Instalacje LPG Wodzisław Śląski

Instalacje LPG Wodzisław Śląski. Kupując nowy samochód zwracamy uwagę na wiele rzeczy. Jedną z nich jest jego spalanie. Często dane podawane przez producenta, nie mają pokrycia z rzeczywistością. Dodatkowym problemem są coraz to mniejsze zbiorniki paliwa, przez które nie jesteśmy w stanie podróżować bez zastanawiania się, czy znajdę po drodze stację paliw. Instalacja LPG jest rozwiązaniem powyższych problemów. Możliwość wyboru odpowiednio dużego zbiornika gazu, zmniejszenie kosztów eksploatacji oraz komfort psychiczny podczas podróży, powodują, że warto zastanowić się nad montażem LPG w swoim samochodzie.Zamów wycenę instalacji LPG

WYCENA INSTALACJI LPG
Instalacje LPG Wodzisław Śląski. Instalatorzy LPG, Wodzisław Śląski

Zobacz nasze ostatnie realizacje

Montaż LPG Wodzisław Śląski

Montaż LPG jest możliwy w prawie każdym samochodzie. Silniki grupy Volkswagen z oznaczeniem TSI, FSI lub TFSI nie są dla nas problemem. Wyjątkiem są niektóre silniki z bezpośrednim wtryskiem paliwa. Silniki takie stosuje Mercedes z oznaczeniem CGI oraz BMW z oznaczeniem HPI.

Nasz warsztat wykonuje montaż LPG wielu znanych firm takich jak: Prins, BRC, Zavoli, AC(STAG), Landi Renzo, Tomasetto, KME, A.E.B oraz Auto-Gaz Centrum. Dzięki temu, każdy z naszych klientów będzie w stanie wybrać odpowiednią dla siebie instalację gazową. W Auto Mix dbamy o to, aby czas realizacji był jak najkrótszy, a klient odczuł to jak najmniej. Stosujemy komponenty tylko renomowanych firm, a co za tym idzie, każda z naszych instalacji posiada gwarancję. Jesteśmy znani z wysokiej jakości świadczonych usług, co potwierdzają opinie naszych klientów. Nasze doświadczenie potwierdza wykonanie przeszło 40000 montaży dla naszych klientów.

WYCENA INSTALACJI LPG

Serwis LPG Wodzisław Śląski

Nasz warsztat zajmuje się również serwisem instalacji gazowych oraz wykonywaniem przeglądów samochodowych. Na bieżąco obsługujemy wszystkie instalacje, których montaż odbył się w naszej firmie. Chętnie przyjmujemy również samochody, których instalacje nie zostały zamontowane u nas, jednak często montaż takich instalacji był wykonany niedbale. W takiej sytuacji nasza firma oferuje kompleksową przebudowę instalacji, na którą udzielamy pisemną gwarancję. Możliwość tą potwierdzamy dopiero po oględzinach samochodu w siedzibie naszej firmy.

Instalacje LPG Wodzisław Śląski – Profesjonalna obsługa

Oczekując na swoją kolej, mają państwo do dyspozycji poczekalnie. Wykwalifikowani pracownicy chętnie pomogą, w doborze odpowiedniej instalacji gazowej LPG, a ewentualne problemy z samochodem rozwiążą nasi mechanicy. W przypadku, gdy samochód jest rzeczą niezbędną dla klienta, oferujemy możliwość otrzymania samochodu zastępczego na czas montażu instalacji. Wszystko to znajdą państwo w naszym warsztacie w Wodzisławiu Śląskim. Posiadamy również kanał na platformie YouTube, dzięki czemu mogą państwo zobaczyć portfolio naszych instalacji LPG.

Jeżeli jesteś zainteresowany wyceną instalacji LPG do Twojego samochodu, kliknij w poniższy przycisk.

WYCENA INSTALACJI LPG