Aktualne promocje

Zanim zapoznasz się z aktualnymi promocjami koniecznie polub nasz fanpage na portalu społecznościowym facebook. Dzięki temu będziesz na bieżąco z wszystkim naszymi promocjami oraz konkursami. Niektóre z nich kierowane są tylko do naszych fanów na tym właśnie portalu. Nasi facebook'owi fani otrzymali już od nas m.in. darmowy montaż instalacji gazowej oraz kilka kluczyków na myjnię o wartości 100,00 zł każdy. Naprawdę warto lubić nasz profil.

Nasz fan page na facebook'u możesz znaleźć klikając w tym miejscu. Zachęcamy!

Montaż instalacji gazowej W PAKIECIE z badaniem technicznym? Takie promocje tylko u nas! 🙂 Zdecyduj się na montaż instalacji gazowej do swojego samochodu w naszej firmie, a my całkowicie GRATIS przedłużymy ważność badania technicznego w Twoim samochodzie o kolejny rok. Nie martw się też, że za rok zapomnisz o ponownym przeprowadzeniu tego badania, bo przypomnimy Ci o nim SMS’em na miesiąc przed!

Promocja ważna od 3.10.2016r. do odwołania!

Uzyskaj 30% rabatu na przegląd okresowy instalacji gazowej w Twoim samochodzie. Wystarczy tylko, w dwóch, trzech zdaniach, wyrazić opinię na temat naszej firmy, jakości wykonywanych usług, czy też obsługi klienta na jakimkolwiek portalu społecznościowym np. facebook.comgoogle.com, dobrymechanik.plrankingwarsztatow.plautocentrum.plgowork.plmoto.money.pl, czy cartoteka.pl Wystarczy kliknąć w link aby przenieść się na odpowiednią stronę i pozostawić opinię, a my, za poświęcony czas, odwdzięczymy się 30% rabatem na przegląd okresowy  Twojej instalacji gazowej.

Promocja ważna do odwołania!
Promocja łączy się z promocją 30% rabatu na przegląd instalacji LPG w zamian za wykonanie badania technicznego.

Uzyskaj aż 30% rabatu na przegląd okresowy instalacji gazowej w Twoim samochodzie. Wystarczy tylko przyjechać i wykonać w naszej Okręgowej Stacji Kontroli Pojazdów badanie techniczne pojazdu z zabudowaną instalacją gazową, a w zamian otrzymasz od nas 30% rabatu na przegląd okresowy instalacji gazowej.

UWAGA: Promocja obejmuje wszystkie pojazdy z zabudowaną instalacją gazową - także te niemontowane u nas! Po przeglądzie o stosowną adnotację w książce serwisowej należy zgłosić się do Biura Obsługi Klienta po wykonaniu badania w tym samym dniu.

Promocja ważna do odwołania!
Promocja łączy się z promocją 30% rabatu na przegląd instalacji LPG w zamian za opinię.

Odbierz 50,00 zł do wykorzystania na naszej samoobsługowej myjni. Wystarczy tylko przyjechać i wykonać w naszej Okręgowej Stacji Kontroli Pojazdów badanie techniczne dowolnego pojazdu - skutera, samochodu, autobusu, ciężarówki itd. W zamian za przegląd otrzymasz od nas specjalny kluczyk (Eurokey) doładowany o 50,00 zł, które będziesz mógł w dowolnej chwili wykorzystać na naszej myjni.

UWAGA: Promocja obejmuje badania techniczne wszystkich pojazdów, bez wyjątku. Doładowanie kluczyka należy wykonać w Biurze Obsługi Klienta w dniu wykonania przeglądu!

Promocja ważna do odwołania. Aby otrzymać kluczyk Eurokey wymagane jest opłacenie kaucji zwrotnej w wysokości 30,00 zł (jednorazowo) za kluczyk Eurokey. Kaucja zwracana jest w momencie zwortu kluczyka w naszym Biurze Obsługi Klienta.

Doładowuj kluczyk (Eurokey) i zyskuj 10% wartości każdego doładowania gratis. Doładowując kluczyk w naszym Biurze Obsługi Klienta do każdego doładowania otrzymujesz 10% wartości doładowania gratis. Przykład: doładowując kluczyk o wartość 100,00 zł otrzymasz tak naprawdę doładowanie o wartości 110,00 zł.

UWAGA: Promocja obejmuje tylko doładowania wykonane w Biurze Obsługi Klienta w godzinach pracy biura, czyli od poniedziałku do piątku od 8 do 18 oraz w soboty od 8 do 13 (z wyjątkiem pierwszej soboty każdego miesiąca kiedy firma jest nieczynna).

Promocja ważna do odwołania. Wymagane jest opłacenie kaucji zwrotnej w wysokości 30,00 zł (jednorazowo) za kluczyk Eurokey. Kaucja zwracana jest w momencie zwrotu kluczyka w naszym Biurze Obsługi Klienta.

Łącz promocje i zredukuj koszt wykonania okresowego przeglądu instalacji gazowej aż o 60%. Wystarczy połączyć ze sobą dwie promocje. Pierwszą w której otrzymasz 30% rabatu na przegląd okresowy instalacji gazowej w zamian za dodanie opinii na temat naszej firmy na dowolnym portalu społecznościowym, a następnie wykonaj badanie techniczne samochodu z zamontowaną instalacją gazową, by otrzymać kolejne 30% rabatu. Łącznie zredukujesz koszt przeglądu instalacji gazowej aż o 60% - takie promocji nie ma nikt inny!

Promocja ważna do odwołania. 

Scroll Up