Aktualne promocje

Zanim zapoznasz się z aktualnymi promocjami koniecznie polub nasz fanpage na portalu społecznościowym facebook. Dzięki temu będziesz na bieżąco z wszystkim naszymi promocjami oraz konkursami. Niektóre z nich kierowane są tylko do naszych fanów na tym właśnie portalu. Nasi facebook'owi fani otrzymali już od nas m.in. darmowy montaż instalacji gazowej oraz kilka kluczyków na myjnię o wartości 100,00 zł każdy. Naprawdę warto lubić nasz profil.

Nasz fan page na facebook'u możesz znaleźć klikając w tym miejscu. Zachęcamy!

Teraz instalacja gazowa LPG do Twojego samochodu w 10 ratach 0% - bez odsetek, bez prowizji, bez ukrytych kosztów. Nie marnuj swoich pieniędzy na stacji paliw. Z instalacją LPG ograniczysz koszty swojego tankowania nawet o 50%. Oferta promocyjna 10 rat 0% trwa do odwołania! Nie zwlekaj, złap za telefon i dzwoń 32 47 26 596 wewn. 1 lub skorzystaj z naszego formularza wyceny klikając w obrazek obok lub w tym miejscu. Wypełnienie formularza jest proste, zajmuje dosłownie 5 minut i to my oddzwaniamy do Ciebie 🙂

 

Promocja ważna od 20.11.2019 r. do odwołania.

10,00 zł dla klienta za każde zatankowane 100 litrów paliwa? Tylko na stacji paliw w Auto Mix Skrzyszów! Tankuj paliwo na naszej stacji i zbieraj paragony. Za każde zatankowane 100 litrów dowolnego paliwa otrzymasz 10,00 zł do wykorzystania na naszej myjni samochodowej, które dobijemy na Twój klucz EuroKey.

Aby otrzymać kluczyk Eurokey wymagane jest opłacenie kaucji zwrotnej w wysokości 30,00 zł (jednorazowo) za kluczyk Eurokey.
Kaucja zwracana jest w momencie zwortu kluczyka w naszym Biurze Obsługi Klienta.

Promocja ważna od 27.03.2017 r. do 31.12.2019 r.

Montaż instalacji gazowej W PAKIECIE z badaniem technicznym? Takie promocje tylko u nas! 🙂 Zdecyduj się na montaż instalacji gazowej do swojego samochodu w naszej firmie, a my całkowicie GRATIS przedłużymy ważność badania technicznego w Twoim samochodzie o kolejny rok. Nie martw się też, że za rok zapomnisz o ponownym przeprowadzeniu tego badania, bo przypomnimy Ci o nim SMS’em na miesiąc przed!

Promocja ważna od 3.10.2016r. do odwołania!

Uzyskaj 30% rabatu na przegląd okresowy instalacji gazowej w Twoim samochodzie. Wystarczy tylko, w dwóch, trzech zdaniach, wyrazić opinię na temat naszej firmy, jakości wykonywanych usług, czy też obsługi klienta na jakimkolwiek portalu społecznościowym np. facebook.comgoogle.com, dobrymechanik.plrankingwarsztatow.plautocentrum.plgowork.plmoto.money.pl, czy cartoteka.pl Wystarczy kliknąć w link aby przenieść się na odpowiednią stronę i pozostawić opinię, a my, za poświęcony czas, odwdzięczymy się 30% rabatem na przegląd okresowy  Twojej instalacji gazowej.

Promocja ważna do odwołania!
Promocja łączy się z promocją 30% rabatu na przegląd instalacji LPG w zamian za wykonanie badania technicznego.

Jesteś właścicielem samochodu nauki jazdy, popularnej "L-ki"? Mamy dla Ciebie promocję dzięki której obniżysz koszt przeglądu okresowego instalacji gazowej aż o, uwaga, 90%! Wystarczy, że wykonasz w naszej Okręgowej Stacji Kontroli Pojazdów badanie techniczne oraz w dwóch, trzech zdaniach, wyrazisz 2 opinie na temat naszej firmy, jakości wykonywanych usług, czy też obsługi klienta na jakimkolwiek portalu społecznościowym np. facebook.comdobrymechanik.plgowork.plrankingwarsztatowy.plautocentrum.pl, lpg-forum.pl, czy moto.money.pl W zamian otrzymasz od nas odpowiednio 50% rabatu za badanie techniczne i po 20% rabatu za każdą opinię.

Promocja ważna od 6.10.2016r. do odwołania.
Promocję można rozdzielić - wykonując tylko badanie techniczne otrzymasz 50% rabatu, a wystawiając tylko opinie otrzymasz 40% rabatu. 

Uzyskaj aż 30% rabatu na przegląd okresowy instalacji gazowej w Twoim samochodzie. Wystarczy tylko przyjechać i wykonać w naszej Okręgowej Stacji Kontroli Pojazdów badanie techniczne pojazdu z zabudowaną instalacją gazową, a w zamian otrzymasz od nas 30% rabatu na przegląd okresowy instalacji gazowej.

UWAGA: Promocja obejmuje wszystkie pojazdy z zabudowaną instalacją gazową - także te niemontowane u nas! Po przeglądzie o stosowną adnotację w książce serwisowej należy zgłosić się do Biura Obsługi Klienta po wykonaniu badania w tym samym dniu.

Promocja ważna do odwołania!
Promocja łączy się z promocją 30% rabatu na przegląd instalacji LPG w zamian za opinię.

Odbierz 50,00 zł do wykorzystania na naszej samoobsługowej myjni. Wystarczy tylko przyjechać i wykonać w naszej Okręgowej Stacji Kontroli Pojazdów badanie techniczne dowolnego pojazdu - skutera, samochodu, autobusu, ciężarówki itd. W zamian za przegląd otrzymasz od nas specjalny kluczyk (Eurokey) doładowany o 50,00 zł, które będziesz mógł w dowolnej chwili wykorzystać na naszej myjni.

UWAGA: Promocja obejmuje badania techniczne wszystkich pojazdów, bez wyjątku. Doładowanie kluczyka należy wykonać w Biurze Obsługi Klienta w dniu wykonania przeglądu!

Promocja ważna do odwołania. Aby otrzymać kluczyk Eurokey wymagane jest opłacenie kaucji zwrotnej w wysokości 30,00 zł (jednorazowo) za kluczyk Eurokey. Kaucja zwracana jest w momencie zwortu kluczyka w naszym Biurze Obsługi Klienta.

Doładowuj kluczyk (Eurokey) i zyskuj 10% wartości każdego doładowania gratis. Doładowując kluczyk w naszym Biurze Obsługi Klienta do każdego doładowania otrzymujesz 10% wartości doładowania gratis. Przykład: doładowując kluczyk o wartość 100,00 zł otrzymasz tak naprawdę doładowanie o wartości 110,00 zł.

UWAGA: Promocja obejmuje tylko doładowania wykonane w Biurze Obsługi Klienta w godzinach pracy biura, czyli od poniedziałku do piątku od 8 do 18 oraz w soboty od 8 do 13 (z wyjątkiem pierwszej soboty każdego miesiąca kiedy firma jest nieczynna).

Promocja ważna do odwołania. Wymagane jest opłacenie kaucji zwrotnej w wysokości 30,00 zł (jednorazowo) za kluczyk Eurokey. Kaucja zwracana jest w momencie zwrotu kluczyka w naszym Biurze Obsługi Klienta.

Łącz promocje i zredukuj koszt wykonania okresowego przeglądu instalacji gazowej aż o 60%. Wystarczy połączyć ze sobą dwie promocje. Pierwszą w której otrzymasz 30% rabatu na przegląd okresowy instalacji gazowej w zamian za dodanie opinii na temat naszej firmy na dowolnym portalu społecznościowym, a następnie wykonaj badanie techniczne samochodu z zamontowaną instalacją gazową, by otrzymać kolejne 30% rabatu. Łącznie zredukujesz koszt przeglądu instalacji gazowej aż o 60% - takie promocji nie ma nikt inny!

Promocja ważna do odwołania. 

Poniżej lista promocji, które straciły już swoją ważność i nie można z nich korzystać do chwili ponownego wznowienia:

Wykonaj przegląd okresowy instalacji gazowej, serwis klimatyzacji lub dowolną inną naprawę, a w zamian otrzymasz 25,00 zł na mycie swojego samochodu na naszej myjni w Żorach. Jest to specjalna promocja tylko dla naszych Klientów z Żor. Wykonaj jeden z wymienionych serwisów lub dowolną naprawę, a otrzymasz 5 żetonów o wartości 5 zł każdy do wykorzystania na naszej myjnia w Żorach przy alei Zjednoczonej Europy. Nasza myjnia znajduje się tuż obok sklepu Media Markt po lewej stronie, a po prawej stronie skręcając od ulicy Okrężnej. Dokładną lokalizację z opcją zaplanowania trasy możesz sprawdzić w tym miejscu

Promocja ważna od 1.08.2018r. do 31.10.2018r.
Promocja tylko dla Klientów z tablicą rejestracyjną samochodu zaczynającą się od SZO.
Z promocji można skorzystać tylko raz.

Zdecyduj się na montaż instalacji gazowej w swoim samochodzie i skorzystaj z dostępnych systemów ratalnych. Teraz oferujemy naszym Klientom możliwość rozbicia płatności za montaż instalacji na wygodne raty, których całkowity koszt to tylko 4,00 zł z każdego pożyczonego tysiąca złotych. Możesz także odroczyć płatność, całkowicie za darmo, aż na 4 miesiące i potem zapłacić w ratach. W przypadku odroczenia płatności całkowity koszt wynosi 7,00 zł z każdego pożyczonego tysiąca złotych. Komplet informacji na temat rat i odroczeń znajdziesz na naszej stronie w zakładce systemy ratalne i kredyty.

Promocja ważna od 20.04.2018r. do 31.10.2018r.

Uzyskaj aż 30% rabatu na przegląd okresowy instalacji gazowej w Twoim samochodzie! Wystarczy tylko, w dwóch, trzech zdaniach, wyrazić opinię na temat naszej firmy, jakości wykonywanych usług, czy też obsługi klienta w wizytówce Google. Wystarczy kliknąć w ten link: google.com aby przenieść się na odpowiednią stronę i pozostawić opinię, a my - za poświęcony przez Ciebie czas - odwdzięczymy się 30% rabatem na przegląd okresowy  Twojej instalacji gazowej. To się naprawdę opłaca!

Promocja ważna od 5.04.2018r. do 22.08.2018r.
Aby skorzystać z promocji wymagane jest posiadanie konta w serwisie Google.

Zastanawiasz się nad montażem instalacji gazowej ale brak Ci chwilowo środków finansowych? Dla nas to nie problem! Tylko teraz aż do 31 Stycznia 2018 roku jeżeli zdecydujesz się na montaż instalacji LPG w swoim samochodzie będziesz mógł skorzystać z darmowego odroczenia płatności aż na 4 miesiące! Po tym czasie będziesz mógł zapłacić całość jednorazowo lub skorzystać z możliwości rozbicia płatności na raty – koszt kredytu to tylko 4,00 zł z każdego pożyczonego 1000,00 zł. Jeżeli więc Twoja instalacja kosztowała 3000,00 zł to możesz rozbić płatność np. na 10 rat, gdzie wysokość 1 raty będzie wynosić 312,00 zł. Dodatkowo, całkowicie bezpłatnie, wykonamy dla Ciebie badanie techniczne samochodu.

Promocja ważna od 25.09.2017 do 28.02.2018r.
Promocja łączy się z promocją montaż instalacji + badanie techniczne GRATIS.

Zastanawiasz się nad montażem instalacji gazowej w swoim samochodzie? Pytałeś już o zdanie znajomych lub członków rodziny? Tylko teraz aż do 28 lutego 2018 roku jeżeli zdecydujesz się na montaż instalacji LPG w naszej firmie, a wraz z Tobą na montaż zdecyduje się również Twój brat, siostra, mama, tata, kuzyn, kuzynka, znajomy, znajoma, przyjaciel lub przyjaciółka to zgłaszając się do nas wspólnie otrzymacie aż 400,00 zł rabatu łącznie na montaż obu instalacji! Dodatkowo, całkowicie bezpłatnie, wykonamy dla Was badanie techniczne obu pojazdów.

Promocja ważna od 11.12.2017 do 31.01.2018r.
Promocja łączy się z promocją montaż instalacji + badanie techniczne GRATIS.
Rabat 400,00 zł to łączny rabat przyznawany na dwa samochody odstawione do montażu instalacji gazowej.

Czy wiesz, że o klimatyzację powinno się zadbać także zimą?
Dlatego też obniżyliśmy ceny serwisów klimatyzacji aż o 30%! Od teraz aż do 28 stycznia jeżeli zdecydujesz się na wykonanie serwisu klimatyzacji w naszej firmie to otrzymasz aż 30% rabatu. Jeżeli nie wiesz dlaczego warto serwisować klimatyzację także w okresie zimowym to zachęcamy Cię do poświęcenia kilku minut na lekturę naszego artykułu w tym miejscu.

Promocja ważna od 11.12.2017 do 28.01.2018r.
Promocyjny cennik dostępny jest w zakładce serwis klimatyzacji.

Darmowa diagnostyka samochodu przed zimą w naszej Okręgowej Stacji Kontroli Pojazdów. Zima już dosłownie tuż, tuż, a my z tej okazji zapraszamy Was do naszej Okręgowej Stacji Kontroli Pojazdów na darmową diagnostykę samochodu. Podczas diagnostyki sprawdzamy sprawność świateł, układu hamulcowego oraz zawieszenia – całkowicie za darmo. Co więcej, po wykonanej diagnozie otrzymacie od nas upominek/niespodziankę do wyboru. Zapraszamy do nas w godzinach pracy OSKP - od poniedziałku do piątku od 7 do 19 oraz w soboty od 7 do 14

Promocja ważna od 16 listopada do 31 grudnia 2016r.

Tylko teraz oferujemy naszym klientom RATY 0% za montaż instalacji. Klienci, którzy zdecydują się na montaż instalacji w naszej firmie mogą teraz skorzystać zapłaty w 10 równych ratach 0%. To jedyna taka oferta w branży samochodowych instalacji gazowych. Promocja jest nieograniczona w czasie i trwa do momentu w którym wyczerpiemy dostępną pulę rat 0% w banku Credit Agricole.
Zatem nie ma na co czekać, prawda? 

Promocja ważna do dnia 28.09.2016 roku

Scroll Up