Aktualne promocje

Aktualne promocje oraz rabaty, które możesz uzyskać w naszej firmie

Aktualne promocje - Rabat na samochód zastępczy automix

Montujesz instalację LPG w naszej firmie – SAMOCHÓD ZASTĘPCZY GRATIS

Aktualnie do ceny zakupu jest wliczony darmowy samochód zastępczy. Jest to nowa Toyota Aygo z pakietem OC, AC, NW.

Jeżeli klient będzie zainteresowany którymś z samochodów wyższej klasy na czas montażu instalacji LPG, otrzyma 50% rabatu według oferty dostępnej w zakładce SAMOCHÓDY ZASTĘPCZE


promocja fascebook

Facebook – Koniecznie polub nasz profil

Zanim zapoznasz się z aktualnymi promocjami koniecznie polub nasz fanpage na portalu społecznościowym facebook. Dzięki temu będziesz na bieżąco z wszystkim naszymi promocjami oraz konkursami. Niektóre z nich kierowane są tylko do naszych fanów na tym właśnie portalu. Nasi facebook’owi fani otrzymali już od nas m.in. darmowy montaż instalacji gazowej oraz kilka kluczyków na myjnię o wartości 100,00 zł każdy. Naprawdę warto lubić nasz profil.

Nasz fan page na facebook’u możesz znaleźć klikając w tym miejscu. Zachęcamy!


Montaż instalacji badanie techniczne gratis

Montaż instalacji gazowej W PAKIECIE z badaniem technicznym? Takie promocje tylko u nas!

Zdecyduj się na montaż instalacji gazowej do swojego samochodu w naszej firmie, a my całkowicie GRATIS przedłużymy ważność badania technicznego w Twoim samochodzie o kolejny rok. Nie martw się też, że za rok zapomnisz o ponownym przeprowadzeniu tego badania, bo przypomnimy Ci o nim SMS’em na miesiąc przed!

Promocja ważna od 3.10.2016r. do odwołania!


Uzyskaj 20% rabatu na przegląd okresowy instalacji gazowej w Twoim samochodzie.

Wystarczy tylko, w dwóch, trzech zdaniach, wyrazić opinię na temat naszej firmy, jakości wykonywanych usług, czy też obsługi klienta na jakimkolwiek portalu społecznościowym np. facebook.comgoogle.com, dobrymechanik.plrankingwarsztatow.plautocentrum.plgowork.plmoto.money.pl, czy cartoteka.pl Wystarczy kliknąć w link aby przenieść się na odpowiednią stronę i pozostawić opinię, a my, za poświęcony czas, odwdzięczymy się 20% rabatem na przegląd okresowy  Twojej instalacji gazowej.

Promocja ważna do odwołania!
Promocja łączy się z promocją 20% rabatu na przegląd instalacji LPG w zamian za wykonanie badania technicznego.
Aktualizacja 08.12.2021


Uzyskaj aż 20% rabatu na przegląd okresowy instalacji gazowej w Twoim samochodzie.

Wystarczy tylko przyjechać i wykonać w naszej Okręgowej Stacji Kontroli Pojazdów badanie techniczne pojazdu z zabudowaną instalacją gazową, a w zamian otrzymasz od nas 20% rabatu na przegląd okresowy instalacji gazowej.

UWAGA: Promocja obejmuje wszystkie pojazdy z zabudowaną instalacją gazową – także te niemontowane u nas! Po przeglądzie o stosowną adnotację w książce serwisowej należy zgłosić się do Biura Obsługi Klienta po wykonaniu badania w tym samym dniu.

Promocja ważna do odwołania!
Promocja łączy się z promocją 20% rabatu na przegląd instalacji LPG w zamian za opinię.
Aktualizacja 08.12.2021