Aktualne promocje

Montujesz instalację LPG w naszej firmie - SAMOCHÓD ZASTĘPCZY GRATIS

Aktualnie do ceny zakupu jest wliczony darmowy samochód zastępczy. Jest to nowa Toyota Aygo z pakietem OC, AC, NW.

Jeżeli klient będzie zainteresowany którymś z samochodów wyższej klasy na czas montażu instalacji LPG, otrzyma 50% rabatu według oferty dostępnej w zakładce SAMOCHÓDY ZASTĘPCZE

Zanim zapoznasz się z aktualnymi promocjami koniecznie polub nasz fanpage na portalu społecznościowym facebook. Dzięki temu będziesz na bieżąco z wszystkim naszymi promocjami oraz konkursami. Niektóre z nich kierowane są tylko do naszych fanów na tym właśnie portalu. Nasi facebook'owi fani otrzymali już od nas m.in. darmowy montaż instalacji gazowej oraz kilka kluczyków na myjnię o wartości 100,00 zł każdy. Naprawdę warto lubić nasz profil.

Nasz fan page na facebook'u możesz znaleźć klikając w tym miejscu. Zachęcamy!

Montaż instalacji gazowej W PAKIECIE z badaniem technicznym? Takie promocje tylko u nas! 🙂 Zdecyduj się na montaż instalacji gazowej do swojego samochodu w naszej firmie, a my całkowicie GRATIS przedłużymy ważność badania technicznego w Twoim samochodzie o kolejny rok. Nie martw się też, że za rok zapomnisz o ponownym przeprowadzeniu tego badania, bo przypomnimy Ci o nim SMS’em na miesiąc przed!

Promocja ważna od 3.10.2016r. do odwołania!

Uzyskaj 20% rabatu na przegląd okresowy instalacji gazowej w Twoim samochodzie. Wystarczy tylko, w dwóch, trzech zdaniach, wyrazić opinię na temat naszej firmy, jakości wykonywanych usług, czy też obsługi klienta na jakimkolwiek portalu społecznościowym np. facebook.comgoogle.com, dobrymechanik.plrankingwarsztatow.plautocentrum.plgowork.plmoto.money.pl, czy cartoteka.pl Wystarczy kliknąć w link aby przenieść się na odpowiednią stronę i pozostawić opinię, a my, za poświęcony czas, odwdzięczymy się 20% rabatem na przegląd okresowy  Twojej instalacji gazowej.

Promocja ważna do odwołania!
Promocja łączy się z promocją 20% rabatu na przegląd instalacji LPG w zamian za wykonanie badania technicznego.
Aktualizacja 08.12.2021

Uzyskaj aż 20% rabatu na przegląd okresowy instalacji gazowej w Twoim samochodzie. Wystarczy tylko przyjechać i wykonać w naszej Okręgowej Stacji Kontroli Pojazdów badanie techniczne pojazdu z zabudowaną instalacją gazową, a w zamian otrzymasz od nas 20% rabatu na przegląd okresowy instalacji gazowej.

UWAGA: Promocja obejmuje wszystkie pojazdy z zabudowaną instalacją gazową - także te niemontowane u nas! Po przeglądzie o stosowną adnotację w książce serwisowej należy zgłosić się do Biura Obsługi Klienta po wykonaniu badania w tym samym dniu.

Promocja ważna do odwołania!
Promocja łączy się z promocją 20% rabatu na przegląd instalacji LPG w zamian za opinię.
Aktualizacja 08.12.2021

Odbierz 50,00 zł do wykorzystania na naszej samoobsługowej myjni. Wystarczy tylko przyjechać i wykonać w naszej Okręgowej Stacji Kontroli Pojazdów badanie techniczne dowolnego pojazdu - skutera, samochodu, autobusu, ciężarówki itd. W zamian za przegląd otrzymasz od nas specjalny kluczyk (Eurokey) doładowany o 50,00 zł, które będziesz mógł w dowolnej chwili wykorzystać na naszej myjni.

UWAGA: Promocja obejmuje badania techniczne wszystkich pojazdów, bez wyjątku. Doładowanie kluczyka należy wykonać w Biurze Obsługi Klienta w dniu wykonania przeglądu!

Promocja ważna do odwołania. Aby otrzymać kluczyk Eurokey wymagane jest opłacenie kaucji zwrotnej w wysokości 30,00 zł (jednorazowo) za kluczyk Eurokey. Kaucja zwracana jest w momencie zwortu kluczyka w naszym Biurze Obsługi Klienta.

Doładowuj kluczyk (Eurokey) i zyskuj 10% wartości każdego doładowania gratis. Doładowując kluczyk w naszym Biurze Obsługi Klienta do każdego doładowania otrzymujesz 10% wartości doładowania gratis. Przykład: doładowując kluczyk o wartość 100,00 zł otrzymasz tak naprawdę doładowanie o wartości 110,00 zł.

UWAGA: Promocja obejmuje tylko doładowania wykonane w Biurze Obsługi Klienta w godzinach pracy biura, czyli od poniedziałku do piątku od 8 do 17 oraz w soboty od 8 do 13 (z wyjątkiem pierwszej soboty każdego miesiąca kiedy firma jest nieczynna).

Promocja ważna do odwołania. Wymagane jest opłacenie kaucji zwrotnej w wysokości 30,00 zł (jednorazowo) za kluczyk Eurokey. Kaucja zwracana jest w momencie zwrotu kluczyka w naszym Biurze Obsługi Klienta.

Łącz promocje i zredukuj koszt wykonania okresowego przeglądu instalacji gazowej aż o 40%. Wystarczy połączyć ze sobą dwie promocje. Pierwszą w której otrzymasz 20% rabatu na przegląd okresowy instalacji gazowej w zamian za dodanie opinii na temat naszej firmy na dowolnym portalu społecznościowym, a następnie wykonaj badanie techniczne samochodu z zamontowaną instalacją gazową, by otrzymać kolejne 20% rabatu. Łącznie zredukujesz koszt przeglądu instalacji gazowej aż o 40% - takie promocji nie ma nikt inny!

Promocja ważna do odwołania.
Aktualizacja 08.12.2021

LPG JESZCZE TAŃSZY NA NASZEJ STACJI TYLKO 2,75zł


Przed nami trudne czasy wszystko drożeje ale na szczęście jest jeszcze coś co tanieje

TYLKO DO KOŃCA STYCZNIA INSTALACJA LPG W STAREJ CENIE

Scroll Up