Historia firmy Auto Mix

Historia firmy Auto Mix sięga początku lat dziewięćdziesiątych, kiedy to rozpoczęliśmy swoją działalność pod nazwą F.H.U. Krystian. Wówczas firma była jeszcze niewielka – w skład pracowników wchodził jedynie właściciel, który samodzielnie wykonywał wszelkie obowiązki, związane z obsługą oraz naprawianiem pojazdów.

WYCENA INSTALACJI LPG

Historia firmy Auto Mix od czego się zaczęło?

Stopniowo jednak firma zaczęła się rozwijać. Począwszy od 1996 roku zaczęliśmy zatrudniać pracowników, a także przyjmować na przyuczenie do zawodu uczniów, którzy po odbyciu praktyk kończą naukę egzaminem czeladniczym, odbywającym się w Izbie Rzemieślniczej w Katowicach. Możemy więc poszczycić się tym, że w ciągu kilkunastu lat wykształciliśmy wielu znakomitych, znających się świetnie na samochodowych instalacjach, fachowców – między innymi lakierników, blacharzy i mechaników. Najlepsi spośród nich pozostali w naszej firmie i pracują w niej do dziś.

Historia firmy Auto Mix na przełomie lat

Historia firmy Auto Mix

W połowie lat dziewięćdziesiątych zaczęliśmy również zajmować się montażem oraz serwisem samochodowych instalacji gazowych. To zajęcie pochłonęło nas tak bardzo, że na chwilę obecną stanowi trzon naszych działań. Od 1996 roku zabudowaliśmy ponad 40 tysięcy instalacji gazowych w samochodach naszych klientów i do dziś zajmujemy się serwisowaniem większości spośród nich.

W czasie rozwoju firmy w systematyczny sposób uzupełnialiśmy wyposażenie zakładu, zaopatrując go w nowoczesne urządzenia, służące do wykonywania profesjonalnych napraw samochodowych z zakresu mechaniki, diagnostyki, serwisu ogumienia oraz napraw blacharsko-lakierniczych. Zakupiliśmy również odpowiedni sprzęt, umożliwiający zajmowanie się w bezpieczny sposób montażem oraz serwisem instalacji gazowych. Dzięki własnej myjni samochodowej każdy samochód po wyjechaniu z montażu, czy też serwisu jest przez nas myty i dopiero wtedy trafia z powrotem do klienta.

Uwaga: ze względu na wprowadzenie w Niemczech homologacji R115 montaż instalacji na rynek niemiecki zostaje wstrzymany aż do odwołania – będziemy informować na bieżąco o sytuacji.

Od 2015 roku przy współpracy z firmą AGC Strakonice oferujemy w pełni legalne instalacje gazowe na rynek czeski. Zainteresowanych zapraszamy na stronę www.lpgautomix.cz

Auto Mix w latach 90-tych

Auto Mix w latach 2005-2015

Auto Mix obecnie

Historia firmy Auto Mix

W 2016 roku oddaliśmy do użytku naszą nową siedzibę, która stanowi nowoczesny kompleks składający się z biura obsługi klienta, poczekalni dla naszych klientów, największej hali do montażu instalacji LPG w Polsce, serwisu do przeprowadzania napraw, specjalnego punktu przyjęcia samochodu do serwisu, Okręgowej Stacji Kontroli Pojazdów, części magazynowej, a także samoobsługowej myjni samochodowej oraz stacji paliw. W najbliższej przyszłości planujemy ponadto otwarcie restauracji głównie z myślą o naszych klientach oczekujących na odbiór swoich samochodów. Posiadamy także flotę 35 samochodów zastępczych dla korzystających z naszych usług klientów – są one gratis przekazywane na czas, w którym trwa montaż oraz naprawa instalacji gazowych. W roku 2022 planujemy otwarcie wypożyczalni kamperów Śląskie Kampery

Klikając w zmieniające się, z lewej strony, zdjęcia możecie Państwo zobaczyć jak na przestrzeni 20 lat zmieniała się nasza firma, która obecnie zatrudnia ponad 50 pracowników aby zapewnić naszym klientom ciągłość oraz najwyższa jakość oferowanych usług.

Zapraszamy do skorzystania z usług Auto Mix-u,

Krystian Klapuch

Jeżeli jesteś zainteresowany wyceną instalacji LPG do Twojego samochodu, kliknij w poniższy przycisk.

WYCENA INSTALACJI LPG