Wycena

Wycena montażu instalacji LPG

Zachęcamy Państwa do skorzystania z formularza wyceny. Wypełnienie formularz jest niezobowiązujące i pozwala zaoszczędzić trochę czasu.

Dlaczego warto skorzystać z formularza krótko opisaliśmy obok, po prawej. Dodatkowo po prawej stronie każdej sekcji formularza znajduje się opis z informacją dlaczego pobieramy takie, a nie inne dane i do jakich celów.

UWAGA: W przypadku podania niepoprawnego numeru telefonu i/lub adresu email przedstawienie oferty na montaż instalacji będzie niemożliwe.

Jeżeli nie chcesz podawać nam swoich danych to zachęcamy do kontaktu telefonicznego: 32 47 26 596 wewn. 1

Dlaczego warto skorzystać z formularza?

  • Wypełnienie go zajmuje kilka minut,
  • Wiadomość trafia bezpośrednio do osób odpowiedzialnych za wyceny,
  • To my oddzwaniamy do Ciebie z kompletem informacji,
  • Gwarantujemy, że powrócimy do Ciebie z odpowiedzią,
  • Na wszystkie prośby o wycenę odpowiadamy najpóźniej w ciągu 72 godzin,
  • Nie przekazujemy innym podmiotom Twoich danych,
  • Nie wysyłamy SPAM'u w postaci niechciany wiadomości SMS, czy też email.


DANE KONTAKTOWE
(wszystkie pola obowiązkowe)

DANE POJAZDU
(wszystkie pola obowiązkowe)
Czy posiadasz wyceniany samochód?
Tak, posiadamNie, jestem przed zakupem
Typ benzynowego układu zasilania:
PośredniBezpośredni (TFSI, FSI, TSI, GDi, SCi, SkyActive, EcoBoost)Nie wiem

USŁUGI DODATKOWE
(opcjonalnie, dodatkowo płatne, możesz zaznaczyć więcej niż 1 pole)
Montaż czujników parkowaniaSerwis klimatyzacjiMontaż systemu antywłamaniowegoWymiana olejuGeometria kół (zbieżność)Wymiana rozrząduMontaż hakaZbiornik LPG w miejscu koła zapasowegoTankowanie LPG w klapce wlewu benzyny

DODATKOWA WIADOMOŚĆ
(opcjonalnie, jeżeli chcesz nas poinformować o czymś istotnym)

ZABEZPIECZENIA ANTYSPAMOWE
(pole obowiązkowe)

PRZETWARZANIE I WYKORZYSTANIE DANYCH
(pole obowiązkowe, aby wysłać formularz musisz zaakceptować poniższe zgody)

Kopia tej wiadomości zostanie automatycznie wysłana na Twój adres email podany w formularzu.
Na wszystkie prośby o wycenę odpowiadamy najpóźniej w ciągu 72h.

Dlaczego pobieramy dane kontaktowe?

Numer telefonu i adres mailowy są nam niezbędne do przedstawienia Ci oferty. Po przesłaniu zapytania przygotowujemy konkretną wycenę i oddzwaniam na podany numer. Jeżeli numer jest błędny to wtedy przesyłam Ci stosowną informację w formie wiadomości mailowej.  Twoje imię jest nam potrzebny tylko po to, by wiedzieć z kim rozmawiamy - miło zwracać się do kogoś imiennie, a miejscowość jest nam potrzebna do uwzględnienia samochodu zastępczego. Dane nie są wykorzystywane w żaden inny sposób i do żadnych innych celów.

Dlaczego pobieramy dane pojazdu?

Dane pojazdu takie jak marka, model, rok produkcji, pojemność silnika oraz jego moc są niezbędne do przygotowania odpowiedniej wyceny. Na podstawie przekazanych nam informacji dobierana jest możliwie najlepsza wersja instalacji do konkretnego modelu pojazdu. Na podstawie tych danych przygotowujemy się także do rozmowy telefonicznej w czasie której szczegółowo wszystko omówimy.

Przebieg samochodu w kilometrach

Na podstawie tej informacji dopasowujemy odpowiednią instalację. Bierzemy pod uwagę fakt, że silnik z przebiegiem do 100 tysięcy km nie są tak wyeksploatowane jak silniki z przebiegiem ponad 200 tysięcy km i większym.

Czy podany przebieg jest pewny?

Jeżeli nie jesteś pierwszym właścicielem pojazdu, a dopiero kupiłeś samochód i nie masz pewności, czy podany przebieg jest w 100% prawdziwy to poinformuj nas o tym. To ważne. Jeżeli przebieg wzbudza Twoje wątpliwości lub nie jesteś w stanie "dać za niego głowy" to dobrze jest nas o takim fakcie uprzedzić.

Najedź kursorem i sprawdź, które pole w dowodzie rejestracyjnym odpowiada konkretnym danym:
marka, model, pojemność silnika, moc silnika

Sprawdź naszą ofertę dodatkową

Oprócz montażu instalacji LPG oferujemy szereg dodatkowych usług. Jeżeli jesteś zainteresowany np. wykonaniem serwisu klimatyzacji to zaznaczyć odpowiednie pole. Nie jest to w żaden sposób zobowiązujące!

Chcesz nam jeszcze coś przekazać?

Jeżeli uważasz, że masz dodatkowe informacje, które mogą okazać się przydatne to możesz się nimi podzielić właśnie w tym miejscu.

Badanie reklamy...

Jak wiesz prowadzimy prężne działania marketingowe. Od czasu do czasu ich efekty musimy zmierzyć. Pomóż nam i powiedz skąd się o nas dowiedziałeś? Możesz zaznaczyć więcej niż jedną odpowiedź.

Nie lubimy robotów!

Sprawdzamy, czy nie jesteś robotem grasującym w sieci, który chce nam zrobić psikusa i obciążyć nasze serwery pocztowe. Wykonaj proste działanie matematyczne i podaj poprawny wynik - bez tego, Twoja wiadomość nie zostanie wysłana.

Przetwarzamy Twoje dane

Tak, przetwarzamy Twoje dane podane w formularzu na potrzeby przedstawienia Ci oferty montażu samochodowej instalacji gazowej oraz na potrzeby marketingowe. Przy czym, nie przekazujemy Twoich danych podmiotom trzecim. Oznacza to, że podając nam swój numer telefonu oraz adres mailowy nie narażasz się na otrzymywanie SPAM-u w postaci niechcianych wiadomości SMS, czy wiadomości mailowych. W ciągu miesiąca możesz otrzymać od nas maksymalnie dwie informacje handlowe w formie wiadomości elektronicznej. Na podany numer telefonu NIGDY nie otrzymasz informacji handlowej - służy on nam jedynie do kontaktu z Tobą w celu przedstawienia oferty na montaż samochodowej instalacji gazowej i to wszystko. Polityka ta pozostaje niezmienna od lat. NIe musisz obawiać się przekazania nam tych danych - dbamy o Twoją prywatność jak o własną.

Koniec! Wypełniłeś cały formularz 🙂

Prosimy sprawdź wprowadzone dane. Sprawdziłeś? Ok. w takim razie kliknij w wyślij formularz i zaczekaj na telefon.

Scroll Up