Instalacje LPG Racibórz

Instalacje LPG Racibórz. Nasza firma zajmuje się głównie montażem i serwisem instalacji gazowych w samochodach. Od początku działalności zamontowaliśmy ponad 40.000 instalacji, a rocznie wykonujemy ich ponad 2.000. Czyni nas to jednym z największych zakładów w Polsce.

WYCENA INSTALACJI LPG

Instalacja gazowa zamontowana w samochodach o dużej pojemności silnika pozwala kierowcom na znaczne zmniejszenie kosztów eksploatacji ich pojazdów. Możemy wtedy używać gazu w samochodach z silnikiem benzynowym lub dieslem. Samochody zasilane LPG są bardziej przyjazne środowisku i ekologiczne, gdyż spaliny powstałe w wyniku spalania mieszanki paliwowo-powietrznej są znacznie mniej szkodliwe. Nie zawierają one związków siarki ani ołowiu.

Zasilanie paliwem LPG można z powodzeniem stosować w przeważającej większości silników. Najlepiej na LPG pracują najmniej skomplikowane silniki, które bardzo łatwo dostosować z instalacją gazową dostosowywać. Zamów wycenę instalacji LPG

Instalacje LPG Racibórz

Zobacz nasze ostatnie realizacje

Instalacje LPG Racibórz – Montaż LPG blisko Raciborza

Montaż instalacji gazowej w samochodzie to bardzo ważna decyzja. Wybór odpowiedniego warsztatu, który go wykona, nie należy do najłatwiejszych. Z pewnością zależy nam na tym, aby skorzystać z usług wykwalifikowanych specjalistów. Nawet najlepsza instalacja gazowa nie będzie sprawna, kiedy postawimy na niezbyt dobrych fachowców.

Dobry warsztat zajmujący się instalacją LPG wyróżnia się szybkim czasem realizacji, wysokim standardem obsługi klienta i ma bardzo dobre opinie wśród klientów. Rekomendacje dotyczące potencjalnej firmy, z której usług chcemy skorzystać, znajdziemy w internecie wpisując jej nazwę.

Serwis LPG Racibórz

Samochód z instalacją gazową LPG pozwala ograniczyć wydatki na paliwo. Nie oznacza to, że ominie na serwis LPG. Instalacja gazowa jak każdy podzespół powinna być regularnie serwisowana. Podczas przeglądu sprawdzane są filtry gazowe, reduktor, elektroniczny sterownik czy zbiornik LPG.

Do najpopularniejszych usterek wykrywanych podczas serwisów należą:

  • nieszczelności w układzie chłodzenia,
  • intensywna woń gazu w kabinie pojazdu,
  • przegrzewanie się silnika,
  • awaria reduktorów i wtryskiwaczy.

Fachowe doradztwo i profesjonalna obsługa

Jako renomowany zakład stawiamy na profesjonalizm, gdyż zależy nam na 100% zadowoleniu naszych klientów. Na miejscu na każdego kierowcę czeka wykwalifikowana obsługa, która wykona instalację LPG najlepszych producentów. W naszym nowoczesnym kompleksie znaleźć można biuro obsługi i poczekalnie dla klientów.

Na czas montażu instalacji LPG nasi klienci mają możliwość skorzystania z samochodu zastępczego. Mogą go wykorzystać w czasie podróży do pracy czy w innym celu.

Jeżeli jesteś zainteresowany wyceną instalacji LPG do Twojego samochodu, kliknij w poniższy przycisk.

WYCENA INSTALACJI LPG