Instalacje LPG Pszczyna

Instalacje LPG Pszczyna. Zasilanie samochodu gazem LPG przynosi wiele korzyści. Największą zaletą stosowania tego rodzaju paliwa jest bardzo konkurencyjna cena w stosunku do benzyny i ropy naftowej. Oprócz tego gaz mniej zanieczyszcza środowisko.

Aby móc cieszyć się z korzystania z takiego rozwiązania, należy rozważyć założenie instalacji gazowej, a nasi specjaliści chętnie pomogą przy montażu.

Instalację możemy umieścić w pojeździe, którego głównym paliwem jest benzyna, która smaruje i chłodzi pompę benzynową pracującą stale niezależnie od używanego w danym momencie sposobu zasilania. Każde uruchomienie auta odbywa się na benzynie, gdyż gaz LPG potrzebuje odpowiedniej temperatury do załączenia się.

WYCENA INSTALACJI LPG

Należy pamiętać, że cena instalacji LPG będzie zależna od modelu samochodu, typu silnika, mocy i rodzaju użytych elementów instalacji. Najprostsza instalacja gazowa składa się z reduktora/parownika, elektrozaworu gazowej i zaworu regulacyjnego bez sondy lambda i katalizatora. Natomiast najpopularniejsza (z sekwencyjnym wtryskiem gazu) zawiera reduktor-parownik, filtr gazu odparowanego, listwę wtryskiwaczy, sterownik elektroniczny, sondę lambdę, katalizator oraz system EOBD.

W porównaniu do benzyny i ropy naftowej wlew paliwa może znajdować się w różnych miejscach. Wszystko jest zależne od montażu. Zawory tankowania mogą znajdować się m.in. pod zderzakiem (na wsporniku), w zderzaku (podwieszane), czy przy wlewie benzyny (najbardziej praktyczny).Zamów wycenę instalacji LPG

Instalacje LPG Pszczyna - Instalatorzy LPG blisko Pszczyny

Zobacz nasze ostatnie realizacje

Montaż LPG, profesjonalnie, blisko Pszczyny

Wybierając firmę instalującą gaz, warto zwrócić uwagę na opinie dotyczące firmy zakładającej, renomę producenta i jakość zastosowanych komponentów. Warto wybierać dedykowane produkty do danego silnika, które są trwalsze oraz posiadają korzystniejsze warunki gwarancyjne. Właśnie m.in. z tego względu podejrzenie powinna wzbudzić niska cena montażu.

Nasza firma posiada ponad 1000 opinii w Google i ma średnią 4,8/5.  Zatrudnia wykwalifikowaną kadrę, która podczas montażu stosuje części renomowanych firm objęte gwarancją. Na czas realizacji istnieje możliwość otrzymania darmowego samochodu zastępczego (rocznik 2002-2007). Nowsze samochody będą płatne.
Po zamontowaniu instalacji klient otrzymuje dokument o homologacji instalacji gazowej, który zostaje stworzony na podstawie danych zawartych w dowodzie rejestracyjnym pojazdu. Wykonujemy szkolenia z obsługi przed opuszczeniem warsztatu.

Instalacje LPG Pszczyna – Serwis LPG Pszczyna

Podstawową czynnością po zamontowaniu instalacji LPG będzie wykonywanie okresowych przeglądów. Niezbędne jest to do utrzymania gwarancji oraz zachowania odpowiedniego stanu zainstalowanego sprzętu. Taki przegląd należy przeprowadzić raz w roku albo co 20 tysięcy przejechanych kilometrów (jeżeli nastąpi to szybciej niż rok). Podczas usługi zostaje m.in. wymieniony filtr gazu, dokonana regulacja (ustawienie sterownika) i sprawdzone poprawne działanie instalacji, co czasem zapobiega wystąpieniu awarii.

Podczas naprawy staramy się usunąć usterkę w możliwie krótkim czasie i oferujemy samochód zastępczy. Czas realizacji wynosi z reguły około 3 dni robocze. Przy skomplikowanych naprawach czas może się wydłużyć.

Fachowe doradztwo i profesjonalna obsługa

Nasza kadra składa się z wykwalifikowanej obsługi. Na miejscu posiadamy poczekalnię i okręgową stację kontroli pojazdów. Korzystamy z instalacji LPG najlepszych producentów. Przy montażu oraz naprawie oferujemy darmowy samochód zastępczy.

Jeżeli jesteś zainteresowany wyceną instalacji LPG do Twojego samochodu, kliknij w poniższy przycisk.

WYCENA INSTALACJI LPG