Polska czy włoska instalacja LPG? Czyli dylemat jaką instalację wybrać?

WYCENA INSTALACJI LPG
polskaczywloskainstalacjagazowa

Instalacja LPG włoskiego czy polskiego producenta?

Polska, czy włoska instalacja LPG? Czyli dylemat jaką instalację wybrać? Najczęstszym dylematem przy wyborze instalacji gazowej jest określenie producenta – lepiej wybrać polskiego, czy włoskiego? Włosi od dłuższego czasu zajmują się produkcją instalacji gazowych. Obecnie oferowane produkty to w większości przypadków kompletne rozwiązania technologiczne, czyli listwa wtryskiwaczy, reduktor, sterownik, a w niektórych przypadkach także zbiornik wraz z oprzyrządowaniem.

Jednakże wraz ze wzrostem zainteresowania adaptacją samochodów do zasilania paliwem LPG również polskie firmy oferują ciekaw i wcale nie gorsze konfiguracje. Niejednokrotnie możliwości, chociażby urządzeń sterujących, są znacznie szerze niż ich włoskich odpowiedników. Obecnie szereg polskich firm posiada w swojej ofercie kompletne kity do instalacji LPG.

Niestety… nie wszystkie komponenty oferowane przez producentów (zarówno polskich jak i włoskich!) charakteryzuje odpowiednia jakość. Dotyczy to zwłaszcza części mniej znanych producentów, które przyciągają klientów niższą ceną. Ponadto należy pamiętać o tym, że nie ma części uniwersalnych, które równie dobrze działają w każdym samochodzie, z każdym silnikiem i niezależnie od zużycia samochodu.

Świadomość tego, że każda instalacja powinna być dobrana i zabudowana w sposób indywidualny to bardzo ważny aspekt naszej codziennej pracy. W tym miejscu zalecamy zdać się na nasze doświadczenie. Przed zamontowaniem każdej instalacji analizujemy każdy samochód pod kątem najbardziej optymalnego dobrania podzespołów. Aby nie być gołosłownym przypominamy, że na tak dobrane i zainstalowane w naszej firmie instalacje gazowe honorowane udzielamy aż 5 letnią gwarancją.

Jeżeli jesteś zainteresowany wyceną instalacji LPG do Twojego samochodu, kliknij w poniższy przycisk.

WYCENA INSTALACJI LPG