Toyota Yaris Instalacja LPG

Toyota Yaris spalanie

Toyota Yaris Instalacja LPG. Tym razem wykonaliśmy montaż instalacji LPG w Toyocie Yaris z rocznika 2018 z silnikiem 1.5 11KM. Po założeniu gazu w tym samochodzie spalanie w jeździe lokalnej będzie wynosiło pomiędzy 6,5 a 7 litrów. Jeżeli chodzi o jazdę autostradową to poruszając się z przepisową prędkością 140 km/h auto powinno spalić między 7,5 a 8 litrów.

Toyota Yaris to nie tylko samochód ekonomiczny. Warto wspomnieć również, że jest to auto bezpieczne, dobrze wyposażone i ładnie wyglądające. Klient, który zdecyduje się na założenie instalacji LPG w naszej firmie otrzyma 5 letnią gwarancję z limitem 100 tys km. Aby utrzymać gwarancję należy serwisować samochód raz w roku lub co 20 tys przejechanych kilometrów.

W naszej ofercie jest również opcja wykupienia gwarancji na silnik. Dzięki temu całość serwisowania jednostki napędowej będzie odbywać się w naszej firmie.

Samochody zastępcze w naszej firmie

Nasza firma posiada flotę aut zastępczych, którymi są Toyoty Yaris z roku 2018. Każdy z tych samochodów oczywiście posiada zamontowaną instalację LPG. Pod maską japońskiego samochodu znajduję się silnik o pojemność 1.5 litra oraz mocy 111 koni mechanicznych. W bagażniku, a konkretniej w miejscu koła zapasowego znajduję się zbiornik toroidalny o pojemności 50 litrów, przy czym zatankować można 40 litrów gazu.

Wlew do LPG znajduję się pod wlewem benzyny i nie ma konieczności stosowania adaptera. Prezentowane w filmie Toyoty Yaris pochodzą z roku 2018 i jest to wersja po liftingu, który odbył się rok wcześniej. W naszej firmie znajduje się 10 takich samochodów, które klient może swobodnie wypożyczyć na czas montażu instalacji gazowej lub naprawy.

Toyota Yaris – auto miejskie z LPG

Popularny model Yaris jest produkowany przez japońską markę Toyota od 1999 roku. Egzemplarz prezentowany w filmiku to Yaris trzeciej generacji. Co ciekawe, jednostki napędowe do tego modelu powstawały w polskiej fabryce w Wałbrzychu. W porównaniu do drugiej generacji samochód został wydłużony o 10 cm, a rozstaw osi zwiększył się do 2510 mm. Szerokość pozostała bez zmian, a bagażnik zwiększył się do 286 litrów. Pod koniec 2017 roku samochód wziął udział w testach bezpieczeństwa Euro NCAP i otrzymał maksymalną notę 5 gwiazdek.

Auto posiada manualną 6 biegową skrzynię biegów, a wersja jego wyposażenia to Selection. W 2017 roku sprzedaż Toyoty Yaris wyniosła ponad 12,5 tys egzemplarzy. Dzięki temu samochód ten stał się najchętniej kupowanym modelem Toyoty na polskim rynku. Na zakończenie warto dodać, że Yaris to solidna konstrukcja, która bryluje w zestawieniach bezawaryjnych samochodów.

Jeżeli jesteś zainteresowany wyceną instalacji LPG do Toyota Yaris, kliknij w poniższy przycisk.

Zobacz film z realizacji montażu instalacji LPG w Toyota Yaris:

Poniżej możesz zobaczyć galerię zdjęć:

Toyota Yaris Instalacja LPG
Toyota Yaris Instalacja LPG
Toyota Yaris Instalacja LPG