Toyota Aygo z instalacją LPG – czy to się opłaca?

Toyota Aygo z instalacją LPG – czy to się opłaca? Samochód pali około 5 litrów benzyny, co mogłoby poddać w wątpliwość zasadność instalacji gazowej w Toyocie Aygo. Jednak prawidłowo przeprowadzony montaż pozwala osiągnąć spalanie gazu rzędu 6 litrów, co w praktyce oznacza, że koszt eksploatacji związany z wydatkami na paliwo, będzie relatywnie niższy o prawie 50%. Przeprowadzana przez fachowców instalacja LPG jest objęta pięcioletnią gwarancją z limitem 100 tys. km. Zabezpiecza to użytkownika przed przykrymi niespodziankami, czyniąc ofertę całkiem atrakcyjną.

WYCENA INSTALACJI LPG

Tym samochodem przejedziesz 100 km za jedyne 12 zł – Toyota Aygo 2020

Siedemdziesięcio-dwu konną Toyotą Aygo raczej się nie poszaleje na drodze, ale z pewnością może ona pomóc zaoszczędzić na paliwie. Miejski samochód japońskiego koncernu samochodowego nieco ewoluował od 2005 roku, kiedy to pojawił się po raz pierwszy na rynku. Tegoroczny model jest przedłużeniem wersji z 2018 roku, gdzie auto poddano ciekawemu facelifting’owi.

WYCENA INSTALACJI LPG

Toyota Aygo 2020 – co się zmieniło?

Niezmiennie od dwóch lat Toyota inwestuje w zmodernizowany silnik o pojemności 1l z oznaczeniem VVT-i. Utrzymała się również moc 72 KM. Druga generacja, której kontynuacją jest tegoroczny model charakteryzuje się wzorem litery X na pasie przednim oraz podłużne reflektory. Na uwagę zasługuje wnętrze pojazdu wyposażone w siedmio calowy panel dotykowy, znany jako X-touch. Zastosowana w nim technologia MirrorLink, pozwala przekazać obraz ze Smartfonu na wyświetlacz samochodu.

Osoby znające Toyotę Aygo z I generacji lub sprzed 2018 roku z pewnością docenią przeprowadzony facelifting widoczny zwłaszcza w wyglądzie przednich i tylnych reflektorów oraz zwiększoną moc silnika.

Jeżeli jesteś zainteresowany wyceną instalacji LPG do Twojego samochodu, kliknij w poniższy przycisk.

WYCENA INSTALACJI LPG