Ford Mustang Instalacja LPG

Ford Mustang 2014 3.7 305KM Po montażu instalacji LPG

Ford Mustang Instalacja LPG. Dziś przedstawiamy wam kolejne realizacje. Do naszego warsztatu został wprowadzony legendarny Ford Mustang. Samochód wyprodukowano w 2014 roku. Pod maską znajduje się silnik dysponujący mocą 305 koni mechanicznych. Odpowiada za to wolnossący silnik z wtryskiem pośrednim, o pojemności 3.7 litra. Auto dysponuje automatyczną skrzynią biegów.

WYCENA INSTALACJI LPG

Wykonanie instalacji LPG w Ford Mustang

Na życzenie klienta, umieściliśmy w tym aucie toroidalny zbiornik gazu. Został zamontowany w miejscu, gdzie poprzednio znajdowało się koło zapasowe. Ma on pojemność 67 litrów, jednak można do niego zatankować 54 litry gazu. Tankowanie odbywa się przy użyciu adaptera. Zawór znajduje się pod pokrywą wlewu benzyny.

Ford Mustang Instalacja LPG. Spalanie LPG w Ford Mustang

Przed instalacją Ford Mustang spalał od 11 do 15 litrów benzyny na 100 kilometrów przejechanej trasy. Obecnie, po zamontowaniu instalacji LPG, ilość spalanego gazu wynosi od 13 do 17 litrów na 100 kilometrów.

WYCENA INSTALACJI LPG

Historia Mustanga

Ford Mustang to samochód typu pony car, klasy średniej. Pierwszy model tego auta powstał w 1964 roku. Piąta generacja Mustanga pojawiła się w roku 2004. W lutym 2003 roku zapowiedziano powstanie nowej wersji modelu, która swoim wyglądem, miała nawiązywać do poprzedników z lat sześćdziesiątych. Prototyp pojazdu miał premierę na North American Auto Show i nie różnił się znacząco od modeli produkowanych seryjnie.

Popularność za oceanem

Ford Mustang odniósł ogromny sukces w Stanach Zjednoczonych. Połowa samochodów sportowych kupowanych w USA to właśnie to auto. W 2009 roku rozpoczęto badania, które miały na celu, zwiększenie wydajności stosowanego w Mustangu silnika. W roku 2011 rozpoczęto montaż udoskonalonych silników, w nowo powstających autach. W tym samym czasie przeprowadzono facelifting nadwozia. Modyfikacji doczekało się również wnętrze. Użyto w nim nowych materiałów, dużo lepszej jakości, niż w poprzednich modelach.

WYCENA INSTALACJI LPG

Lexus IS300 jako kolejna realizacja montażu LPG

Kolejne auto, w którym mieliśmy przyjemność, montować instalację LPG to Lexus IS300. Następca modelu IS200. Opisywany egzemplarz przejechał nieco ponad 10 tysięcy kilometrów. Silnik tego auta, to nowoczesna konstrukcja wyposażona w podwójny system wtrysku paliwa oraz turbinę. Ze względu na ograniczoną ilość czasu klienta musieliśmy działać bardzo szybko. Lexus pojawił się u nas w czwartek, a już w sobotę było gotowy do odebrania. Tutaj również zamontowaliśmy zbiornik toroidalny. W cenę instalacji LPG zostało wliczone wypełnienie z tworzywa sztucznego.

Zadowolony klient

Policzyliśmy, że przy prędkości do 100 kilometrów na godzinę, nasza instalacja LPG pozwala zaoszczędzić, aż 35 złotych, na odcinku 100 kilometrów. Na takiej samej trasie z prędkością do 140 km na godzinę oszczędność wynosi 54%. Nie podajemy dokładnej ceny instalacji. Jeżeli chcesz dowiedzieć się, jaki będzie koszt w przypadku twojego samochodu, wypełnij formularz na naszej stronie internetowej.

Jeżeli jesteś zainteresowany wyceną instalacji LPG do Ford Mustang, kliknij w poniższy przycisk.

WYCENA INSTALACJI LPG

Zobacz film z realizacji montażu instalacji LPG w Ford Mustang

Jeżeli jesteś zainteresowany wyceną instalacji LPG do Twojego samochodu, kliknij w poniższy przycisk.

WYCENA INSTALACJI LPG