Cupra Formentor LPG

Cupra Formentor – Instalacja LPG

WYCENA INSTALACJI LPG

Cupra Formentor LPG

Cupra Formentor LPG. Świeży model, który jeszcze dość rzadko pojawia się na polskich drogach. Pod maską samochodu znajduje się silnik o pojemności 1.5 l i mocy 150 KM. W środku natomiast wita nas oświetlenie ambient, duże wirtualne zegary, ogromny monitor, futurystyczna deska rozdzielcza, ścięta kierownica i przełącznik zamiast dźwigni do zmiany biegów. To bardziej dynamiczny miejski crossover niż auto rodzinne. Niewielki bagażnik może nie sprawdzić się na wakacyjnych wyjazdach.

Egzemplarz Cupry Formentor, który trafił do naszej firmy, był prawie nowy, gdyż posiadał tylko 20 tys. km przebiegu. Aby właściciel mógł oszczędnie podróżować, wyposażyliśmy go oczywiście w instalację gazową. Tym razem pod maską widać troszkę więcej niż w pozostałych modelach. Wprawne oko może dojrzeć wielozawór na podszybiu, a także filtry i wtryski. Zapewniamy jednak, że całość została wykonana z dbałością o szczegóły.

A co ze zbiornikiem i złączem do LPG? Zbiornik na gaz został zabudowany standardowo w miejscu na koło zapasowe. Jego rozmiar został dobrany tak, aby płyta bagażnika była leżała tak jak przed montażem. Również pod klapką wlewu znalazło się sporo miejsca na pełne złącze. Niestety osadzenie było na tyle głębokie, że musieliśmy zastosować dystans. W przypadku tej Cupry nie trzeba stosować adaptera.

WYCENA INSTALACJI LPG

Cupra Formentor – Spalanie

Chociaż Cupra Formentor posiada tylko 150 koni mechanicznych, to podczas jazdy nie brakuje jej dynamiki. Po zamontowaniu instalacji gazowej samochodem zrobiliśmy 200 km, nie przekraczając 100 km/h. Spalanie na 100 kilometrach wyniosło 5.8 l gazu LPG i 1.4 l benzyny. To całkiem przyzwoity wynik. Biorąc pod uwagę niskie ceny LPG, właściciel pojazdu będzie mógł tanio i szybko podróżować.

Instalacje LPG, które wykonuje nasza firma cieszą się olbrzymią popularnością. Odwiedzają nas właściciele samochodów z całej Polski. Każdy klient dostaje pięcioletnią gwarancję z limitem 100 tys. km. Jeśli masz pytania odnośnie ceny instalacji gazowej, to zapraszamy do kontaktu przez formularz na naszej stronie internetowej. Nasi pracownicy udzielą Ci wyczerpujących odpowiedzi na wszystkie pytania.

Jaka oszczędność po montażu instalacji LPG w Cupra Formentor?

Spalanie LPG jest nie tylko przyjazne dla środowiska, ale także dla naszego portfela. Oszczędzamy na każdym przejechanym kilometrze, dlatego nie warto zwlekać z montażem. Ceny LPG raczej nie ulegną zmianie w najbliższym czasie, więc koszt instalacji gazowej powinien szybko się zwrócić.

Jeżeli jesteś zainteresowany wyceną instalacji LPG do Cupra Formentor, kliknij w poniższy przycisk.

WYCENA INSTALACJI LPG

Zobacz film z realizacji montażu instalacji LPG w Cupra Formentor:

Zobacz galerię zdjęć z realizacji montażu instalacji LPG w Cupra Formentor:

Cupra Formentor LPG
Cupra Formentor LPG
Cupra Formentor LPG