Zgubiłem dokumenty LPG Duplikaty krok po kroku

WYCENA INSTALACJI LPG

Zgubiłem dokumenty LPG Duplikaty krok po kroku

Zgubiłem dokumenty LPG Duplikaty krok po kroku? Sprawdź procedurę

W przypadku utraty lub zagubienia dokumentów takich jak wyciąg świadectwa homologacji, poświadczenie wykonania badania zbiornika lub książki serwisowej/gwarancyjnej istnieje możliwość wykonania duplikatu każdego z tych dokumentów. Wykonanie duplikatu wiąże się jednak z opłatą oraz czasem oczekiwania. Poniżej kilka zdań na temat każdego dokumentu oraz cennik duplikatów.

Jak odzyskać wyciąg świadectwa homologacji instalacji gazowej

Cena wykonania duplikatu: 350,00 zł
Czas oczekiwania na duplikat: do 30 dni

Wyciąg świadectwa homologacji Klient otrzymuje od nas listownie wraz z fakturą VAT do 30 dni od montażu samochodowej instalacji gazowej. Dokument ten wraz z fakturą jest niezbędny do „wbicia” instalacji do dowodu rejestracyjnego pojazdu w odpowiednim do miejsca zamieszkania Klienta Wydziale Komunikacji.

Jak odzyskać atest na zbiornik LPG (Poświadczenie wykonania badania zbiornika)

Cena wykonania duplikatu: 150,00 zł
Czas oczekiwania na duplikat: do 30 dni

Poświadczenie wykonania badania zbiornika, a w skrócie mówiąc atest na zbiornik to bardzo ważny dokument z którego każdy właściciel samochodu z instalacją gazową będzie korzystał przynajmniej raz w roku. Atest na zbiornik jest bowiem dokumentem absolutnie niezbędnym, który okazać należy diagnoście Stacji Kontroli Pojazdów każdorazowo przed wykonaniem badania technicznego samochodu. W przypadku braku tego dokumentu diagnosta Stacji Kontroli Pojazdów nie ma możliwości przeprowadzenia badania.

Jak uzyskać duplikat książki serwisowej/gwarancyjnej

Książka serwisowa/gwarancyjna (dalej książka S/G) nie jest potrzebna w żadnym urzędzie ale jest to również ważny dokument. W książce S/G odnotowywane są wszelkie naprawy serwisowe, naprawy gwarancyjne, przyznane rabaty itp. Znajdują się w niej również ważne informacje dotyczące bezpieczeństwa, zasad obsługi instalacji gazowej, telefony alarmowe, adresy partnerskich warsztatów serwisowych, a na warunkach gwarancji kończąc. Ponadto aktualna książka S/G jest istotnym dokumenty w momencie sprzedaży pojazdu – potencjalny nabywca z pewnością doceni fakt przeprowadzania corocznych przeglądów instalacji gazowej oraz innych serwisów lub napraw w profesjonalnym serwisie samochodowym takim jak nasz.

Cena wykonania duplikatu: 75,00 zł
Czas oczekiwania na duplikat: na miejscu lub do następnego dnia roboczego

Jeżeli jesteś zainteresowany wyceną instalacji LPG do Twojego samochodu, kliknij w poniższy przycisk.

WYCENA INSTALACJI LPG