VW Passat instalacja LPG

WYCENA INSTALACJI LPG

VW Passat 2009 3.2 FSI 250KM po montażu instalacji LPG

VW Passat instalacja LPG. Przedstawiamy Volkswagena Passata, rocznik 2009, z silnikiem o bezpośrednim wtrysku benzyny. Klient przyjechał do nas z województwa lubuskiego. Otrzyma 5-letnią gwarancję z limitem 100 tysięcy kilometrów. Aby utrzymać gwarancję, trzeba serwisować auto raz w roku lub co 20 tysięcy przejechanych kilometrów. W jednej z wcześniejszych realizacji prezentowaliśmy prawie identyczny model z rocznika 2006. W tamtym filmie pokazujemy, jak dużych rozbiórek przodu trzeba dokonać, aby estetycznie zabudować instalację LPG.

VW Passat spalanie z instalacją LPG

Silnik jest wyposażony w bezpośredni wtrysk benzyny, ma pojemność 3,2 litra, oznaczenie FSI i generuje moc 250 KM. Moment obrotowy wynosi 330 Nm, auto przyspiesza do 100 km w 6,9 sekundy a prędkość maksymalna to 240 km/h. Samochód jest wyposażony w napęd 4 × 4 oraz automatyczną skrzynię biegów. Zbiornik LPG został zamontowany w miejscu koła zapasowego i ma pojemność 65 litrów, co pozwala zatankować 52 litry gazu.

Zawór tankowania umieszczono pod klapką wlewu benzyny. Ze względu na ograniczone miejsce, aby zatankować gaz, należy użyć dołączonego adaptera. Po montażu instalacji LPG wykonaliśmy 2 litrażowania, każde po 200 kilometrów. Pierwsze odbyło się na autostradzie, nie przekroczyło prędkości 120 km/h. Spalanie gazu wyniosło 7,8 litra i 2,5 litra benzyny. Drugie litrażowanie odbyło się na drogach lokalnych, nie przekraczało prędkości 80 km/h. Spalanie gazu wyniosło 7,3 litra i 2,3 l benzyny na 100 km.

WYCENA INSTALACJI LPG

Instalacja LPG do VW cena

W naszej firmie każdy bierze odpowiedzialność za wykonaną pracę. Mamy ekipy, które montują elektrykę pod maską i w środku samochodu, inni pracownicy montują zbiorniki, a jeszcze inni montują reduktor lub zajmują się programowaniem. Na koniec każdy podpisuje listę kontrolną, gwarantującą sumienność i jakość wykonanej pracy. Z ciekawostek: Volkswagen Passat to auto produkowane pod niemiecką marką VW od 1973 roku. Nazwa Passat pochodzi od określenia wiatru morskiego, wiejącego w strefie międzyzwrotnikowej.

Volkswagen Passat w 6 generacji. Prezentowany model pierwszy raz pokazano na targach motoryzacyjnych w Genewie w 2005 roku. W stosunku do poprzedniego modelu auto różni się nową stylistyką, ma powiększone wnętrzem i nowocześniejszą mechanikę. Charakterystycznym elementem nadwozia pojazdu jest duża, chromowana atrapa chłodnicy. W Chinach 6 generacja Passata jest znana pod nazwą Magotan. Jest to kolejna udana realizacja montażu instalacji LPG do samochodu z bezpośrednim wtryskiem benzyny, a klient przyjechał do nas kilkaset kilometrów.

Jeżeli jesteś zainteresowany wyceną instalacji LPG do VW Passat, kliknij w poniższy przycisk.

WYCENA INSTALACJI LPG

Zobacz film z realizacji montażu instalacji LPG w VW Passat: