Volvo V70 LPG

Volvo V70 2015 2.0 Turbo 245KM po montażu instalacji LPG

WYCENA INSTALACJI LPG

Volvo V70 LPG spalanie

Volvo V70 LPG. Dzisiaj prezentujemy Państwu Volvo V70 z roku 2015, z silnikiem o pojemności 2.0 Turbo i mocy 245 koni mechanicznych. Dzięki zabudowanej instalacji LPG pokonanie tym samochodem 100 kilometrów może być tańsze nawet o ponad 50%. Jednostka napędowa samochodu to 4 – cylindrowy silnik, a dodatkowo samochód wyposażony jest w automatyczną skrzynię biegów.

Toroidalny zbiornik LPG został zamontowany w miejscu koła zapasowego i ma pojemność 50 litrów co daje nam możliwość zatankowania około czterdziestu litrów gazu. Zawór tankowania został umieszczony obok wlewu benzyny w całości i nie ma potrzeby stosowania adaptera.

Średnie spalanie benzyny w tym modelu wynosi około 11 litrów, natomiast po montaż instalacji LPG samochód litrażowany był dwukrotnie po 200 km, pierwszy litrażowanie odbyło się na autostradzie przy stałej prędkości 140 km/h, spalanie gazu wyniosło wówczas 11 litrów + 1,8 litrów benzyny, przy drugim litrażowaniu natomiast odbyło się ono na drogach lokalnych przy średniej prędkości do 100 km/h, wtedy spalanie gazu wyniosło 10 litrów + 1,5 litra benzyny.

WYCENA INSTALACJI LPG

Instalacja LPG w Volvo V70

Auto przyjechało do Polski z Zjednoczonych Emiratów Arabskich a dokładniej z Dubaju i mimo dużego przebiegu, a mowa tutaj o prawie 400 tysiącach kilometrów, jest w bardzo dobrym stanie. Volvo V70 to samochód osobowy klasy średniej – wyższej, który był produkowany pod szwedzką marką Volvo w latach 1996 – 2016. Po raz pierwszy pojazd trzeciej generacji został zaprezentowany na targach motoryzacyjnych w Genewie.

Volvo V70 LPG – Delikatny lifting na rok modelowy 2014

W 2013 roku auto przeszło delikatny lifting na rok modelowy 2014, zmodernizowano między innymi reflektory, pas przedni z nową atrapą chłodnicy, zderzakiem i lampami do jazdy dziennej. We wnętrzu zastosowano nowe elektryczne zegary, samochód dzięki temu zyskał na elegancji, szyku oraz dynamice. Samochód jest również bliższy wyglądem do innych modeli.

Charakterystyczne tylne pionowe lampy zostały lekko rozszerzone u swojej podstawy. Wnętrze zostało wykonane w typowo szwedzkim stylu. Komfort podróżowania w komplecie jest na bardzo wysokim poziomie. Dodatkowo należy wspomnieć, iż bagażnik uległ znacznemu zwiększeniu a jego pojemność wynosi teraz 575 litrów. W 2016 roku zjechał ostatni model V70.

Warto dodać, że przez 20 lat obecności na rynku z liczbą ponad milion egzemplarzy, model ten z był jednym z najlepiej sprzedających się modeli szwedzkiej marki a chwilę poźniej pojawił się następca tego modelu czy V90, który również okazał się strzałem w dziesiątkę.

Jeżeli jesteś zainteresowany wyceną instalacji LPG do Volvo V70 LPG, kliknij w poniższy przycisk.

WYCENA INSTALACJI LPG

Zobacz film z realizacji montażu instalacji LPG w Volvo V70 LPG:

Poniżej możesz zobaczyć galerię zdjęć:

Volvo V70 LPG
Volvo V70 LPG
Volvo V70 LPG