Toyota Yaris instalacja LPG

Toyota Yaris Instalacja LPG

WYCENA INSTALACJI LPG

Toyota Yaris Montaż instalacji LPG

Toyota Yaris instalacja LPG. Toyota Yaris to japoński samochód, który znajduje się na czele rankingów najmniej awaryjnych aut na świecie. W naszej firmie szczególnie doceniamy pojazdy tej marki. Posiadamy kilkadziesiąt aut zastępczych Toyoty, których klienci używają w czasie montażu i serwisu. Oczywiście wszystkie samochody posiadają instalacje gazową. Montaż takiej instalacji nie stanowi problemu. Wielu klientów zgłasza się do nas tuż po zakupieniu samochodu, aby móc od początku oszczędzać na paliwie. Ceny LPG pozostają niskie, co oznacza, że koszt instalacji gazowej szybko się zwróci.

Omówmy kwestie techniczne montażu instalacji LPG w Toyocie Yaris. Obecna generacja Yarisa ma już dziesięć lat. Mimo to samochód rewelacyjnie sprawdza się na ulicy. Pod maską znajduje się trzycylindrowy silnik o pojemności 1 l i mocy 69 KM. Co ciekawe jest wyposażony w podwójne wtryskiwacze, czyli na każdy cylinder przypadają dwa wtryski. Analogicznie zabudowujemy instalację gazową.

Aby wszystko działało idealnie, gaz podawany jest przez 6 wtryskiwaczy gazu. Podzespoły (m.in. filtry, reduktor, elektrozawór) doskonale komponują się z resztą zawartości maski. Pod klapką do wlewu paliwa zamontowano pełne złącze do tankowania gazu. To duży plus nie trzeba wkręcać żadnej przejściówki, aby zatankować LPG. Po montażu zbiornika w bagażniku podłoga pozostaje płaska więc nie tracimy cennego miejsca. Całkowita pojemność zbiornika to 55 l, co w praktyce pozwala zatankować 44 l gazu LPG. Dystans jaki pokonamy na pełnym zbiorniku to nawet 600 km.

WYCENA INSTALACJI LPG

Toyota Yaris instalacja LPG Spalanie

Standardowo Toyota Yaris spala 6 l benzyny. Po montażu instalacji LPG samochód będzie pobierał 7 l gazu. Silnik Yarisa posiada pośredni wtrysk benzyny, co oznacza, że jedynym pobieranym paliwem będzie właśnie LPG. Jeśli szukasz taniego i ekologicznego rozwiązania dla swojego auta, to zapraszamy do zapoznania z ofertą naszej firmy. Ceny LPG pozostają od lat na niskim poziomie, więc nie podejmujesz ryzyka. Przypominamy, że na nasze instalacje gazowe udzielamy pięcioletniej gwarancji z limitem 100 tys. km.

Jaka oszczędność po montażu instalacji LPG w Toyota Yaris?

Toyota szczyci się, że jest liderem niezawodności. W połączeniu z instalacją gazową, otrzymasz samochód nie tylko nowoczesny, ale też niesamowicie oszczędny. Spalanie LPG jest wyjątkowo tanie, wydatki będą niższe o połowę. Od początku właściciel będzie oszczędzał 15 zł na każdych 100 przejechanych kilometrach. Po pokonaniu 10 000 km w jego kieszeni zostanie 1 500 zł. Z naszego doświadczenia wynika, że ceny instalacji gazowej nie należy się bać. Jeśli podczas pięcioletniej eksploatacji przejedziemy 100 tys. km, to wydatek zwróci się nam aż czterokrotnie.

Jeżeli jesteś zainteresowany wyceną instalacji LPG do Toyota Yaris, kliknij w poniższy przycisk.

WYCENA INSTALACJI LPG

Zobacz film z realizacji montażu instalacji LPG w Toyota Yaris:

Zobacz kolejny film z realizacji montażu instalacji LPG w Toyota Yaris:

Jeżeli jesteś zainteresowany wyceną instalacji LPG do Twojego samochodu, kliknij w poniższy przycisk.

WYCENA INSTALACJI LPG