Toyota C-HR instalacja LPG

WYCENA INSTALACJI LPG

Toyota C-HR 2018 1.8 Hybrid 122KM po montażu instalacji LPG

Toyota C-HR instalacja LPG. Toyota C-HR to jeden z modeli aut zastępczych spośród całej floty samochodów jakimi dysponuje masza firma. Toyota C-HR to samochód osobowy typu crossover, stworzony pod japońską marką Toyota i produkowany od 2016 roku. Nazwa auta pochodzi od pierwszych liter słów Coupe High-Rider. Obecnie nasza firma dysponuje w swojej flocie czterema autami Toyota C-HR.

Proponowana Toyota C-HR wyprodukowana została w 2018 roku, wyposażona została w silnik hybrydowy o pojemności 1,8 l , a jej moc to 122KM. Jest to więc samochód oszczędny i niskoemisyjny.Silnik 1.8l nie pracuje z pełnym obciążeniem ponieważ jest on wspomagany przez napęd elektryczny co sprawia, że wszelkie awarie silnika zdarzają się niezwykle rzadko. Silniki na prąd oraz silniki spalinowe są spięte z kołami za pomocą przekładni planetarnej, która jest trwała i prosta w konstrukcji.

Toyota C-HR instalacja LPG

Samochody wyposażone zostały w instalację LPG zamontowanych przez firmę. Instalacja ma na celu służyć klientom podczas serwisu czy też montażu instalacji LPG. Zbiornik LPG znajduje się w miejscu koła zapasowego, a jego pojemność wynosi 50 litrów, a co za tym idzie istnieje możliwość zatankowania 40 litrów gazu. Wlew gazu w proponowanym modelu umieszczony został obok wlewu benzyny bez konieczności stosowania adaptera.

WYCENA INSTALACJI LPG

Toyota C-HR spalanie LPG

Średnie spalanie benzyny w Toyocie C-HR wynosi około 7,5 litrów na 100 kilometrów. Natomiast po zamontowaniu instalacji LPG samochód pobiera średnio około 6 litrów gazu na 100 kilometrów. Dodatkowo przy korzystaniu z instalacji gazowej samochód pobiera 1 litr benzyny przy jeździe lokalnej, oraz 7 litrów gazu i 1 litr benzyny podczas jazdy autostradowej na każde 100 kilometrów.

Dynamiczny wygląd nowej Toyoty C-HR

Toyota zachwyca dynamiczną sylwetką nawiązującą do coupe, jednocześnie zachowując najbardziej rozpoznawalne cechy crossover. To co wyróżnia samochód wśród innych, czyli najbardziej charakterystyczne cechy kompaktowego wyglądu crossovera Toyoty C-HR to nowoczesne duże i szerokie przednie i tylne reflektory, dominujący wygląd pasa przedniego, wyraźnie zaznaczone tylne nadkola, wystające poza obrys nadwozia klosze tylnych świateł oraz ukryta klamka tylnych drzwi i spojler.

Deska rozdzielcza samochodu charakteryzuje się ograniczoną do minimum ilością przycisków i przełączników. W aucie znajduje się dotykowy ekran za pomocą można sterować radiem, czy nawigacją satelitarną. Auto posiada dużą przestrzeń. Wnętrze samochodu zostało wykonane z materiałów najwyższej jakości z subtelnymi detalami. Auto posiada dodatkową podłogę bagażnika, która jest zabudowana jest formie półki.

Jeżeli jesteś zainteresowany wyceną instalacji LPG do Toyota C-HR, kliknij w poniższy przycisk.

WYCENA INSTALACJI LPG

Zobacz film z realizacji montażu instalacji LPG w Toyota C-HR:

Poniżej możesz zobaczyć galerię zdjęć:

Toyota C-HR instalacja LPG
Toyota C-HR instalacja LPG
Toyota C-HR instalacja LPG

Jeżeli jesteś zainteresowany wyceną instalacji LPG do Twojego samochodu, kliknij w poniższy przycisk.

WYCENA INSTALACJI LPG