Toyota Avalon LPG

WYCENA INSTALACJI LPG

Toyota Avalon LPG. Tym razem trafiło nam się auto z silnikiem hybrydowym, której właściciel zażyczył sobie założyć instalację gazową, by zaoszczędzić na kwotach, które musi wydawać na paliwo.

Instalacja LPG w połączeniu z Silnikiem Hybrydowym w Toyota Avalon

Jego Toyota Avalon z silnikiem 2.5 Hybrid (200km) z 2015 roku jest główną bohaterką tego wpisu. Klient zażyczył sobie założyć instalację gazową w swoim pojeździe, w związku z czym właściciel Toyoty Avalon otrzymał od nas 5 lat gwarancji z limitem 100 tysięcy kilometrów na instalację gazową. Aby utrzymać gwarancję należy serwisować pojazd raz w roku lub co 20 tysięcy kilometrów. Aby dowiedzieć się jakie koszty niesie za sobą założenie instalacji LPG w twoim samochodzie wypełnij formularz na: https://gazautomix.pl/kontakt/wycena/ .

Toyota Avalon LPG – Montaż Instalacji LPG w Toyota Avalon

Silnik w danej Toyocie Avalon to wolnossąca jednostka o pojemności 2.5 litra (200km), wspomagana pracą silnika elektrycznego. Jak przystało na klasę pojazdu wyposażony jest on w automatyczną skrzynię biegów. W wypadku tego auta zbiornik LPG (58l) umieszczony został w miejscu koła zapasowego, co pozwala zatankować aż 48 litrów gazu, natomiast zawór tankowania umieściliśmy pod klapką wlewu benzyny. Ze względu na ograniczone miejsce w tym modelu do tankowania gazu będzie potrzebny dołączony adapter. Spalanie benzyny w tym modelu w zależności od silnika wahać się może od 6 do 12 litrów na 100km. Po instalacji LPG od gazautomix.pl spalanie w tym modelu wyniosło 6-7 litrów gazu na każde przejechane 100km.

WYCENA INSTALACJI LPG

Toyota Avalon produkowana jest na płycie podłogowej Toyoty Camry w Stanach Zjednoczonych. Samochody te słyną z komfortu jazdy, trwałości oraz imponującej bezawaryjności. W tym modelu ewentualne naprawy zazwyczaj ograniczają się do wymiany części eksploatacyjnych np. klocki hamulcowe. W wielu rankingach Toyota Avalon zajmuje czołowe lokaty w swojej klasie, jednak w Polsce samochód ten nie należy do najpopularniejszych, co pozytywnie wpływa na cenę tego samochodu.

Przez sympatyków marki Toyota model ten został okrzyknięty najmniej awaryjnym modelem w historii marki. Jest to czwarta generacja Avalona. Koncern Toyoty znany jest z niesłychanie dopracowanych napędów hybrydowych, zmiana napędów w trakcie jazdy jest niemal niezauważalna, a kabina należy do świetnie wyciszonych co wpływa na komfort jazdy.

Podsumowując samochód Toyota Avalon stworzony jest dla bardzo wymagających klientów, którzy nie uznają kompromisów. Mechanicznie jak i estetycznie Avalon walczy o czołowe lokaty we wszystkich rankingach na świecie.

Jeżeli jesteś zainteresowany wyceną instalacji LPG do Toyota Avalon, kliknij w poniższy przycisk

WYCENA INSTALACJI LPG

Zobacz film z realizacji montażu instalacji LPG w Toyota Avalon:

Jeżeli jesteś zainteresowany wyceną instalacji LPG do Twojego samochodu, kliknij w poniższy przycisk.

WYCENA INSTALACJI LPG