Toyota Auris LPG

WYCENA INSTALACJI LPG

Toyota Auris LPG

Toyota Auris jest komfortową propozycją dostosowaną do miejskich potrzeb. To wygodne auto cieszy miękkością jazdy i stosunkową bezawaryjnością silnika. Kryjące się pod maską 132 KM pozwalają na dość płynną i bezpieczną jazdę. Jest to model elegancki i klasyczny, idealny do codziennej jazdy oraz wypadów za miasto.

Montaż instalacji LPG w Toyota Auris

Model Toyota Auris 2017 1.6 jest przykładem auta z wtryskiem pośrednim gdzie z powodzeniem możemy założyć instalację gazową. Należy jednak pamiętać, by instalacja ta była dobrze dopasowana do samochodu. Kluczową rolę pełni tutaj odpowiednio przeprowadzony montaż, gdyż ewentualne błędy powodują usterki instalacji i obciążają portfel kolejnymi kosztami. W naszym warsztacie instalacje gazowe zakładane są przez profesjonalistów.

Gwarantujemy prawidłowy montaż i właściwy dobór instalacji. W przypadku Toyoty Auris dobrze sprawdzi się zastosowana przez nas nowość, czyli włoska instalacja Romano. Jest to produkt wysokiej jakości, oferujący komfort jazdy nie do odróżnienia od silnika zasilanego benzyną. Zapewnia również stały monitoring instalacji, dzięki wbudowanemu układowi diagnostycznemu.

WYCENA INSTALACJI LPG

Jak wykonujemy instalację LPG ?

Instalację LPG wykonujemy zawsze starannie i estetycznie. Umiejscowienie przycisków na desce rozdzielczej uzgadniamy z Klientem i dbamy, by były one dyskretne i nie przeszkadzały w codziennym użytkowaniu. Wlew gazu w Toyocie umieszczamy tuż obok wlewu benzyny. Elementy niezbędne w instalacji umiejscowione są tak by były prawie niewidoczne, a wtryskiwacze schowane są pod elegancką pokrywą. Zbiornik na gaz wbudowany jest w miejscu koła zapasowego. Na naszą instalacją dajemy 5 lat gwarancji przy przejechaniu 100 tys. km lub 3 lata bez limitu kilometrów.

Toyota Auris spalanie

W standardowych warunkach spalanie Toyoty Auris wynosi około 8 l benzyny na 100 km. Instalacja gazowa pozwala na przejechanie 600 km na pełnym zbiorniku przy spalaniu LPG rzędu 8,5 l/100 km. Pojemność do jakiej możemy zatankować zbiornik gazu to 54 l. Przy aktualnej cenie LPG (około 2,59/l) koszt przejechania 100 km to około 22 zł, a zatankowanie do pełna wyniesie zaledwie 140 zł.

Jaka oszczędność po montażu instalacji LPG w Toyota Auris

Oczywiste jest, że na poniesienie kosztu instalacji gazowej decydujemy się z nadzieją oszczędności. Jak to więc wygląda w przypadku Toyoty Auris? Według naszych obliczeń oszczędzamy 20 zł na każde przejechane 100 km, toteż jeździmy o około 50% taniej. Montaż instalacji LPG powinien więc zwrócić się po przejechaniu 18 tys. km. Zyskujemy jednak nie tylko oszczędność pieniędzy. Zasilanie gazem jest mniej szkodliwe dla środowiska niż spalanie benzyny, dlatego stanowi ono rozwiązanie odciążające zarówno nasz portfel, jak i planetę.

Jeżeli jesteś zainteresowany wyceną instalacji LPG do Toyota Auris, kliknij w poniższy przycisk.

WYCENA INSTALACJI LPG

Zobacz film z realizacji montażu instalacji LPG w Toyota Auris:

Poniżej możesz zobaczyć galerię zdjęć:

Toyota Auris 2017 1.6 132KM – instalacja LPG
Toyota Auris LPG
Toyota Auris LPG
Toyota Auris instalacja LPG
LPG ROMANO
Toyota Auris instalacja LPG
Toyota Auris instalacja LPG
Toyota Auris instalacja LPG
Toyota Auris LPG

Jeżeli jesteś zainteresowany wyceną instalacji LPG do Twojego samochodu, kliknij w poniższy przycisk.

WYCENA INSTALACJI LPG