Skoda Rapid Spaceback instalacja gazowa LPG

Skoda Rapid Spaceback 2014 1.2 TSI 86KM Po montażu instalacji LPG

Demontaż oraz ponowne zamontowanie instalacji LPG w Skodzie Rapid Spaceback

WYCENA INSTALACJI LPG

Skoda Rapid Spaceback instalacja gazowa LPG. W samochodzie tym wykonaliśmy demontaż instalacji LPG oraz instalację własnej sprawdzonej instalacji LPG na Scodzie Rapid Spaceback. Sterownik LPG został zablokowany jednym z kodów, które posiadają wyłącznie salony ASO, gdzie klient chciał się udać ze względu na naprawę instalacji, jednak koszty naprawy byłyby wyższe niż zabudowa nowej instalacji w naszej firmie. Jakość LPG poprzedniej instalacji była w bardzo słabym stanie, pozostał jedynie zbiornik LPG z zaworem tankowania, gdyż te nie wymagały wymiany. Wymieniona została kompletna instalacja LPG pod maską oraz udzielono klientowi pięcioletniej gwarancji z limitem stu tysięcy kilometrów.

Koszty wymiany instalacji LPG w Auto Mix Skrzyszów

Aby uzyskać informacje dotyczące ceny usługi należy wejść na stronę internetową naszej firmy. W zakładce wycena wypełnić znajdujący się tam formularz.

Silnik TSI instalacja LPG

W tym modelu pod maską znaleźć można silnik o oznaczeniu TSI o mocy 86 koni mechanicznych. Jest to silnik z turbodoładowaniem oraz bezpośrednim wtryskiem benzyny.

WYCENA INSTALACJI LPG

Podniesienie mocy silnika Skoda Rapid Spaceback

W Auto Mix Skrzyszów jest także możliwość podniesienia mocy silnika o około 25 koni mechanicznych.

Pojemność zbiornika toroidalnego w instalacji LPG

Zbiornik toroidalny ma całkowitą pojemność 53 litrów, przy czym można zatankować 43 litry gazu, a zawór tankowania znajduje się pod zderzakiem.

Po zamontowaniu instalacja LPG samochód został zlitreżowany na autostradzie, nie przekraczając przy tym prędkości 120 km/h. Spalanie wyniosło 6.6 litra gazu oraz 1,1 litra benzyny na sto kilometrów.

Kilka ciekawostek na temat Skody Rapid

Skoda Rapid jest samochodem osobowym klasy kompaktowych aut miejskich. Produkowany był pod marką Skoda od roku 2012 do 2019. Po raz pierwszy zaprezentowany został podczas Targów Motoryzacyjnych we Frankfurcie w 2011 roku, a premiera jego wersji produkcyjnej odbyła się już rok później na Targach Motoryzacyjnych w Genewie. Skoda Rapid została zbudowana na bazie płyty podłogowej A05. Była to ta sama płyta, której używano przy produkcji chociażby Audi A1 czy Volkswagena Polo.

WYCENA INSTALACJI LPG

Model ten wypełnił lukę między małą Fabią a dużą Octavią trzeciej generacji. Wnętrze pojazdu zostało zaaranżowane tak, aby kierowca, wchodząc do środka, od razu mógł znaleźć dosłownie wszystko.
Samochód oferowany był w różnej cenie. Zależała ona od długości oszklenia jego tylnej szyby. Droższe wersje oszklone były na większej powierzchni.
Wiosną 2019 roku z rynku sprzedaży zniknęły Skoda Rapid oraz Skoda Rapid Spaceback.

Jeżeli jesteś zainteresowany wyceną instalacji LPG do Twojego samochodu, kliknij w poniższy przycisk.

WYCENA INSTALACJI LPG