Autor: Automix Aktualności, LPG Skoda, Po montażu instalacj gazowej LPG, samochody lpg

Skoda Kodiaq LPG

Skoda Kodiaq LPG

SKODA KODIAQ INSTALACJA LPG

Skoda Kodiaq instalacja LPG. Pod maską Skody Kodiaq znajduje się silnik 2.0 TSI o mocy 180 KM. Wyposażona jest ona w automatyczną, dwu sprzęgłową skrzynię biegów DSG. Samochód ten posiada napęd na 4 koła, co z kolei przekłada się na to, że świetnie sprawdza się podczas jazdy w trudnych warunkach terenowych, poza drogami utwardzonymi. Doskonale radzi sobie również na śliskich nawierzchniach. Materiał, z którego wykonano wnętrze samochodu, jest bardzo przyjemny w dotyku i nie trzeszczy pod naciskiem. Ciekawostką jest, że w wyposażeniu samochodu znajdziemy parasolkę, schowaną w przednich drzwiach po stronie kierowcy. Pogoda więc już nigdy nas nie zaskoczy, a my nie musimy pamiętać o zabraniu przedmiotu do ochrony przed deszczem z domu. Nasza firma zamontowała w pojeździe instalację LPG. Założono 8 wtryskiwaczy gazu (4 pośrednie i 4 bezpośrednie). Jak w każdym obsługiwanym przez nas samochodzie, całość jest zrobiona w taki sposób, by widocznych elementów instalacji było jak najmniej.

Jaki zbiornik LPG ?

Zbiornik gazu został zamontowany we wcześniejszym miejscu koła zapasowego. Nie przeszkadza on w zagospodarowaniu przestrzeni czy też rozkładaniu dodatkowego rzędu siedzeń. Przy wlewie gazu, dzięki możliwości zainstalowania pełnego złącza do tankowania, nie zaistniała potrzeba zastosowania adaptera. Ponadto, nasze usługi objęły również zamontowanie haku holowniczego z możliwością wpięcia i demontażu, a także zamocowanie specjalnej belki pod hak. Całość została zabudowana precyzyjnie, z najwyższą dbałością o szczegóły.

  SPALANIE PO MONTAŻU INSTALACJI LPG

Samochód spala średnio 10 litrów gazu oraz 1,5 litra benzyny na każde przejechane 100 km. Przy spokojnej jeździe, 100% podawanego paliwa to gaz, natomiast przy jeździe szybkiej i dynamicznej gaz stanowi 90%, a pozostałe 10% pobierane jest ze zbiornika z benzyną.

 

JAKA OSZCZĘDNOŚĆ PO MONTAŻU INSTALACJI LPG W SKODA KODIAQ ?

Koszt jazdy autem, w którym zamontowano instalację LPG, zawsze jest niższy w porównaniu z pojazdami napędzanymi innymi rodzajami paliwa. Dynamika jazdy, niezależnie od tego czy samochód aktualnie czerpie energię z gazu czy z benzyny, jest cały czas taka sama. Nie odczuwamy więc żadnych zmian w prowadzeniu pojazdu, a podróżowanie staje się dużo tańsze. Firma Auto Mix posiada wykwalifikowaną kadrę pracowniczą podzieloną na poszczególne brygady, świadczącą usługi na najwyższym poziomie. Jeśli zdecydujesz się na montaż instalacji LPG w naszym zakładzie, otrzymasz 5-letnią gwarancją na wykonaną usługę montażu instalacji gazowej, z limitem do 100000 km.

 

Jeżeli jesteś zainteresowany wyceną instalacji LPG do Skoda Kodiaq, kliknij w poniższy przycisk.

Zobacz film z realizacji montażu instalacji LPG w Skoda Kodiaq:

Skoda Kodiaq instalacja LPG – Czy warto zamontować LPG ?

Poniżej możesz zobaczyć galerię zdjęć:

Tagi: , , , , , , ,

O autorze

Scroll Up