Range Rover Evoque LPG

Range Rover Evoque 2021 Si4 2.0 240KM – instalacja LPG

WYCENA INSTALACJI LPG

Range Rover Instalacja LPG

Range Rover Evoque LPG. Range Rover Evoque jest najmniejszym SUV’em produkowanym przez tą brytyjską markę. Wyróżnia się z tłumu swoją elegancką, ale charakterystyczną stylistyką. Reprezentant drogich, luksusowych SUV-ów, z których korzysta się głownie w mieście. Mimo swojego terenowego rodowodu, samochód jakim jest Evoque raczej nie przeżyje off-roadu.

Dobrze wykończony w środku, cechujący się wygodą oraz wysoką pozycją za kierownicą i bezpieczeństwem, jest szczególnie popularny wśród pań. Prezentowany przez nas egzemplarz, który jest przedstawicielem drugiej generacji modelu, został wyposażony w turbodoładowany silnik o pojemności 2 litrów legitymujący się mocą 240 koni mechanicznych.

Jednostka ta posiada wtrysk bezpośredni, który nie stanowi dla naszej firmy większego problemu, ze względu na nasze doświadczenie z nowoczesnymi silnikami. Elementy instalacji gazowej nie są widoczne pod maską. Na samą instalację przysługuje okres 5 letniej gwarancji.

Range Rover Evoque LPG spalanie

WYCENA INSTALACJI LPG

W przypadku Range Rovera zbiornik gazu został zamontowany w miejscu koła zapasowego, co nie wpływa na wielkość przestrzeni załadunkowej. Maksymalna ilość gazu możliwa do zatankowania wynosi 45 litrów, a taka pojemność pozwala na pokonanie około 500 kilometrów na pełnym zbiorniku. Wlew gazu umiejscowiony jest pod oryginalną klapką wlewu paliwa. Pełne złącze pozwala tankować gaz bez użycia dodatkowych adapterów.

Range Rover Evoque spala od 10 do 12 litrów benzyny na sto kilometrów. Po montażu instalacji gazowej i litrażowaniu na odcinku 200 kilometrów, nie przekraczając prędkości 140 km/h, samochód spalił 10 litrów gazu i 1,5 litra benzyny na każde przejechane 100 kilometrów.

Jaka oszczędność po montażu instalacji LPG w Range Rover

Range Rover Evoque po montażu instalacji gazowej pozwala zaoszczędzić na odcinku 100 kilometrów około 32 złote. Na 1000 kilometrów daje to 320 złotych, a na 10000 aż 3200 złotych. W tym przypadku koszt zabudowy instalacji gazowej zwróci się po przejechaniu około dwudziestu tysięcy kilometrów. Właściciel tego samochodu zlecił zamontowanie instalacji LPG po przejechaniu 2500 kilometrów na benzynie.

Jego Range Rover był kupiony przez niego kupiony jako samochód nowy. Właściciel kierował się oszczędnością, którą daje montaż takiej instalacji. Koszt jeżdżenia tym samochodem zostaje automatycznie zredukowany o połowę. Instalacja jest niewidoczna, wlew jest niewidoczny, a praca silnika nie zdradza, że auto jest zasilane gazem. Warto zainwestować w instalację dobrej jakości, która będzie bezawaryjna i pozwoli zaoszczędzić pieniądze przy każdym tankowaniu.

Jeżeli jesteś zainteresowany wyceną instalacji Range Rover Evoque, kliknij w poniższy przycisk.

WYCENA INSTALACJI LPG

Zobacz film z realizacji montażu instalacji LPG w Range Rover Evoque:

Jeżeli jesteś zainteresowany wyceną instalacji LPG do Twojego samochodu, kliknij w poniższy przycisk.

WYCENA INSTALACJI LPG