RAM Pickup 1500 Instalacja LPG

RAM Pickup 1500 2015r. 5.7 V8 390KM Po montażu instalacji LPG

RAM Pickup 1500 Instalacja LPG. Dziś prezentujemy wam kolejną z ciekawych realizacji firmy. W nasze ręce został oddany RAM 1500. Napędza go kultowy silnik V8, typu Hemi. Wytrzymała, wolnossąca jednostka o pojemności 5.7 litra generuje 390 koni mechanicznych. Średnie spalanie benzyny wynosi od 16 do 22 litrów na 100 kilometrów, przed montażem instalacji gazowej.

Wyposażony w automatyczną skrzynię biegów samochód został wyprodukowany w 2015 roku. Właściciel auta, które zostało nam powierzone, pochodzi z Krakowa, Na co dzień zajmuje się importem pojazdów z USA – o czym obszerniej na końcu wpisu.

WYCENA INSTALACJI LPG

Historia marki RAM

Producentem przedstawionego modelu jest firma RAM Trucks, której siedziba znajduję się w Auburns Hills, w Stanach Zjednoczonych. Należy ona do włosko-amerykańskiego koncernu Fiat Chrysler Automobiles. W skrócie FCA. Historia marki sięga roku 2010. Wtedy to przedsiębiorstwo Chrysler, ówczesny właściciel Dodga, utworzyło nowy podmiot.

Decyzja o tym została podjęta jeszcze w październiku 2009 roku. Z oferty marki Dodge wydzielono modele Ram i Dakota. Przemianowano je na RAM Pickup oraz RAM Dakota. W sierpniu 2011 zakończono produkcję Rama Dakoty. Model ten nie doczekał się bezpośredniego następcy.

Dodge Pickup vs. RAM Pickup

Dodge RAM IV produkowany był od 2008 roku. Dwa lata później zyskał nową nazwę. RAM Pickup dostępny jest w kilku odmianach. Podstawowa wersja to RAM 1500. Większe opcje znane są jak RAM 2500 oraz RAM 3500. Pierwszy raz nazwa RAM została użyta przez firmę Dodge w roku 1971, dla pełnowymiarowego samochodu dostawczego RAM Van. Produkcja Rama Vana zakończyła się w roku 2003. Dziesięć lat później rozpoczęto również produkcję pełnowymiarowego pickupa pod nazwą RAM.

WYCENA INSTALACJI LPG

Instalacja LPG zamontowana w Automix Skrzyszów

W egzemplarzu naszego klienta zamontowaliśmy zbiornik toroidalny o pojemności 125 litrów.. Można do niego zmieścić 94 litry gazu. Umieszczony został pod podwoziem. Zawór ukryty jest pod klapką wlewu benzyny. Do tankowania gazu wymagane jest użycie adaptera. Po instalacji auto zużywa od 18 do 24 litrów gazu na 100 przejechanych kilometrów.

Czy montaż instalacji LPG w RAM PICKUP się opłaca ?

Przy takiej instalacji gazowej, po przejechaniu 1000 kilometrów zaoszczędzimy kilkaset złotych. Przejechanie odcinka 100 kilometrów, przy prędkości do 140 kilometrów na godzinę, będzie o 56% tańsze. Przy prędkości do 100 kilometrów na godzinę możesz zaoszczędzić 53 złote na tej samej trasie. Dodatkowo nasz firma oferuje 5 lat gwarancji przy limicie 100 tysięcy kilometrów.

W celu utrzymania gwarancji należy serwisować auto raz w roku lub co 20 tysięcy kilometrów. Powyższy materiał nie zawiera ceny instalacji gazowej. Jeśli chcesz poznać wycenę instalacji w swoim aucie, skorzystaj z formularza na naszej stronie.

Jak samochód RAM Pickup 1500 znalazł się w Polsce ?

Kilka słów o zaprzyjaźnionej z nami firmie:

Wszystko to dzięki zaprzyjaźnionej z nami firmie www.importzusa.pl , która powstała z miłości do motoryzacji a w szczególności samochodów sprowadzanych z U.S.A. Od 10 lat firma ta zajmuje się importem pojazdów mechanicznych zza oceanu, tak też było w przypadku naszego RAM’a. Począwszy od samochodów, motocykli poprzez quady, kończąc na łodziach . Firma www.importzusa.pl oferuje pełny asortyment pojazdów mechanicznych dostępnych na stronach największych domów aukcyjnych oraz sieciach dealerskich w Stanach Zjednoczonych.

Podstawą działania firmy jest wiara, że budując biznes na zaufaniu i opierając go na przejrzystych i uczciwych działaniach współpracy, klient zakupi więcej niż tylko produkt. Firma nieustająco się rozwija, dlatego w 2014 r. została podjęta de­cyzja o budowie serwisu oferującego kompleksowe naprawy powypadkowe.

WYCENA INSTALACJI LPG

W 2016 r. został zakupiony pierwszy autotransporter, aby działać w pełni niezależnie i mieć pod 100% kontrolą całą procedurę importu z za oceanu. Firma obecnie posiada 11 autotransporterów i jest w stanie odebrać z portu i dostarczyć do klientów aż 88 samochodów w tygodniu. www.importzusa.pl wykorzystując zdobyte na przestrzeni lat kontakty i doświadczenie, pomaga w imporcie nietypowych części do samochodów pochodzących z USA i Kanady.

W 2019 r. wspólnie z zaprzyjaźnioną firmą został stworzony nowy projekt RAM FACTORY. Polega on na wykonaniu autorskiego projektu na bazie Dodge RAM 1500 i 2500 oraz Ford F150. Zakres i charakter modyfikacji jest dobierany zgodnie z potrzebami klientów.
Prezentowany w realizacji Automix pomarańczowy RAM w wersji Harley-Davidson to produkt RAM FACTORY.

Jako Automix Skrzyszów polecamy WWW.IMPORTZUSA.PL jako solidnego partnera przy zakupie wymarzonego samochodu z U.S.A

Jeżeli jesteś zainteresowany wyceną instalacji LPG do RAM Pickup 1500, kliknij w poniższy przycisk.

WYCENA INSTALACJI LPG

Zobacz film z realizacji montażu instalacji LPG w RAM Pickup 1500:

Poniżej możesz zobaczyć galerię zdjęć:

RAM Pickup 1500 Instalacja LPG
RAM Pickup 1500 Instalacja LPG
RAM Pickup 1500 Instalacja LPG
RAM Pickup 1500 Instalacja LPG
RAM Pickup 1500 Instalacja LPG
RAM Pickup 1500 Instalacja LPG
RAM Pickup 1500 Instalacja LPG
RAM Pickup 1500 Instalacja LPG