Porsche Cayenne LPG

WYCENA INSTALACJI LPG

Porsche Cayenne instalacja LPG

WYPOSAŻENIE I PARAMETRY SAMOCHODU

Porsche Cayenne LPG. Porsche Cayenne z 2010 roku posiada automatyczną skrzynię biegów oraz silnik V8 o pojemności 4.8 litra – jego moc wynosi aż 400KM. Pojazd do 100 km/h przyspiesza w 5.9 sekundy, a jego maksymalna prędkość wynosi 258 km/h. Sam silnik jest wolnossący i posiada bezpośredni wtrysk paliwa.

INSTALACJA LPG LPG W PORSCHE CAYENNE – SPALANIE

Montaż instalacji LPG w tym aucie jest bardzo oszczędnym rozwiązaniem, ponieważ bez niej samochód spala 13.0-18.0 litrów benzyny – jest to niemała ilość. Natomiast po jej zainstalowaniu pojazd będzie pobierał od 12 do 15 litrów gazu oraz 3 litry benzyny, dzięki czemu staje się dużo oszczędniejszy. Zbiornik toroidalny w Porsche Cayenne został umieszczony w miejscu koła zapasowego i może pomieścić 40 litrów gazu.

WYCENA INSTALACJI LPG

Istnieje także możliwość montażu zbiornika cylindrycznego w bagażniku, co zwiększy maksymalną pojemność LPG – w takim wypadku łączna ilość gazu wzrasta aż do 120 litrów. Jadąc na „pełnym baku” z prędkością do 120 km/h będzie można przejechać nawet do 1000 km. Ważne jest również to, że każdy zbiornik posiada swój własny zawór tankowania.

Po zamontowaniu instalacji gazowej warto również zdecydować się na bogaty serwis całego pojazdu, aby został on właściwie przygotowany do jazdy. Firma daje również 5 lat gwarancji z limitem aż 100 000 km – aby ją zachować, trzeba pojazd serwisować co 20 tys. przejechanych kilometrów lub raz w roku. Wycena instalacji LPG dostępna jest po wypełnieniu formularza.

Porsche Cayenne LPG CIEKAWOSTKI

Porsche rozpoczęło produkcję tego SUVa w 2002 roku. Cayenne z roku 2010 pochodzi z początków drugiej generacji, kiedy auto to zostało zaprezentowane podczas targów motoryzacyjnych w Genewie. Samochód dostępny jest w wersji benzynowej, Diesla oraz hybrydowej. Samochód powstał na tej samej płycie podłogowej co Volkswagen Touareg oraz po niewielkich modyfikacjach przy współpracy z Audi Q7.

Wnętrze jak to bywa w większości aut marki Porsche, jest bardzo luksusowe oraz komfortowe, bez względu na to, czy jest to auto nowe, czy kilkuletnie. Napęd Porsche Cayenne przenoszony jest na 4 koła przy pomocy automatycznej skrzyni 8-biegowej Tiptronic S lub 6-biegowej manualnej. Do wyboru podczas kupna takiego auta jest również najmocniejsza wersja, czyli Porsche Cayenne Turbo.

Dodatkową zaletą są również wentylowane siedziska foteli, podgrzewana kierownica oraz 4-strefowa klimatyzacja automatyczna. W połączeniu z instalacją gazową samochód pomimo swojej ogromnej pojemności okazuje się bardzo oszczędnym autem, które nadaje się również do jazdy miejskiej, nie tracąc przy tym na jakości.

Jeżeli jesteś zainteresowany wyceną instalacji LPG do Porsche Cayenne, kliknij w poniższy przycisk.

WYCENA INSTALACJI LPG

Zobacz film z realizacji montażu instalacji LPG w Porsche Cayenne:

Jeżeli jesteś zainteresowany wyceną instalacji LPG do Twojego samochodu, kliknij w poniższy przycisk.

WYCENA INSTALACJI LPG