Opel Combo LPG

WYCENA INSTALACJI LPG

Opel Combo instalacja LPG

Opel Combo LPG. Nowy Opel Combo z roku 2020 to kontynuacja czwartej generacji aut tego typu, których produkcja rozpoczęła się w 2018 roku. Auto posiada silnik o pojemności 1.2 z turbodoładowaniem i moc 11o koni mechanicznych. Montaż instalacji LPG w takim aucie to bardzo ekonomiczne rozwiązanie, które pomaga zaoszczędzić nawet do 50% wydatków na paliwo.

Instalacja LPG w Oplu Combo to duża oszczędność

Na instalacje gazową udzielana jest 5-letnia gwarancja z limitem 100 tys. km. Aby zachować gwarancję, należy serwisować samochód raz w roku albo co 20 tys. przejechanych kilometrów. Można wykupić także dodatkową gwarancję na silnik. Wtedy nasza firma instalująca LPG przejmuje gwarancję od producenta. Opel Combo posiada dość mocny silnik, przy niewielkiej pojemności 1.2.

Nowoczesny silnik wyposażony jest w bezpośredni wtrysk benzyny. Zewnętrzny zbiornik LPG montuje się pod podwoziem samochodu. Posiada on pojemność 61 litrów. Kierowca może zatankować 49 litrów gazu. Dzięki zewnętrznej lokalizacji zbiornika nie tracimy nic w przestrzeni auta, miejsce dla pasażerów i bagaży jest nienaruszone.

Spalanie tego auta wynosi od 7 do 10 l benzyny na 100 km, a po montażu instalacji LPG spalanie zawiera się w przedziale od 6.5 do 9.5 litrów gazu na 100 km. Zużycie benzyny przeznaczonej na rozruch to 1l, czasem 1.5 l na 100 km.

Jak przebiega montaż instalacji LPG w Auto Mix?

WYCENA INSTALACJI LPG

W Profesjonalnej firmie każdy pracownik bierze odpowiedzialność za wykonywaną pracę. Pracownicy są podzieleni zespół od montażu instalacji LPG pod maską, w kabinie samochodu, zawory tankowania oraz zbiorniki należą do zadań osobnego zespołu.

Programowanie instalacji LPG należy do obowiązków jeszcze innego pracownika. Na koniec każdy z pracowników podpisuje się na liście kontrolnej. To stanowi o gwarancji jakości profesjonalnie zamontowanej instalacji LPG. Na życzenie klienta firma może zamontować również czujniki parkowania.

Opel Combo LPG to optymalne rozwiązanie

Combo należy do grupy samochodów osobowo-dostawczych. Marka produkuje go od 1993 roku. Combo z prezentowanego przykładu, to najnowszy model należący do czwartej generacji aut tego typu. Modelami bliźniaczymi u konkurencyjnych marek jest Citroen Berlingo, Peugeot Rifter. Opel Combo najbardziej konkuruje z Renault Kangoo i Volkswagenem Caddy. Nowe Combo z ostatniej edycji jest wszechstronne w środku.

Może nim podróżować 7 osób, pozycja za kierownicą jest bardzo wygodna. Łatwo sięga się do drążka zmiany biegów, który znajduje się wysoko w konsoli środkowej. Najmniejszych zastrzeżeń nie budzi również obsługa urządzeń pokładowych. Podsumowując eksploatację tego samochodu, użytkownik Opla Combo z instalacją LPG będzie jeździł za pół ceny.

Oszczędność na paliwie wynosi nawet 18 zł na 100 km, z LPG w Oplu Combo jeździmy o 44 proc. taniej. W ciągu kilku lat montaż instalacji gazowej się zwraca, a użytkownicy aut mogą nadal korzystać z gazowego zasilania auta, które jest o wiele bardziej ekonomiczne niż benzyna. Wycena instalacji LPG dostępna jest w tym miejscu.

Jeżeli jesteś zainteresowany wyceną instalacji LPG do Opel Combo, kliknij w poniższy przycisk.

WYCENA INSTALACJI LPG

Zobacz film z realizacji montażu instalacji LPG w Opel Combo:

Poniżej możesz zobaczyć galerię zdjęć:

Opel Combo LPG
Opel Combo LPG

Jeżeli jesteś zainteresowany wyceną instalacji LPG do Twojego samochodu, kliknij w poniższy przycisk.

WYCENA INSTALACJI LPG