Mazda 3 LPG

Mazda 3 instalacja LPG

WYCENA INSTALACJI LPG

Mazda 3 koszt instalacji LPG

Mazda 3 LPG. Od wielu lat specjalizujemy się w montażu instalacji LPG dla każdego modelu samochodu. Bardzo dużą wagę przykładamy do jakości świadczonych usług. Nasi pracownicy podzieleni są na grupy w zależności od rodzaju wykonywanej pracy. Jena z brygad montuje zbiorniki gazu a inna zajmuje się elektryką pod maską oraz w kabinie samochodu.

Montaż reduktora oraz programowanie to również praca oddzielnych ekip. Ostatnią czynnością przy składaniu instalacji jest podpisanie przez każdego mechanika listy kontrolnej, co gwarantuje tym samym najwyższą jakość wykonanej usługi. Na nasze instalacje gazowe oferujemy 5-letnią gwarancje z limitem do stu tysięcy kilometrów.

Mazda 3 LPG – spalanie

Silnik w prezentowanym modelu mazdy to 4-cylindrowa jednostka o pojemności 2 litrów i mocy 120 koni mechanicznych. Paliwo podawane jest bezpośrednio do komory spalania a instalacja pod maską zabudowana jest w bardzo estetyczny sposób. Eksponowana wersja mazdy posiada sześciobiegową, manualną skrzynię biegów.

WYCENA INSTALACJI LPG

Toroidalny zbiornik LPG został zamontowany w miejscu koła zapasowego a pojemność 41 litrów pozawala zatankować około 33 litry gazu. Zawór tankowania został umieszczony standardowo, pod klapką wlewu benzyny, więc nie ma potrzeby stosowania adaptera.

Mieliśmy ograniczony czas na litrarzowanie, dlatego wykonaliśmy go tylko i wyłącznie na autostradzie, nie przekraczając prędkości 120 km/h. Spalanie LPG wyniosło 7,5 litra + 0,6 litra benzyny na 100 kilometrów.

Mazda 3 – oszczędność po montażu instalacji LPG

WYCENA INSTALACJI LPG

Zamontowana instalacja gazowa w prezentowanym modelu sprawi, że właściciel może cieszyć się sporymi oszczędnościami, ponieważ spalanie benzyny oscyluje pomiędzy 7 – 9 litrów. Mazda 3 to nowoczesny, dobrze wyglądający i dający wiele przyjemności z jazdy samochód kompaktowy. W dodatku przez montaż instalacji LPG będzie bardzo ekonomiczny, gdyż cena LPG jest znacząco niższa niż w przypadku tankowania benzyny.

Pozwoli to zmniejszyć koszty przejazdu aż o 53%. Oznacza to, że za przejechanie 100-kilometrowego odcinka zapłacimy około 20 zł. Instalacje LPG w tych samochodach pozwolą właścicielom zaoszczędzić średnio 21 zł (na każde 100 przejechane kilometrów).

30% sprzedawanych modeli mazdy to właśnie mazda 3. Prezentuje się niezwykle elegancko, posiada nowoczesny design. Wnętrze pojazdu zostało zaprojektowane od podstaw, dzięki czemu styl świetnie współgra z wykonaną z najwyższej jakości materiałów tapicerką. Inwestując w instalację LPG można zaoszczędzić pieniądze na dalsze podróże tym wygodnym i stylowym autem.

Cena instalacji gazowej jest kwestią indywidualną. Aby uzyskać dokładny koszt instalacji gazowej należy wypełnić formularz na naszej stronie internetowej.

Jeżeli jesteś zainteresowany wyceną instalacji LPG do Mazda 3 LPG, kliknij w poniższy przycisk.

WYCENA INSTALACJI LPG

Zobacz film z realizacji montażu instalacji LPG w Mazda 3 LPG:

Jeżeli jesteś zainteresowany wyceną instalacji LPG do Twojego samochodu, kliknij w poniższy przycisk.

WYCENA INSTALACJI LPG