Mazda 2 LPG

WYCENA INSTALACJI LPG

Montaż instalacji LPG w MAZDA 2 2015 1,5 SKYACTIVE-G 90

Mazda 2 LPG. W filmie Mazda 2 2015 1,5 SKYACTIVE-G 90 KM przedstawiono montaż instalacji gazowej w samochodzie osobowym Mazda 2 z 2015roku z krótką historią i danymi technicznymi tego auta oraz porównanie spalania przed i po montażu instalacji LPG.

Historia Mazdy 2 oraz montaż instalacji LPG

Model Mazda 2 to samochód osobowy, produkowany przez koncern Mazda od 1996 roku. Model Mazda 2 przestawiony w filmie jest wytwarzany od 2014 roku i jest czwartą generacją tej wersji Mazdy. Ta czwarta generacja,po raz pierwszy została zaprezentowana podczas Międzynarodowych Targów Motoryzacyjnych w Genewie w 2014 roku, jako samochód koncepcyjny pod nazwą HAZUMI. Hazumi to po Japońsku „sprężystość”, „odskok”. Mazda 2 to małe auto z temperamentem.

WYCENA INSTALACJI LPG

Mazda 2 LPG opinie

Jednostką napędową Mazdy 2 jest wyposażony w 4 cylindry wolnossący silnik z wtryskiem bezpośrednim. Silnik ma pojemność 1,5 l i moc 90 KM. Auto jest dobrze dopracowane, ma dynamiczny wygląd. Model Mazda 2 posiada charakterystyczny grill z chromowana ramką. Wnętrze Mazdy 2 nawiązuje do wnętrza Mazdy 3 i 6. W centralnym punkcie zlokalizowany jest analogowy obrotomierz z cyfrowo wyświetlaną prędkością oraz wolnostojący ekran dotykowy do obsługi systemu multimedialnego.

Montaż zbiornika LPG w Mazda 2

Zbiornik gazu zamontowano w miejscu, gdzie wcześniej znajdowało się koło zapasowe. W tytułowym aucie umieszczono zbiornik na gaz o pojemności 50 litrów, co pozwala użytkownikowi na zatankowanie około 40 litrów gazu.

W tym modelu Mazdy wnęka na koło zapasowe jest niewielka, więc montaż zbiornika gazu o takiej pojemności spowodował istotne podniesienie półki bagażnika. Auto Mix zrealizował podbudowę bagażnika w celu wyrównania jego poziomu. Zgodnie z życzeniem klienta Auto Mix umieścił zawór tankowania w tylnym zderzaku.

WYCENA INSTALACJI LPG

Mazda 2 spalanie LPG

Przed zainstalowaniem LPG średnie spalanie benzyny w tym modelu Mazdy wynosiło około 7 litrów. Testy przeprowadzone przez Auto Mix, po montażu instalacji LPG w Mazda 2 wykazały spalanie 0,8 l benzyny i niecałe 5 litrów gazu na 100 przejechanych kilometrów, przy czym testy prowadzone były na drogach lokalnych, a osiągana prze Mazdę 2 prędkość podczas doświadczenia nie przekraczała 80 km\h. Przy porównaniu spalania benzyny i gazu na autostradach i drogach ekspresowych średnie oszczędności to 16,50 zł na 100 przejechanych kilometrów.

Gwarancja na instalację LPG w Auto Mix Skrzyszów

Firma Auto mix udziela na instalację LPG 5 lat gwarancji z limitem 100000 km. Aby zachować gwarancję należy serwisować auto raz w roku, bądź co 20000 przejechanych kilometrów. Auto Mix gwarantuje, że nie dojdzie do wypalenia zaworów oraz gniazd zaworowych.

Jeżeli jesteś zainteresowany wyceną instalacji LPG do Dodge Charger, kliknij w poniższy przycisk.

WYCENA INSTALACJI LPG

Zobacz film z realizacji montażu instalacji LPG w Dodge Charger: