Lexus RX350 LPG

WYCENA INSTALACJI LPG

Lexus RX350 LPG

Lexus RX350 LPG. Lexus RX 350 to samochód osobowy typu SUV produkowany przez markę Lexus od 1998 roku. Jest to również pierwszy w historii luksusowy SUV. Model ten zadebiutował wraz z rozpoczęciem roku 2015, podczas targów motoryzacyjnych w Nowym Jorku.

Już w 2018 roku w Stanach Zjednoczonych sprzedano ponad 111 tysięcy egzemplarzy tego modelu, czym samochód zasłużył sobie na miano najpopularniejszego SUV-a wśród mieszkańców. Stylistyka pojazdu nawiązuje do innych współczesnych modeli marki, z charakterystyczną atrapą chłodnicy w kształcie klepsydry.

Lexus RX350 spalanie

W porównaniu do poprzedniej generacji samochód jest większy, ponieważ rozstaw osi zwiększono o około 10 cm, a do wykończenia wnętrza użyto elementów ze skóry oraz naturalnego drewna. Auto posiada silnik o pojemności 3,5 litra oraz mocy 262 koni mechanicznych.

Sprężone jest z sześciostopniową, automatyczną skrzynią biegów. Zostało wyposażone w dwa komplety wtryskiwaczy działających w systemie dual – jeden komplet podaje paliwo w sposób bezpośredni do komory spalania, a drugi standardowo do kolektora ssącego.

W tym modelu Lexusa mamy napęd na wszystkie cztery koła. Przy małym obciążeniu działa w oszczędnym cyklu Atkinsona, a gdy jest potrzebna duża moc, przechodzi w cykl Otto. Średnie spalanie benzyny w tym modelu oscyluje między 11 a 13 litrów na 100 kilometrów. Zbiornik LPG został zamontowany w miejscu koła zapasowego. Ma pojemność 62 litrów, co oznacza, że właściciel może zatankować około 50 litrów gazu. Natomiast zawór tankowania został umieszczony pod klapką wlewu benzyny. Do tankowania służy dołączony adapter.

WYCENA INSTALACJI LPG

Lexus RX350 gwarancja bezpieczeństwa

Lexus RX czwartej generacji zaopatrzony jest w system bezpieczeństwa Lexus Safety System. Uzyskał nie tylko najwyższą ocenę 5 gwiazdek w testach bezpieczeństwa Euro NCAP, ale również w brytyjskim rankingu Driver Power 2016 Lexus został uznany za najbardziej niezawodną markę na rynku, zaś RX za najbardziej niezawodny samochód spośród 150 uwzględnionych modeli różnych firm.

Montaż instalacji LPG w Lexus RX350

W naszej firmie każdy bierze odpowiedzialność za wykonywaną pracę, dlatego nasze ekipy są w pełni profesjonalne. W tym Lexusie montaż instalacji LPG to bardzo skomplikowana sprawa, jednak nasz warsztat radzi sobie z tym bardzo dobrze. Jeżeli zdecydujecie się na montaż instalacji LPG w naszej firmie, otrzymacie 5-cio letnią gwarancję z limitem 100 tysięcy kilometrów. Aby zachować gwarancję należy serwisować samochód raz w roku lub co 20 tysięcy przejechanych kilometrów.

Jeżeli jesteś zainteresowany wyceną instalacji LPG do Lexus RX350 LPG, kliknij w poniższy przycisk.

WYCENA INSTALACJI LPG

Zobacz film z realizacji montażu instalacji LPG w Lexus RX350:

Poniżej możesz zobaczyć galerię zdjęć: