Lexus NX 200t instalacja LPG

Lexus NX 200t 2015 2.0T 238KM Po montażu instalacji LPG

Lexus NX 200t instalacja LPG. Lexus NX200T to samochód osobowy typu crossover. Jest on produkowany przez japoński koncern Toyota Motor Corporation utworzony w 1937 roku, do którego należy marka Lexus. Jak sama nazwa wskazuje linia samochodów wypuszczana pod tym emblematem ma się kojarzyć z luksusem i elegancją. Pierwszy raz NX200T został zaprezentowany w trakcie targów motoryzacyjnych w Pekinie, które odbyły się 20 kwietnia 2014 roku.

Stał się on najlepiej sprzedawanym modelem Lexusa w Polsce, oraz trzecim co do popularności na rynku światowym w 2015 roku. Wyglądem pojazd całkowicie przypomina pozostałe modele swojej marki. Posiada charakterystyczną dla siebie atrapę chłodnicy oraz światła led do jazdy dziennej, umieszczone pod lampami w kształcie położonej litery L.

WYCENA INSTALACJI LPG

Lexus z instalacją LPG wykonaną w Automix Skrzyszów

Omawiany model Lexusa posiada silnik z turbodoładowaniem. Jego pojemność wynosi 2 litry, a moc liczona jest na 238 koni mechanicznych. Czterocylindrowy silnik posiada dwa zmienne cykle pracy. Pierwszy oszczędny tryb do jazdy szosowej oraz drugi w przypadku większego zapotrzebowania na moc. Wyposażony jest on także 4 wtryskiwacze bezpośrednie i 4 pośrednie.

Zasilanie LPG zostało odwzorowane na takiej samej zasadzie, natomiast nad samą pracą serca samochodu, czuwają 2 sterowniki gazowe. Zbiornik LPG o pojemności 72 litrów został zamontowany standardowo w miejscu koła zapasowego. Jego faktyczną pojemność mierzy się na 58 litrów gazu do zatankowania.

WYCENA INSTALACJI LPG

Spalanie LPG w Lexus NX 200t

W standardowej ofercie samochód posiada monitor martwego pola, system ostrzegania o ruchu poprzecznym z tyłu, układ przygotowujący do potencjalnej kolizji oraz aktywne zawieszenie z kilkoma trybami pracy. Ponad to samochód wyposażony jest w 17calowe alufelgi, wyświetlacz HUD i tempomat z bardzo przydatną funkcją zatrzymywania się i ruszania podczas jazdy w korku.

Spalanie tego modelu Lexusa na 100 kilometrów w benzynie wynosi ok. 9 litrów przy jeździe lokalnej i 11 litrów na autostradzie. Po montażu instalacji LPG wykonano 2 litrażowania i podczas jazdy lokalnej spalanie wyniosło 9 litrów plus 0.8 litra benzyny. Na autostradzie natomiast samochód pobierał 12 litrów gazu oraz 0.8 litra benzyny.

Montaż instalacji LPG w Lexus – gwarancja

Zakładanie instalacji w firmie odbywa się w pełni profesjonalnie i odpowiedzialnie. Wykonywana jest między innymi zabudowa zbiorników, zaworów tankowania czy wtryskiwaczy. Po wykonanej pracy, każdy pracownik podpisuje listę, przez którą bierze odpowiedzialność za zrealizowaną przez siebie część zlecenia. Właściciel Lexusa NX200T po założonej instalacji LPG otrzyma na nią 5 lat gwarancji z limitem 100 tysięcy km. Ponad to firma gwarantuje, że nie dojdzie do wypalenia zaworów i gniazd zaworowych

Jeżeli jesteś zainteresowany wyceną instalacji LPG do Lexus NX 200t, kliknij w poniższy przycisk.

WYCENA INSTALACJI LPG

Zobacz film z realizacji montażu instalacji LPG w Lexus NX 200t:

Jeżeli jesteś zainteresowany wyceną instalacji LPG do Twojego samochodu, kliknij w poniższy przycisk.

WYCENA INSTALACJI LPG