Lexus GS350 LPG

Lexus GS350 instalacja LPG

Lexus GS350 LPG. Aby uzyskać cenę instalacji LPG należy wypełnić formularz na stronie internetowej. Po montażu klient otrzymuje 5 letnią gwarancję z limitem 100 000 km. Aby gwarancję zachować należy serwisować samochód raz w roku bądź co 20 000 km. Gwarantujemy, że nie dojdzie do wypalenia zaworów oraz gniazd zaworowych.

WYCENA INSTALACJI LPG

Lexus GS350 LPG spalanie

Silnik w modelu Lexus GS350 to 6 cylindrowa jednostka o pojemności 3,5 litra i mocy 317 koni mechanicznych. To silnik z podwójnym systemem wtryskiwaczy benzyny pracujący w cyklu Otto atkinsona. Zbiornik LPG został zamontowany w miejscu koła zapasowego i posiada pojemność 67 litrów co pozwala zatankować ok 54 litry gazu a zawór tankowania został umieszczony pod klapką wlewu benzyny, jednak aby zatankować należy użyć adaptera. Spalanie benzyny w tym modelu wynosi między 10 a 13 litrów, po montażu instalacji LPG, po dokonaniu podwójnego litrażowania każde po 200 km.

Pierwsze litrażowanie wykonano na drogach lokalnych do prędkości 80km/h, spalanie gazu wyniosło 8 litrów + 2,5 litra benzyny, na autostradzie nie przekraczając prędkości 140 km/h spalanie gazu wyniosło 10 litrów + 2,5 litra benzyny (spalanie na 100 km). W firmie każdy bierze odpowiedzialność za wykonywaną pracę.

Pracownicy są podzieleni na montaż elektryki pod maską, w kabinie samochodu, zawory tankowania oraz zbiorniki. To także praca osobnych ekip. Programowanie wykonuje inny pracownik. Na końcu każdy podpisuje się na liście kontrolnej co jest gwarancją jakości.

WYCENA INSTALACJI LPG

Lexus GS350 oszczędność po montażu instalacji LPG

Lexus GS350 to samochód osobowy klasy średniej/wyższej, produkowany przez japońską markę lexus od 1991 roku. Pierwsza generacja tego modelu była sprzedawana na japońskim rynku pod nazwą Toyota Aristo.

Wymiary nadwozia w porównaniu z trzecią generacją pozostały praktycznie bez zmian. Przednie i tylne lampy zostały wykonane w technologi LED (wyznaczają nowy trend stylistyczny lexusa). Lexus GS350 to czwarta generacja, pochodzi z 2012 roku. Duży sukces osiągnęła druga generacja produkowana od 1997 roku przez osiem następnych lat.

Zanim zaczęto produkować, zarządzający koncernem Toyota zgłaszali wątpliwości czy stylistyka auta jest właściwa. Zwłaszcza, że w tym aspekcie GS350 kompletnie różnił się od modelu poprzedniej generacji. Finalnie stwierdzono, że Lexus GS czwartej generacji o takim wyglądzie będzie mógł rywalizować z pozytywnym skutkiem z innymi modelami segmentu E. W drugim kwartale 2018 roku Lexus GS został wycofany z europu bez dalszej kontynuacji sergs, która została zastąpiona siódmą generacją podobnych wymiarów modelu ES.

Jeżeli jesteś zainteresowany wyceną instalacji LPG do Lexus GS350, kliknij w poniższy przycisk.

WYCENA INSTALACJI LPG

Zobacz film z realizacji montażu instalacji LPG w Lexus GS350:

Poniżej możesz zobaczyć galerię zdjęć:

Lexus GS350 LPG
Lexus GS350 LPG
Lexus GS350 LPG

Jeżeli jesteś zainteresowany wyceną instalacji LPG do Twojego samochodu, kliknij w poniższy przycisk.

WYCENA INSTALACJI LPG