Lexus GS 300 LPG

Lexus GS 300 2009 3.0 250KM montaż LPG

WYCENA INSTALACJI LPG

Lexus GS 300 Instalacja LPG

Lexus GS 300 LPG. Lexus GS 300 to prestiżowy samochód japońskiego producenta, którego samochody są stałymi bywalcami w naszej firmie (oczywiście w celu montażu instalacji LPG). Niskie ceny LPG sprawiają, że koszt instalacji szybko się zwraca.

Wśród marek klasy premium Lexus sprzedaje najwięcej samochodów z napędem hybrydowym, jednak w opisywanym modelu nie ma dodatkowego silnika elektrycznego. Lexus GS 300 pod maską posiada określany jako niezawodny silnik v6 o pojemności 3 litrów i mocy 250 koni mechanicznych. Jednostka ta cechuje się bezpośrednim wtryskiem benzyny, to znaczy, że benzyna podawana jest bezpośrednio do komory spalania.

Dzięki naszemu systemowi montażu instalacji LPG podzespoły są niemal niewidoczne. Zbiornik gazu o pojemności 62 litrów na życzenie klienta został zamontowany w miejscu koła zapasowego. Taka pojemność pozwala na zatankowanie około 50 litrów gazu oraz pozwala na swobodną jazdę na odcinku ok. 600 km. Miejsce do tankowania paliwa LPG zostało umieszczone pod klapką wlewu benzyny, natomiast ze względu na ograniczoną przestrzeń należy skorzystać z adaptera.

W naszym kraju ciężko znaleźć warsztat, który podejmie się realizacji montażu instalacji LPG, jednak w naszej firmie jest to możliwe. To nie pierwszy samochód tego producenta, w jakim wykonywaliśmy montaż instalacji LPG, zachęcamy więc do zapoznania się z naszą ofertą.

WYCENA INSTALACJI LPG

Lexus GS 300 LPG Spalanie

Standardowo Lexus GS 300 spala 10 – 11 litrów benzyny na przejechany dystans 100 kilometrów. Litrażowanie wykonane po montażu instalacji LPG pokazało, że na odcinku 100 kilometrów dróg lokalnych pokonywanych z prędkością nieprzekraczającą 80 km/h samochód będzie pobierał 8 litrów gazu oraz 2 litry benzyny (ze względu na silnik z bezpośrednim wtryskiem benzyny). To bardzo dobry rezultat, który zapewni właścicielowi sporą oszczędność i pozwoli szybko zauważyć różnicę w wydatkach związanych z tankowaniem samochodu.

Jaka oszczędność po montażu instalacji LPG w Lexus GS 300?

Lexus GS 300 w połączeniu z instalacją LPG to nie tylko prestiż jazdy luksusowym, eleganckim, a przede wszystkim wygodnym samochodem, ale i niebywały komfort oszczędzania. Po montażu instalacji gazowej 8 litrowe spalanie lpg można porównać do spalania małego, miejskiego samochodu zasilanego benzyną. Takie wartości dają właścicielowi oszczędność ok. 25 złotych na każdych przejechanych 100 kilometrach. Jak łatwo więc obliczyć oszczędność po pokonaniu 10 000 kilometrów stanowi 2 500 złotych.

Tak więc koszt zabudowy instalacji gazowej zawraca się więc po około 30 000 przejechanych kilometrów.

Jeżeli jesteś zainteresowany wyceną instalacji Lexus GS 300, kliknij w poniższy przycisk.

WYCENA INSTALACJI LPG

Zobacz film z realizacji montażu instalacji LPG w Lexus GS 300:

Jeżeli jesteś zainteresowany wyceną instalacji LPG do Twojego samochodu, kliknij w poniższy przycisk.

WYCENA INSTALACJI LPG