KIA Stinger LPG

KIA Stinger LPG

WYCENA INSTALACJI LPG

Kia Stinger Instalacja LPG

KIA Stinger LPG. Koreańskie produkcje samochodów cieszą się dziś dużą popularnością. Zmieniające się jakość wykonania jak i sam efekt wizualny, przyciąga do siebie coraz większą liczbę fanów motoryzacji. Taką perełką stała się KIA Stinger. Jej nienaganny wygląd i komfort jazdy kusi coraz większą ilość kierowców, ceniących sobie wygodę i jakość. Wykonanie m.in deski rozdzielczej czy kierownicy ze skóry, nie pozostawia wątpliwości, że marka Kia dokłada wszelkich starań w produkcji dobrych jakościowych samochodów.

Najbardziej ekonomicznym rozwiązaniem do użytkowania tego samochodu, jest montaż instalacji LPG, którego koszt wynosi około 6000 zł. Dokładną cenę tej usługi poda nasz system wyliczeń, po wypełnieniu formularza na stronie internetowej. Po montażu klient otrzymuje gwarancje oraz może dobrać sobie dodatkowe ubezpieczenie. W trakcie naszych działań zapewniamy auto zastępcze.

Kia Stinger LPG spalanie

W tym przypadku konieczne było zamontowanie butli cylindrycznej w bagażniku samochodu, ponieważ nie było możliwości zamontowania jej w miejscu koła zapasowego z powodu akumulatora. Takie rozwiązanie ogranicza ładowność, ale zyskujemy na kosztach spalania. Pełne złącze do wlewu gazu zostało umieszczone pod klapą wlewu benzyny. Spoglądając pod maskę samochodu, instalacja gazowa jest prawie niewidoczna.

W oczy rzucają się tylko filtry i reduktor. Kia Stinger z silnikiem 2,0 T-GDi o mocy 245 KM, spala między 9-13 litrów benzyny na 100 km. Jest to deklarowane spalanie przez użytkowników tego samochodu. Producent jednak podaje spalanie poniżej 9 litrów na 100 km. Po montażu instalacji gazowej, spalanie LPG wynosi około 13 litrów na 100 km i 1,5 litra benzyny.

WYCENA INSTALACJI LPG

Jaka oszczędność po montażu instalacji LPG w Kia Stinger

Na życzenie klienta pokonaliśmy w weekend większy dystans. Przejechaliśmy 500 km: 300 km autostradą, nie przekraczając 140 km/h oraz lokalnymi drogami, pokonując 200 km, nie przekraczając prędkości 100 km/h. Średnie spalanie, jakie wyszło po pokonaniu tego dystansu to 7,2 litra gazu na 100 km oraz 1,6 litra benzyny na 100 km. Po podliczeniu, koszt przejechania Kią Stinger trasy 100 kilometrowej, to 23 złotych.

Jak wynika z obliczeń, instalacja gazowa jest najlepszym rozwiązaniem dla chcących jeździć ekonomicznie. Kierowcy samochodów z wbudowaną instalacją LPG jeżdżą nawet do 50% taniej od kierowców jeżdżących pojazdami bez wbudowanej instalacji gazowej. Aby dokładnie zapoznać się z miesięcznymi oszczędnościami, należy podać potrzebne dane na naszej stronie internetowej w zakładce montaż instalacji LPG.

Jeżeli jesteś zainteresowany wyceną instalacji LPG do KIA Stinger, kliknij w poniższy przycisk.

WYCENA INSTALACJI LPG

Zobacz film z realizacji montażu instalacji LPG w KIA Stinger:

Nasza kolejna instalacja LPG w KIA Stinger:

Poniżej możesz zobaczyć galerię zdjęć:

KIA Stinger LPG
KIA Stinger LPG
KIA Stinger LPG