Autor: Automix Aktualności, LPG Kia, Po montażu instalacj gazowej LPG, samochody lpg

Kia Picanto LPG

Kia Picanto Instalacja LPG

Posiadanie ekonomicznego, miejskiego auta to dziś priorytet dla każdego, kto chce zadbać o swoją kieszeń. Instalacja gazowa może z powodzeniem pomóc ci w zaoszczędzeniu, przy dzisiejszych cenach paliw. Montaż instalacji LPG to możliwość podróżowania nawet za połowę ceny!

Kia Picanto 2021 spalanie

W prezentowanym modelu zbiornik do tankowania gazu znajduje się pod 250-litrowym bagażnikiem, w miejscu na koło zapasowe. Całkowita pojemność zbiornika to 32,5l - zatankować będziemy mogli maksymalnie 26 litrów gazu. Instalacja gazowa pozwoli na pokonanie około 350 kilometrów. Cena montażu instalacji LPG jest zdecydowanie warta oszczędności, którą odczujesz jeżdżąc samochodem na co dzień do pracy, szkoły czy na weekendy za miasto.

Wlew do gazu znajduje się obok wlewu benzyny. Do zatankowania gazu niezbędny jest adapter - dołączony w zestawie do samochodu. Zasilanie gazem włącza się automatycznie, kiedy silnik osiągnie temperaturę 30°C. Jak długo to zajmie? Przy temperaturze na zewnątrz ok. 10°C - 15°C dzieje się to prawie natychmiast. Kiedy na dworze panuje temperatura poniżej zera, jest to kwestia przejechania zaledwie kilkuset metrów.

Przełączanie między gazem a benzyną w trakcie jazdy jest niemal nieodczuwalne - nie da się zauważyć szarpnięć ani usłyszeć dźwięku pracy samochodu.

Jaka oszczędność po montażu instalacji LPG w Kii Picanto 2021

Oszczędność jest zdecydowanie zauważalna - jest to nawet połowa ceny! 100 kilometrów pokonasz na 6-7 litrach benzyny - natomiast używając gazu samochód potrzebować będzie 7,5 - 8 litrów. Każdy, kto przeanalizuje obecne ceny w Polsce z pewnością zauważy, że koszt montażu instalacji gazowej w Kii Picanto to tak naprawdę zysk, w postaci 15zł oszczędności na każdych przejechanych 100km. Jak ma się to do ceny montażu instalacji? Po około 20 000km pieniądze zwrócą się całkowicie.

Co dzięki temu zyskam?

Nasi klienci bardzo często decydują się na instalacje gazowe w swoich samochodach, ponieważ ta decyzja niesie za sobą wiele korzyści. Począwszy na wpisaniu w historię samochodu na samym początku jazdy za połowę ceny, przez pięcioletnią gwarancję, którą objęte są nasze instalacje (z limitem 100 000km). Aby zachować gwarancję należy serwisować samochód regularnie - co każde 20 000 przejechanych kilometrów lub raz w roku.

Jeśli chcesz ograniczyć wydatki związane z codziennym, niezbędnym podróżowaniem - nasze rozwiązanie jest dla Ciebie idealne. Zapraszamy do Auto Mix na montaż instalacji gazowej, gdzie zajmiemy się Twoim autem najlepiej, jak to możliwe.

Jeżeli jesteś zainteresowany wyceną instalacji LPG do Kia Picanto, kliknij w poniższy przycisk.

Zobacz film z realizacji montażu instalacji LPG w Kia Picanto:

Kia Picanto 2021 1.2 MPI 84KM – instalacja LPG

Tagi: ,

O autorze

LPG JESZCZE TAŃSZY NA NASZEJ STACJI TYLKO 2,75zł


Przed nami trudne czasy wszystko drożeje ale na szczęście jest jeszcze coś co tanieje

TYLKO DO KOŃCA STYCZNIA INSTALACJA LPG W STAREJ CENIE

Scroll Up