Instalacja gazowa LPG Kia Ceed

Kia Ceed 2019 1.4 100KM po montażu instalacji gazowej LPG

Instalacja LPG w nowym modelu samochodu Kia Ceed

Instalacja gazowa LPG Kia Ceed. Samochód jest fabrycznie nowy. Przez klienta zostało wykupione dodatkowe ubezpieczenie na silnik. Oprócz podstawowej gwarancji klient otrzyma również pięcioletnią gwarancję na instalacje LPG. W celu jej utrzymania należy serwisować samochód raz w roku lub co 20 000 przejechanych kilometrów.

WYCENA INSTALACJI LPG

Kia Ceed 2019 1.4 Ile kosztuje montaż instalacji LPG?

Kia Ceed trzeciej generacji została po raz pierwszy zaprezentowana w Monachium na początku 2018 roku. Nieznacznie zmodyfikowano nazwę samochodu przez usunięcie apostrofu i zastosowaniu wielkiej litery „c” w nazwie „ceed”. Pojazd został zbudowany na całkowicie nowej płycie podłogowej K2. Silnik to jednostka wolnossąca z pośrednim wtryskiem benzyny o pojemności 1.4 litra oraz mocy 100 koni mechanicznych.

Posiada sześciobiegową manualną skrzynię biegów a także napęd na przednie koła. Masywniejsza w porównaniu do wcześniejszych generacji deska rozdzielcza daje większe poczucie bezpieczeństwa we wnętrzu pojazdu. Poprawiono również jakość materiałów oraz ergonomię. Do dyspozycji jest 7-letnia gwarancja do 150 tysięcy przejechanych kilometrów. Zaleca się wymianę oleju co każde 15 000 przejechanych kilometrów. Silnik nie posiada hydraulicznych popychaczy na zaworach, więc należy wykonywać kontrolę luzów zaworowych raz na 40 000 przejechanych kilometrów.

Montaż instalacji LPG w Kia Ceed zalety

Decydując się na montaż instalacji LPG w naszej firmie klient może mieć pewność, że powierzył swój samochód w ręce profesjonalistów. Montażyści podzieleni są na zespoły, którym powierzono odpowiednie zadania. Jedna grupa zajmuje się montażem zbiorników i zaworów tankowania. Zadaniem drugiej grupy jest instalacja reduktora wraz z zaworami gazowymi. Trzeci zespół montuje wtryskiwacze, a kolejną grupę tworzą specjaliści od elektryki. Na koniec instalacja podlega dokładnej próbie szczelności i ogólnemu sprawdzeniu jej jakości.

Oszczędności i korzyści po montażu instalacji LPG

Średnie spalanie benzyny to 7-9 litrów na każde przejechane 100 km, po montażu instalacji LPG, średnie spalanie gazu wynosi 8 litrów. Całkowita pojemność zbiornika toroidalnego to 62 litry. Maksymalnie można zatankować 50 litrów gazu. Pozwala to na pokonanie dystansu 600 kilometrów.

Na życzenie klienta wlew gazu zamontowano obok wlewu benzyny i nie ma konieczności stosowania adaptera.

Zamontowaliśmy instalację LPG do fabrycznie nowej Kii Ceed z 2019 roku. Korzyści dla klienta to przede wszystkim redukcja kosztów wynikających z eksploatacji samochodu oraz pięcioletnia gwarancja na instalację oraz jej podzespoły.

Jeżeli jesteś zainteresowany wyceną instalacji LPG do Twojego samochodu, kliknij w poniższy przycisk.

WYCENA INSTALACJI LPG