Hyundai Tucson LPG

WYCENA INSTALACJI LPG

Hyundai Tucson Instalacja LPG

Hyundai Tucson LPG. Do montażu instalacji lpg w tym modelu, wyprodukowanym na terenie Niemiec, użyto włoskiej instalacji. Pochodziła ona z firmy, o nazwie Romano. Osobiście dajemy na tą wysokiej jakości instalację pięcioletnią gwarancję, w limicie stu tysięcy przejechanych kilometrów. Jednocześnie oferując trzyletnią gwarancję, której nie dotyczą żadne limity. Wybór należy do Ciebie!

Zamontowana przez nas instalacja gazowa charakteryzuje się dokładnym, pieczołowitym montażem i wysoką estetyką. W tym przypadku, zajęliśmy się między innymi montażem filtrów, reduktorów czy też wtryskiwaczy, komputera i przewodów. Ekipa podzielona jest na poszczególne grupy wykwalifikowanych pracowników, odpowiadających za konkretne elementy montażu instalacji. Poza tym każdy etap montażu polega kontroli jakości.

Sam zbiornik gazu został umieszczony pod powierzchnią pokaźnego bagażnika. Jego całkowita pojemność to 69 litrów, ale my możemy zatankować dokładnie 55 litrów.

Samochód posiada 132 konie mechaniczne. Wlew gazu umieszczony jest w pobliżu wlewu benzyny. Jednakże do zatankowania, niezbędny jest nam adapter, który otrzymujemy zaraz po instalacji.

Podczas montażu instalacji, na życzenie klienta umieszczamy panel sterujący po lewej stronie kierownicy poniżej włącznika świateł. Sam panel wyposażony jest w diody, umożliwiające właścicielowi samodzielne programowanie ich oświetlenia. Tak aby idealnie wpasowywały się w wystrój wnętrza. Montaż panelu, zapewnia funkcjonalny wygląd, nie odznaczając się na tle innych kontrolek w samochodzie.

Hyundai Tucson LPG spalanie

WYCENA INSTALACJI LPG

Jednostką napędową jest silnik 1.6, w którym paliwo podawane jest bezpośrednio do komory spalania. Po zamontowaniu instalacji gazowej, pracuje on równie świetnie, dzięki temu nie wyczuwamy różnicy w komforcie jazdy. Samochód posiada 132 konie mechaniczne. Wlew gazu umieszczony jest w pobliżu wlewu benzyny. Jednakże do zatankowania, niezbędny jest nam adapter, który otrzymujemy zaraz po instalacji.

Na pełnym zbiorniku gazu, możemy pokonać dystans aż 650 kilometrów. Pokaźna liczba!

Spalanie benzyny na 100 kilometrów wynosi 8 litrów. Natomiast po zastosowaniu instalacji lpg, podczas 100-kilometrowej podróży spalamy 7,5 litra lpg i 1,5 litra benzyny.

Jaka oszczędność po montażu instalacji LPG w Hyundai Tucson

Jazda za połowę ceny, brzmi dobrze, ale sprawdźmy konkretne liczby. Otóż okazuje się, że po zastosowaniu instalacji lpg, oszczędzamy 20 zł na każdych przejechanych 100 kilometrach! Nie trudno policzyć, że całkowity koszt instalacji, zwróci się po przejechaniu 25 tysięcy kilometrów.

Jeżeli jesteś zainteresowany wyceną instalacji LPG do Hyundai Tucson, kliknij w poniższy przycisk.

WYCENA INSTALACJI LPG

Zobacz film z realizacji montażu instalacji LPG w Hyundai Tucson:

Zobacz pozostałe realizacje instalacji LPG w Hyundai Tucson: