Hyundai Tucson instalacja LPG

Hyundai Tucson z LPG (2019 1.6 T-GDI 177KM)

Hyundai Tucson instalacja LPG. Głównym bohaterem jest nadal niezwykle elegancki, aczkolwiek sportowy Hiundai Tucson z 2o19 roku. To auto występuje w wersji białej, z czarnymi dodatkami, które wspomniane zostaną poniżej. Ten model występuje w wersji N-Line , co jest efektem delikatnego liftingu.

Prezentowany Hiundai Tucson to stosunkowo młode auto o przebiegu niespełna 1o.ooo km, z instalacją LPG założoną w roku 2019. Z kosztem owej instalacji oraz innymi informacjami można zapoznać się na stronie Auto Mix (gazautomix.pl).Samochód ten jest kolejnym projektem z bezpośrednim wtryskiem benzyny oraz turbodoładowaniem, który wzbogacony został instalacją LPG przez naszą firmę. Ten SUV produkcji Hiundai Motor Company posiada silnik 1,6 l z oznaczeniem T-GDI (czyli wspomnianym turbodoładowaniem i bezpośrednim wtryskiem benzyny). Pod maską kryje się 177 kM chętnych na szybką jazdę.

Hyundai Tucson spalanie z instalacją LPG?

W tym egzemplarzu zamontowany został zbiornik toroidalny o wielkości 74 litrów, który pomieści 6o litrów gazu. Sam wlew umieszczony jest tuż obok wlewu benzyny, zaś ujęta tam przestrzeń pozwala na tankowanie bez użycia adaptera.

Efektem pracy nad samochodem daje następujący efekt dotyczący spalania, oczywiście przy przyjęciu jednostki 1oo km:
– Podczas pierwszego litrażowania na drogach lokalnych samochód pracował z prędkością poniżej 1o km/h i w efekcie spalił 8 litrów gazu i 1 litr benzyny.
– Drugie litrażowanie, które odbyło się na autostradzie, po nieprzekraczaniu prędkości 140 km/h dało wynik spalenia 1o litrów gazu oraz 2 litrów benzyny.
W efekcie można założyć, że (oczywiście w zależności od dynamiki jazdy) prezentowany Hiundai Tucson ma spalanie oscylujące w granicach 8-11 litrów na 1oo kilometrów.

Hyundai Tucson nowa generacja

W stosunku do II i III generacji ten model przeszedł delikatny lifting, który przedstawia się następująco. W roku 2o18 zmieniono: przód: dołożono kaskadowy grill, przeprojektowano światła i zderzak;
tył: przeprojektowano klapę bagażnika, zderzak, światła;
wnętrze: deska rozdzielcza;

Rok 2o19 (czyli stworzenie wersji N-line) to zmiany:
przód: grill zyskał ciemne siatkowe wypełnienie, zderzak wykonano z chromu, obudowa lusterek również zmieniła kolor na błyszczącą czerń;
tył: spojler (błyszcząca czerń), czarny reflektor i ramki drzwi;
ponadto: felgi 19” wykonane z chromu, siedzenia z czarnej skóry z czerwonymi przeszyciami, które występują także na kierownicy;

Powyższe cechy autorstwa Petera Schreyera nadały temu Hiundaiowi sportowy wygląd. Mniej widoczne, aczkolwiek istotne dla jakości użytkowania cechy to modyfikacja podwozia (zostało utwardzone o kilka procent, co dało większa sztywność i lepsze prowadzenie) oraz układ kierowniczego (obecna wersja ma zapewniać bardziej bezpośrednie odczucia podczas jazdy).
Należy także wspomnieć o 5 gwiazdkach w teście bezpieczeństwa NCAP, które gwarantują walory jazdy. Jeżeli o gwarancji mowa to włąsciciel prezentowanego samochodu otrzyma 5-letnią gwarancję na kompletną instalację LPG oraz tym samym wykupi sobie dodatkową gwarancją na silnik w naszej formie, która przejmie opcje serwisowania jednostki napędowej.

Jeżeli jesteś zainteresowany wyceną instalacji LPG do Hyundai Tucson, kliknij w poniższy przycisk.

WYCENA INSTALACJI LPG

Zobacz film z realizacji montażu instalacji LPG w Hyundai Tucson:

Poniżej możesz zobaczyć galerię zdjęć z pobytu samochodu w naszej firmie:

Hyundai Tucson instalacja LPG
Przyjęcie samochodu do serwisu
Hyundai Tucson instalacja LPG
Na prośbę klienta instalacja musiała być wykonana w tempie ekpresowym
Ułożenie filtrów LPG
Hyundai Tucson instalacja LPG
Prawie niewidoczny montaż instalacji LPG
Montaż zrbiornika LPG
Widok na silnik 1.6 T-GDI
Tucson, w którym została zamontowana instalacja LPG jest w wersji N-Line
Grill w wersji N-Line
Umieszczenie wlewu gazu
Pokrowiec na koło zapasowe, które klient otrzymuje w gratisie
Panoramiczny dach w Hyundai Tucson
Samochód gotowy czeka na odbiór klienta
Hyundai Tucson 2019 1.6 T-GDI 177KM