Honda Civic LPG

WYCENA INSTALACJI LPG

HONDA CIVIC INSTALACJA LPG

Honda Civic LPG. Honda Civic to samochód o kontrowersyjnym designie i bardzo solidnym wykonaniu wnętrza, przy użyciu najwyższej jakości materiałów. Przód wygląda dosyć agresywnie, a linie nadwozie są bardzo wyraźnie zarysowane. Auto wyposażone jest w manualną skrzynię biegów, ekran multimedialny oraz elektroniczne zegary. Pod maską znajduje się silnik o pojemności 1.5 V-TEC.

Samochód przeszedł chip tuning i jego aktualna moc wynosi 215 KM, natomiast wartość fabryczna to 182 KM. Ciekawostką jest, że w Polsce samochód ten nie osiąga wysokich wyników sprzedaży, w przeciwieństwie do USA gdzie zajmuje 9. miejsce w rankingu najlepiej sprzedających się aut. Nasza firma zainstalowała w pojeździe LPG. Zabudowanie zostało, jak zawsze, wykonane z niesamowitą dbałością o estetykę. Podzespoły zostały ulokowane w ten sposób, że są praktycznie niedostrzegalne gołym okiem.

Honda Civic LPG JAKI ZBIORNIK LPG?

Całkowita pojemność zbiornika gazu wynosi 49 litrów, przy czym jednorazowo zatankować możemy 40 litrów paliwa. Zbiornik ten został zamontowany we wnętrzu dużego, przestronnego bagażnika, z kolei którego pojemność wynosi aż 478 litrów.

Umieszczenie w nim zbiornika nie stanowi więc bardzo dużego ograniczenia dostępnej powierzchni. Wlew gazu został umieszczony tuż obok wlewu benzyny. Dzięki profesjonalnemu wykonaniu przez naszych fachowców wygląda on niemalże tak, jakby był zabudowany fabrycznie. Dodatkowym atutem przyłącza wykonania instalacji przez naszą firmę jest otrzymanie gwarancji.

WYCENA INSTALACJI LPG

HONDA CIVIC SPALANIE GAZU I PALIWA

Średnie spalanie benzyny w Hondzie Civic LPG 10-tej generacji wynosi od 8 do 11 litrów benzyny na każde przejechane 100 km. Natomiast po montażu instalacji LPG samochód pobiera 7 litrów gazu i około 1,3 litra benzyny podczas jazdy drogami lokalnymi. W przypadku jazdy po autostradzie wartości te będą wynosić około 9,5 litra gazu plus 1,5 litra benzyny na 100 km. Dystans jaki jesteśmy w stanie pokonać na pełnym zbiornik to około 400 km.

JAKA OSZCZĘDNOŚĆ PO MONTAŻU INSTALACJI LPG W HONDA CIVIC

Biorąc pod uwagę aktualną średnią cenę paliwa, po przejechaniu 100 km oszczędzamy 25 zł, natomiast po pokonaniu dystansu o odległości 1000 km będzie to już 250 zł. 10000 przebytych kilometrów generuje oszczędność w wysokości 2500 zł. Jak wynika z powyższych obliczeń, założenie instalacji LPG to świetna i bardzo opłacalna decyzja.

Koszt zabudowy zwraca się po 25000 przejechanych kilometrów. Komfort jazdy samochodem z wykonanym przyłączem gazowym pozostaje bez zmian, natomiast zasobność naszego portfela się powiększa.

Jeżeli jesteś zainteresowany wyceną instalacji LPG do Honda Civic, kliknij w poniższy przycisk.

WYCENA INSTALACJI LPG

Zobacz film z realizacji montażu instalacji LPG w Honda Civic:

Jeżeli jesteś zainteresowany wyceną instalacji LPG do Twojego samochodu, kliknij w poniższy przycisk.

WYCENA INSTALACJI LPG