Ford Kuga montaż instalacji LPG

Ford Kuga 2017 1.5 EcoBoost 150KM Po montażu instalacji LPG

WYCENA INSTALACJI LPG

Ford Kuga montaż instalacji LPG. Tematem jest Ford Kuga z 2017, z silnikiem o pojemności 1.5 EcoBoost i mocy 150 koni mechanicznych. Jednostka pod maską jest oczywiście z bezpośrednim wtryskiem benzyny. W Fordzie wziętym na warsztat założyliśmy instalację LPG. W tym modelu możliwe było zamontowanie imponującego zbiornika toroidalnego o pojemności całkowitej 67 litów.

Szczegóły użytkowania instalacji gazowej LPG – tankowanie

Zbiornik LPG w praktyce jest zdolny pomieścić 54 litry gazu. Zawór został umieszczony pod klapką wlewu benzyny. Ma to jednak pewne minusy. Ograniczona ilość miejsca wymaga korzystania przez właściciela pojazdu z adaptera niezbędnego do zatankowania gazu.

WYCENA INSTALACJI LPG

Ford Kuga vs. Ford Escape – Instalacja LPG

Dla porównania warto zwrócić uwagę także na Forda Escape z 2017 – amerykańskiego odpowiednika Forda Kugi. To auto, podobnie jak Forda Kugę, wyposażyliśmy w instalację LPG. Dodatkowo, w przypadku tego modelu został zainstalowany na zlecenie klienta hak holowniczy – wszystko w naszym warsztacie.

Forda Kuga spalanie po montażu instalacji LPG

Samochód po instalacji został poddany litrażowaniu. Kwestia testów spalania gazu i benzyny w Fordzie Kuga rozkłada się następująco:

  • w jeździe lokalnej auto spaliło 8 litrów gazu i 1.2 litra benzyny;
  • na autostradzie spalanie wyniosło 10 litrów gazu 1.5 litra benzyny.

Klimatyzacja

Oprócz instalacji LPG auto zostało poddane odgrzybianiu klimatyzacji. Posłużyliśmy się metodą ozonowania połączoną z ultradźwiękami.

WYCENA INSTALACJI LPG

Ford Kuga szczegóły

Kilka faktów o modelu:

  • to samochód osobowy SUV klasy kompaktowej, produkowany przez markę Ford od 2008 roku;
  • Ford Kuga drugiej generacji został zaprezentowany podczas Geneva Motor Show w 2012 roku, jego wersja amerykańska – Ford Escape miał swoją premierę w 2011 roku;
  • w 2016 roku auto przeszło facelifting – zupełnie zmieniono przód pojazdu, który zaczął przypominać bardziej model Forda Edge;
  • wnętrze po faceliflingu zostało nieznacznie zmienione – przeniesiono kilka przycisków i przełączników, zmieniono na nową kierownicę i system multimedialny.

Ford Kuga montaż instalacji LPG w Automix Skrzyszów

Zależy nam na zadowoleniu naszych klientów, dlatego nie mamy przed nimi tajemnic. Struktura naszego warsztatu przedstawia konkretny podział pracy. Osobni pracownicy zajmują się montażem w środku, pod maską, mamy specjalistów od montowania zbiorników, reduktorów, zaworów tankowania oraz przewodów gazowych. Wszyscy podpisują się pod listą kontrolną, co gwarantuje odpowiedzialność każdego z fachowców. Dzięki temu oferujemy usługi na najwyższym poziomie.

Ile kosztuje montaż instalacji LPG w Forg Kuga

Osoby zainteresowane kosztem instalacji LPG zapraszamy do wypełnienia formularza na stronie naszej stronie. Przypominamy, że nasz warsztat zapewnia gwarancję: na pięć lat lub sto tysięcy przejechanych kilometrów.

Jeżeli jesteś zainteresowany wyceną instalacji LPG do Ford Kuga, kliknij w poniższy przycisk.

WYCENA INSTALACJI LPG

Zobacz film z realizacji montażu instalacji LPG w Ford Kuga: