Ford Flex LPG

Ford Flex montaż instalacji LPG

WYCENA INSTALACJI LPG

Ford Flex Instalacja LPG

Ford Flex LPG. Samochód Ford Flex CROSSOVER po faceliftingu z 2016 roku, został sprowadzony z Kanady. Ten duży, rodzinny jak minivan samochód jest zaprojektowany z wysoką dbałością o detale nadwozia. Pod maską tego samochodu mieści się silnik benzynowy 3.5 V6 286KM. Samochód jest wszechstronny jak na swoją bryłę oraz posiada wysokie przyśpieszenie.

W pokazanym modelu Ford Flex przeprowadzono montaż instalacji lpg z 12 wtryskami gazu, poza tym istnieje również możliwość zainstalowania standardowej instalacji z 6 wtryskami gazu. Po montażu w naszym samochodzie nie znajdziemy praktycznie żadnych zmian wizualnych, pod maską praktycznie nic nowego nie widać.

Zbiornik na gaz lpg jest widoczny dopiero po podniesieniu ostatniego rzędu siedzeń i osłony. Oczywiście koło zapasowe musi się znaleźć luzem lub w pokrowcu w bagażniku, bo zbiornik został zamontowany w jego miejscu.

Orientacyjny koszt instalacji gazowej dla wariantu instalacji gazowej z 12 wtryskami (jak w naszym egzemplarzu) to 9 tysięcy złotych, dla wariantu z 6 wtryskami to 7 tysięcy złotych.

Jeśli zdecydujesz się na skorzystanie z naszych usług, montaż zostanie wykonany profesjonalnie. Dołożymy wszelkich starań aby praca została wykonana profesjonalnie przez doświadczonych fachowców i w atrakcyjnej cenie. Dodatkowo jeśli zostawiacie u nas samochód i nie macie innego samochodu użytkowego, żeby się nim poruszać, to na okres montażu zapewniamy samochód zastępczy. Spośród naszej sporej floty samochodowej, na pewno uda się coś znaleźć do korzystania zastępczego.

Ford Flex LPG spalanie

WYCENA INSTALACJI LPG

Spalanie w LPG to 15-20 litrów gazu + 2-3 litrów benzyny na przejechanych 100km. Dla porównania standardowo na benzynie jest to średnie spalanie 15-20 litrów benzyny na przejechanych 100km. Jak można zauważyć, montaż instalacji lpg samochód staje się dużo oszczędniejszy w użytkowaniu. Napęd na cztery koła wraz z 355 konnym silnikiem powoduje, że samochód prowadzi się bardzo płynnie i wygodnie, niemal jak mały miejski samochód.

Jaka oszczędność po montażu instalacji LPG w Ford Flex

Przy założeniu następujących ceny paliw: Pb 5 zł/l, LPG 2 zł/l. Ford Flex z silnikiem 3.5 potrafi spalić 20 litrów benzyny na przejechane 100km, więc jak łatwo obliczyć przy założonej cenie będzie to około 100 zł. Natomiast na gaz LPG potrafi spalić 3 litry benzyny za jakieś 15 zł i 20 litrów LPG za 40 zł. Na podstawie powyższych danych, orientacyjna oszczędność na dystansie 10 000 kilometrów będzie wynosiła aż około 4500 złotych.

Jeżeli jesteś zainteresowany wyceną instalacji LPG do Ford Flex LPG, kliknij w poniższy przycisk.

WYCENA INSTALACJI LPG

Zobacz film z realizacji montażu instalacji LPG w Ford Flex LPG:

Poniżej możesz zobaczyć galerię zdjęć:

Ford Flex LPG
Ford Flex LPG
Ford Flex LPG