Ford Escape LPG

Ford Escape LPG Montaż instalacji

WYCENA INSTALACJI LPG

Ford Escape Instalacja LPG

Ford Escape LPG. Escape jest bliźniaczym modelem europejskiego Forda Kuga. Samochód, które jakiś czas temu przedstawialiśmy na naszym kanale Youtube, przypłynął zza oceanu. Jaki jest sens sprowadzania? Najważniejszym czynnikiem jest oczywiście cena. Zakup samochodu w Stanach Zjednoczonych z transportem i rejestracją wychodzi dużo taniej niż zakup Kugi w Polsce. Jeśli chcemy komfortowo podróżować, to zdecydowanie warto rozważyć ten model.

Dwulitrowy silnik EcoBoost o mocy 240 KM jest świetnie zestrojony z automatyczną skrzynią PowerShift. Samochód szybko zmienia biegi i jest mocno przyklejony do drogi. Dodatkowo egzemplarz, który trafił do Auto Mixa był wyposażony w napęd na cztery koła.

WYCENA INSTALACJI LPG

Po montażu instalacji LPG pod maską dostrzeżemy tylko wielozawór przy kielichu. Reszta podzespołów, w tym przewody i filtry, jest całkowicie niewidoczna. Zbiornik na gaz LPG został umieszczony w najlepszym możliwym miejscu, czyli we wnęce na koło zapasowe. Udało nam się zachować pod podłogą wszystkie przegródki na drobiazgi, więc właściciel samochodu nie traci w ogóle przestrzeni bagażowej. Pod klapką wlewu było natomiast konieczne zamontowanie małego złącza do gazu. Aby zatankować paliwo, należy wkręcić przejściówkę.

Ford Escape LPG Spalanie

Standardowo po montażu instalacji przeprowadziliśmy litrażowanie. Samochód przejechał 200 kilometrów w trybie mieszanym, nie przekraczając około 100 km/h. Wyniki spalania, jakie udało nam się uzyskać to: 9 l LPG i 2 l benzyny na 100 kilometrów. Silnik, który mamy do dyspozycji w tym samochodzie, jest niezwykle dynamiczny. Bardzo dobrze reaguje na gaz i może dać nam sporo frajdy z jazdy.

Spalanie LPG nie ma negatywnego wpływu na komfort jazdy. Przełączanie pomiędzy paliwami jest zupełnie niezauważalne. Cena instalacji gazowej nie powinna nas przerażać, bo poniesione koszty szybko nam się zwrócą. Przypominamy, że na instalacje wykonane w naszym warsztacie udzielamy pięcioletniej gwarancji z limitem 100 tys. kilometrów.

WYCENA INSTALACJI LPG

Jaka oszczędność po montażu instalacji LPG w Ford Escape?

Gaz LPG uchodzi nie tylko za ekologiczne, ale przede wszystkim ekonomiczne paliwo. Cena LPG od lat utrzymuje się na niskim poziomie, więc koszt zabudowy instalacji gazowej powinien szybko się zwrócić. Jeśli planujemy dużo podróżować, to zdecydowanie odczujemy różnicę w portfelu. Uważamy, że nie warto zwlekać i już teraz zachęcamy do kontaktu przez formularz na naszej stronie. Nasi przedstawiciele udzielą Państwu szczegółowych informacji na temat oferowanych usług.

Jeżeli jesteś zainteresowany wyceną instalacji LPG do Ford Escape, kliknij w poniższy przycisk.

WYCENA INSTALACJI LPG

Zobacz film z realizacji montażu instalacji LPG w Ford Escape:

Jeżeli jesteś zainteresowany wyceną instalacji LPG do Twojego samochodu, kliknij w poniższy przycisk.

WYCENA INSTALACJI LPG