Fiat Ducato LPG

WYCENA INSTALACJI LPG

Montaż instalacji LPG w FIAT DUCATO

Fiat Ducato LPG, Montaż instalacji LPG w samochodzie ma wiele zalet. Dlatego jest to rozwiązanie, które cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem. Instalacja LPG lub instalacja gazowa CNG to oszczędność, która na dłuższą metę da Ci możliwość znacznie tańszych podróży.

Montując instalację LPG jej koszt i cena komponentów montażowych jest różny w różnych krajach, jednak wynosi około 2500 zł. Już po pół roku (czas zależy od tego, ile jeździmy) inwestycja w instalacje LPG się zwróci. Jak zainstalować ten ekologiczny i ekonomiczny system samochodowy, jakim są instalacje gazowe?

Fiat Ducato Instalacja LPG JAKIE ZALETY

Każdy, kto zajmuje się mechaniką samochodową, doradzi nam przy każdej instalacji LPG lub CNG w celu szczegółowej diagnostyki i przeglądu technicznego całego pojazdu. Ta kontrola dotyczy w szczególności jednostki napędowej i układu wydechowego. Wszelkie usterki można bezpiecznie usunąć przed przystąpieniem do montażu instalacji autogazu.

Gdyby tego nie zrobiono, jest bardzo prawdopodobne, że układ autogaz działałby nieprawidłowo, a nawet doznałby uszkodzeń. Warto dodać, że przed wyborem konkretnego systemu należy skonsultować się z autoryzowanym serwisem instalacji LPG lub CNG. Możemy uniknąć potencjalnego zamieszania i straty czasu.

Fiat Ducato LPG spalanie

Najczęściej przy jeździe z prędkością 100-120 km/h, w przypadku drogi ekspresowej Fiat Ducato jest w stanie spalić ok.8-9L/100 km, dokładna wartość uzależniona jest od wielkości załadunku. Przy 140 km/h spalanie najczęściej jest na poziomie 10-10,5L/100 km. W przypadku dróg lokalnych jadąc zgodnie z przepisami ruchu drogowego, spalanie może spaść do 7,2-7,8L. Zaś w mieście spalanie będzie utrzymywało się na poziomie 8-8,7L/100 km.

WYCENA INSTALACJI LPG

Jaka oszczędność po montażu instalacji LPG w Fiat Ducato?

Jeżdżąc na LPG (autogaz), korzystasz z szeregu korzyści, takich jak oszczędność kosztów paliwa i niższa emisja CO2, cząstek stałych i NOx.

Możesz przekonwertować swój samochód benzynowy na LPG u autoryzowanego dystrybutora Prins.

– W samochodzie i pod maską zamontowane są różne komponenty

– Zbiornik na gaz LPG jest (zwykle) instalowany w miejscu koła zapasowego, dzięki czemu nie ma utraty przestrzeni bagażowej

– Punkt tankowania instalacji gazowej znajduje się zwykle za klapką obok przyłącza benzyny

Spalanie samochodu z LPG będzie znacznie tańsze, biorąc pod uwagę niską cenę LPG. Montaż instalacji LPG najczęściej rozpoczyna się od zdobycia informacji, jaka jest cena LPG. Koszt instalacji gazowej uzależniony jest nie tylko od wielu czynników.

Jeżeli jesteś zainteresowany wyceną instalacji LPG do Fiat Ducato, kliknij w poniższy przycisk.

WYCENA INSTALACJI LPG

Zobacz film z realizacji montażu instalacji LPG w Fiat Ducato:

Poniżej możesz zobaczyć galerię zdjęć: