Dodge Charger SRT8 LPG

WYCENA INSTALACJI LPG

Dodge Charger SRT8 Instalacja LPG

Dodge Charger SRT8 LPG. Dodge Charger SRT8 to prawdziwy potwór. Samochód ten wyprodukowany w 2019 roku, kryje pod maską 6,4 litrowy silnik generujący moc 492 koni mechanicznych. Wygląd tego potężnego samochodu, a także dźwięk potężnej V8’ki z pewnością przykuje uwagę każdego fana motoryzacji, a osiągi dadzą nam wielką przyjemność z jazdy.

Dodge Charger SRT8 Instalacja LPG czy warto

Silnik tego samochodu to pancerna jednostka w układzie V8. Mimo ceny samego samochodu, warto założyć instalację LPG, bo przy jego spalaniu szybko się to zwróci. Prosta konstrukcja tego silnika, pozwoliła na zasilenie go jedynie LPG, bez użycia domieszki benzyny. Nasi profesjonaliści użyli instalacji najwyższej jakości i wystroili samochód, tak aby nie było żadnej różnicy między jazdą na benzynie a gazie.

WYCENA INSTALACJI LPG

W samochodzie zostały wykorzystane wtryskiwacze, elektrozawory i reduktor firmy Romano. Części te poza elektrozaworami, zostały zamontowane w taki sposób, aby na pierwszy rzut oka były niezauważalne, dzięki czemu silnik po otwarciu maski wygląda bardzo schludnie. Butla o pojemności 90 litrów musiała zostać zamontowana w bagażniku ze względów na umiejscowienie akumulatora przy kole zapasowym. Wlew gazu również został ukryty, umieszczony jest obok wlewu benzyny pod klapką.

Dodge Charger SRT8 – spalanie

Jak wiadomo duży silnik wiąże się z dużym spalaniem. Średnie spalanie Chargera na benzynie wyniosło około 20 litrów na 100km. Po założeniu instalacji gazowej spalanie waha się w granicach od 15 litrów przy spokojnej jeździe do 20 litrów w trybie mieszanym. Daje to rewelacyjny wynik, gdyż nie ma różnicy w spalaniu między benzyną a LPG. Wszystko to osiągnęliśmy dzięki profesjonalnemu montażowi przez wysoko wykwalifikowanych pracowników używając najwyższej jakości części.

Jaka oszczędność po montażu instalacji LPG w Dodge Charger SRT8?

Przy obecnych cenach paliwa, jeżdżąc na benzynie, koszt przejechania 100 kilometrów wyniesie nas jakieś 100zł. Jeżdżąc na gazie, koszt przejechania 100 kilometrów to około 40zł. Daje nam to oszczędność rzędu 60% co jest rewelacyjnym wynikiem. Przykładowo jeżdżąc 1000 kilometrów miesięcznie, oszczędzamy aż 600zł.

Butla o pojemności 90 litrów pozwoli nam na przejechanie około 450 kilometrów bez tankowania co jest bardzo dobrym wynikiem biorąc pod uwagę pojemność silnika. Dla porównania, fabryczny zbiornik paliwa posiada tylko 70 litrów pojemności. Instalacja LPG w takim samochodzie to zdecydowanie dobry pomysł. Koszt instalacji bardzo szybko nam się zwróci, a samochód pozwoli nam na czerpanie przyjemności z jazdy bez opróżniania naszego portfela.

Jeżeli jesteś zainteresowany wyceną instalacji LPG do Dodge Charger SRT8, kliknij w poniższy przycisk.

WYCENA INSTALACJI LPG

Zobacz film z realizacji montażu instalacji LPG w Dodge Charger SRT8:

Poniżej możesz zobaczyć galerię zdjęć:

Dodge Charger SRT8 LPG
Dodge Charger SRT8 LPG
Dodge Charger SRT8 LPG

Jeżeli jesteś zainteresowany wyceną instalacji LPG do Twojego samochodu, kliknij w poniższy przycisk.

WYCENA INSTALACJI LPG