Dodge Charger LPG

WYCENA INSTALACJI LPG

Benzynowy Dodge Charger 3,6V6 i Dodge Charger 5,7 HEMI po montażu instalacji LPG

Dodge Charger LPG. Bohaterami filmu są dwa amerykańskie samochody Dodge Charger, w których została zainstalowana instalacja gazowa w firmie Auto Mix w Skrzyszowie. Pierwsze z aut to szary Dodge Charger z 2016 roku, posiadacz słynnego, historycznego 8-cylindrowego silnika, wolnossącego z półkulistymi komorami spalania, o pojemności 5,7 litra i mocy 375 KM. Auto posiada automatyczną skrzynię biegów. Drugi z nich to biały Dodge Charger z 2015 roku, w którym znajdziemy silnik o pojemności 3,6 litra i mocy 296 KM, to jednostka 6-cylindrowa wolnossąca.

Montaż instalacji LPG w Dodge Charger.

W obydwu przypadkach zbiorniki na gaz zamontowano w miejscu, gdzie wcześniej był schowek na koło zapasowe. Konieczne okazało się przerobienie podłogi bagażnika . Po zwiększeniu wanny i pracach blacharskich zamontowano zbiorniki o pojemności 66,5 litra każdy. Dzięki przeróbkom właściciele uzyskali możliwość zatankowania około 54 litrów gazu. Dla wygody użytkowników zawory tankowania zostały zamontowane pod klapkami wlewu benzyny i nie ma konieczności stosowania adaptera.

Jakie spalanie LPG w Dodge Charger ?

Obydwa auta charakteryzowały się wysokim spalaniem benzyny, bo aż 15 -20 litrów na 100 km. Po montażu LPG zużycie gazu będzie wynosiło około 16-21 litrów na 100 km. Różnica w spalaniu? Żadna, ale sekretem jest tu oczywiście cena gazu, która powoduje że na 100 km jazdy autostradą przy prędkości około 140km/godzinę zaoszczędzimy około 60 zł, a w przypadku jazdy np. drogą ekspresową do 100 km/godzinę nasze oszczędności to około 40 zł. Do obliczeń wykorzystaliśmy średnią cenę 5 zł za litr benzyny i 2 zł za litr gazu. Średnio oszczędzamy więc 50zł na 100 km trasy. Warto? Warto.

WYCENA INSTALACJI LPG

Gwarancja na silnik po montażu instalacji LPG w Auto Mix Skrzyszów

Auto Mix daje nam 5 letnią gwarancję z limitem 100 000 km. Do zachowania gwarancji konieczny jest serwis raz w roku lub co 20000 przejechanych kilometrów. Auto Mix gwarantuje, że nie dojdzie do wypalenia zaworów oraz gniazd zaworowych.

Dodge Charger LPG – Kilka informacji o Dodge Charger

Charger to auto wyższej klasy produkowane pod marką Dodge od 2005 roku. Charger to samochód flagowy w ofercie producenta. To ponad pięcio metrowa, pięcio miejscowa limuzyna. Niepowtarzany wygląd tego sedana tworzą charakterystyczne wytłoczenia na drzwiach bocznych, podobnie stylizowany pas przedni oraz lampy tylne biegnące przez całą szerokość auta. Unowocześniono wnętrze przez przebudowę kokpitu, a ściślej mówiąc zwiększono przestrzeń na ekran dotykowy, sterujący całym systemem multimediów. Nadwozie Chargera znajdziemy także w modelu Challenger.

Jeżeli jesteś zainteresowany wyceną instalacji LPG do Dodge Charger, kliknij w poniższy przycisk.

WYCENA INSTALACJI LPG

Zobacz film z realizacji montażu instalacji LPG w Dodge Charger:

Poniżej możesz zobaczyć galerię zdjęć:

Dodge Charger LPG
Dodge Charger LPG
Dodge Charger LPG

Jeżeli jesteś zainteresowany wyceną instalacji LPG do Twojego samochodu, kliknij w poniższy przycisk.

WYCENA INSTALACJI LPG