Dacia Logan LPG

WYCENA INSTALACJI LPG

Dacia Logan MCV 2019 0.9TCe 90KM z instalacją LPG

Dacia Logan LPG. Samochód Dacia Logan to niezwykły skok jakościowy dla rumuńskiej marki. Charakteryzuje się bardzo solidnym nadwoziem, wysoką funkcjonalnością i ogromnym bagażnikiem. Zapewnia komfortowe warunki podróżowania dla czterech osób. Został przetestowany w najtrudniejszych warunkach klimatycznych. Wzbogacenie tego modelu o instalację LPG sprawi, że jazda stanie się jeszcze bardziej ekonomiczna.

Dacia Logan MCV

Logan należy do klasy kompaktowych aut miejskich, produkowany pod rumuńską marką Dacia od 2004 roku. Dacia Logan MCV została po raz pierwszy zaprezentowana w 2006 roku. Jest to duży rodzinny samochód łączący cechy kombi i kombi vana. Wyróżnia się dłuższym i wyższym nadwoziem, większym rozstawem osi i dzieloną klapą bagażnika. W czasie targów motoryzacyjnych w Genewie w 2013 roku zaprezentowano Dacię Logan MCV drugiej generacji, czyli obecny model.

Samochód ma wyraźnie wyższe nadwozie ze zwiększoną przestrzenią bagażową, która wynosi 573 litry. Stylistyka rumuńskiego modelu jest bardzo korzystna. Występują też praktyczne walory – przestronne wnętrze oraz pojemny bagażnik. Podłoga jest umieszczona na wysokości ułatwiającej opuszczanie i wchodzenie do pojazdu. Samochód prezentuje niezwykle wysoką jakość w stosunku do ceny.

Dacia Logan jest tania zarówno w czasie zakupu, jak i przy późniejszej eksploatacji pojazdu. Pomimo że jest to auto rodzinne, pozwala na bardzo dynamiczną i komfortową jazdę. Jest wyposażona w systemy wspomagające prowadzenie, regulator prędkości oraz w pasywne i aktywne systemy bezpieczeństwa. Posiada rozwiązanie zapobiegające poślizgowi kół, co zwiększa stabilność samochodu na drodze.

WYCENA INSTALACJI LPG

Dacii Logan MCV spalanie LPG

Silnik w prezentowanym samochodzie posiada wtrysk pośredni, 900 cm3 pojemności oraz turbodoładowanie. Toroidalny zbiornik LPG został wmontowany w miejsce koła zapasowego. Ma pojemność 47 litrów, co pozwala zatankować około 38 litrów gazu. Zawór tankowania umieściliśmy pod ogromną klapą wlewu benzyny. W tym przypadku nie ma potrzeby stosowania adaptera.

Średnie spalanie w tym modelu wynosi około 7 litrów, po montażu samochód będzie pobierał 8 litrów gazu na 100 kilometrów. Po montażu instalacji LPG klient otrzymuje 5-letnią gwarancję z limitem 100 tysięcy kilometrów. Warunkiem utrzymania gwarancji jest serwisowanie auta raz w roku lub co 20 tysięcy przejechanych kilometrów.

Gwarantujemy, że nie dojdzie do wypalenia zaworów i gniazd zaworowych. Jest to rozwiązanie, które na pewno zwiększy atrakcyjność tego rodzinnego auta.

Jeżeli jesteś zainteresowany wyceną instalacji LPG do Dacia Logan, kliknij w poniższy przycisk.

WYCENA INSTALACJI LPG

Zobacz film z realizacji montażu instalacji LPG w Dacia Logan: