Citroen DS3 LPG

Citroen DS3 Instalacja LPG

WYCENA INSTALACJI LPG

Citroen DS3 montaż Instalacji LPG

Citroen DS3 LPG. Citroen DS3 to auto, które cechuje designerski wygląd. Pod maską mieści silnik 1.6 THP 155 KM. Przestrzeń bagażowa auta nie jest zbyt duża, pod podłoga bagażniki znajduje się zbiornik w kształcie koła zapasowego o pojemności 44 l- umożliwia zatankować 35 l gazu i przejechać od 400 – 500 km na pełnym tankowaniu.

Wszystkie element są umieszczone w takim sposób, że są niewidoczne, zakryte są elegancką pokrywą. Na instalację udzielany 5- letnią gwarancje bez limitu kilometrów. Wlew gazu umieszczony został w pobliżu wlewu benzyny, przez co do zatankowania potrzebny będzie adapter, który klient otrzymuje zaraz po montażu instalacji. Instalacja gazowa jest nie zauważalna na zewnątrz. Zamontowana przez nas instalacja charakteryzuje się dokładnym montażem i wysoką estetyką.

Citroen DS3 LPG spalanie

Średnie spalanie benzyny w Citroen DS3 w cyklu mieszanym wynosi 7, 5 l. Montaż instalacji gazowej powoduje, że samochód będzie pobierać 90 % gazu. Spalanie lpg wynosi ok 6- 6,5 l gazu oraz 1- 1,5l benzyny na 100 km. Coraz więcej kierowców zakłada instalacje gazowe w nowych samochodach, lpg cena jest dużo niższa niż w przypadku benzyny. Jeśli dużo podróżujesz to zmiana benzyny na gaz lpg to świetne rozwiązanie.

Jaka oszczędność po montażu instalacji LPG w Citroen DS3

Montaż instalacji lpg to ekonomiczne rozwiązanie, ponieważ litr lpg kosztuje mniej niż benzyna. Instalacja gazowa pozwala w tym przypadku oszczędzić 20 zł na 100 przejechanych kilometrach. Po przejechaniu 10 000 km właściciel auta oszczędzi 2 tys. Złotych. Koszt instalacji gazowej zwrócić się po przejechaniu około 20 000 -25 000 km. Podczas przełączenie między paliwami nie czuć żadnych szarpnięć czy dyskomfortu. Samochód pracuje tak samo wykorzystując instalację lpg, jak i paliwo. Jedyna różnica polega na redukcji kosztów paliwa.

Wszystkie przytoczone dane wskazują, że klient może oszczędzić 20 zł na 100 km

Instalacje lpg są bardzo opłacalne w przypadku osób, które pokonują wiele kilometrów na codzienne dojazdy do pracy lub często podróżują. Jazda za połowę kosztów spalania brzmi kusząco, instalacja lpg zadba o kondycję portfela właściciela samochodu. Zasilanie auta gazem jest również mniej szkodliwe dla środowiska niż benzyna, dlatego przy okazji można również zadbać o naszą planetę.

Instalacja gazowa cena to kwestia indywidualna, wycenę można uzyskać poprzez kontakt z naszą firmą za pomocą formularza kontaktowego. Posiadamy 20 letnie doświadczenie w montażu instalacji LPG, zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Jeżeli jesteś zainteresowany wyceną instalacji LPG do Citroen DS3, kliknij w poniższy przycisk.

WYCENA INSTALACJI LPG

Zobacz film z realizacji montażu instalacji LPG w Citroen DS3:

Jeżeli jesteś zainteresowany wyceną instalacji LPG do Twojego samochodu, kliknij w poniższy przycisk.

WYCENA INSTALACJI LPG