Cadilac CTS LPG

WYCENA INSTALACJI LPG

Cadilac CTS Instalacja LPG

Cadilac CTS LPG. Cadilac CTS jest samochodem bardzo ciekawie zaprojektowanym. Można stwierdzić, że jest nowoczesnym wydaniem klasycznej, prostokątnej amerykańskiej motoryzacji. Nie inaczej jest w przypadku silnika. Ma on pojemność 3.6 litra w układzie V6 generujący 310 koni mechanicznych. Wygląd samochodu oraz dźwięk silnika daje świetną okazję na wyróżnienie się z tłumu. Europejskie samochody są nieporównywalnie mniej spektakularne od amerykańskich aut. Cadilac CTS w środku jest dobrze wykonany jak na amerykański samochód.

Wyposażenie auta jest zadowalające. Konstrukcja samochodu wprowadza pewne ograniczenia w przypadku montażu butli, ponieważ niemożliwym jest umieszczenie jej w miejscu koła zapasowego. Ogranicza to nieznacznie ładowność samochodu. W komorze silnika po instalacji gazu nie widać nic oprócz przewodów. Odpowiednia ilość miejsca pod klapką wlewu paliwa umożliwia zamontowanie pod nią zaworu gazowego.

Cadilac CTS LPG spalanie

WYCENA INSTALACJI LPG

Pomimo dużego i mocnego silnika auto nie zużywa wielkich ilości paliwa, jednak jest to znacznie więcej niż oszczędne europejskie samochody. Spalanie deklarowane przez użytkowników auta to 12 litrów benzyny na 100 kilometrów. Zamontowanie instalacji zapewnia spalanie 12 litrów gazu oraz 2 litry benzyny na 100 kilometrów.

Jest to rewelacyjny wynik, ponieważ przy aktualnych cenach gazu, które stanowią około połowę cen benzyny jest to duża oszczędność. Spalanie oczywiście rośnie w miarę dodawania gazu, a do tego dźwięk i moment obrotowy na poziomie 346 Nm przy 3200 obrotach na minutę bardzo zachęcają.

Jaka oszczędność po montażu instalacji LPG w Cadilac CTS

Cena dobrze wykonanej instalacji LPG nie jest niska, jednak w przypadku samochodów amerykańskich jest ona bardzo dobrym rozwiązaniem zarówno dla osób jeżdżących w trasie i w mieście. Obniżenie kosztów jazdy o 40% do 50% procent przy spalaniu rzędu 12 litrów na 100 kilometrów pozwala obniżyć koszty paliwa o nawet 20 złotych na każde przejechane 100 kilometrów.

Można, więc wywnioskować, że nie potrzebne jest pokonywanie dużych odległości, aby instalacja LPG zwróciła się stosunkowo szybko, w porównaniu do aut europejskich. Cadilac CTS z pięknie brzmiącym silnikiem V6 generującym 310 koni mechanicznych z pewnością zachęca do wciśnięcia gazu na prostej drodze, ale również w zakrętach.

Czerpanie wielkiej radości z jazdy nie musi być drogie w przypadku gazu LPG. Zwrot z inwestycji jest oczywiście uzależniony od cen LPG, jednak te od dłuższego czasu utrzymują się na poziomie około 60% cen benzyny.

Jeżeli jesteś zainteresowany wyceną instalacji LPG do Cadilac CTS LPG, kliknij w poniższy przycisk.

WYCENA INSTALACJI LPG

Zobacz film z realizacji montażu instalacji LPG w Cadilac CTS:

Zobacz galerię zdjęć z realizacji montażu instalacji LPG w Cadilac CTS:

Cadilac CTS LPG
Cadilac CTS LPG
Cadilac CTS LPG
Cadilac CTS LPG

Jeżeli jesteś zainteresowany wyceną instalacji LPG do Twojego samochodu, kliknij w poniższy przycisk.

WYCENA INSTALACJI LPG