Audi TT instalacja LPG

Audi TT 2006 2.0TFSI 200KM po montażu instalacji LPG

WYCENA INSTALACJI LPG

Audi TT instalacja LPG. Audi TT z 2006 roku, do którego wykonaliśmy montaż instalacji LPG to kolejna ciekawa realizacja w samochodzie sportowym z bezpośrednim wtryskiem benzyny oraz turbodoładowaniem.

Audi TT instalacja LPG – druga generacja

Model Audi TT to samochód sportowy klasy kompaktowej, produkowany pod niemiecką marką Audi od 1998 roku. Auto posiada manualną skrzynię biegów oraz silnik TFSI z bezpośrednim wtryskiem benzyny oraz turbodoładowaniem. Moc silnika wynosi 200 KM.
Nazwa TT pochodzi od wyścigów Tourist Trophy organizowanych na wyspie Man z przerwami od 1905 roku. Niektórzy przywołują także określenie ,,Tradition and technic” podkreślając odniesienie do głębokiej tradycji i rozwiniętej techniki producentów Audi. Od 2014 roku rozpoczęto produkcję trzeciej generacji tego modelu.

WYCENA INSTALACJI LPG

Audi drugiej generacji po raz pierwszy zostało zaprezentowane w kwietniu 2006 roku, a jego produkcja trwała do 2014 roku.
Audi TT jest lżejsze i sztywniejsze niż poprzedni model dzięki skonstruowaniu samochodu na bazie ramy przestrzennej. Oprócz szkieletu nośnego, 69% karoserii zostało wykonanej z aluminium. Przód auta wygląda bardzo agresywnie, a jego charakterystycznym elementem jest duży grill.
Samochód Audi TT, za którego projekt odpowiada włoski projektant samochodowy Walter de Silva, nagradzano wiele razy. Na szczególną uwagę zasługują plastiki wnętrza, projekt kabiny oraz ergonomia kokpitu. Wśród wad należy zauważyć tył auta, który jest dosyć ciasny i mało przestronny.

Montaż zbiornika LPG w Audi TT

Montażu zbiornika LPG w Audi TT dokonano w miejscu koła zapasowego. Ma on pojemność 41 litrów co pozwala na zatankowanie 33 litrów gazu.
Podczas instalacji zbiornika wykonano dodatkową płytę ze styroduru, aby wyrównać podłogę bagażnika. Zawór tankowania umieszczono pod klapką wlewu benzyny, a aby zatankować gaz należy użyć załączonego w zestawie adaptera.

Audi TT spalanie

Średnie spalanie benzyny w tym modelu Audi TT wynosi pomiędzy 8 a 10 litrów na 100 km. Po dokonaniu montażu instalacji LPG wykonano dwa litrażowania, każde po 200 km. Pierwsze litrażowanie odbyło się na autostradzie przy stałej prędkości 140 km/h. Audi TT spaliło 9,7 l. gazu, oraz dodatkowo około litr benzyny. Drugie litrażowanie wykonano na drogach lokalnych, nie przekraczając 80 km/h – spalanie gazu wyniosło 6,5 l. plus około litr benzyny – spalanie na 100 km.

WYCENA INSTALACJI LPG

Po skorzystaniu z usługi montażu instalacji LPG klient otrzymuje pięcioletnią gwarancję z limitem 100 000 km. W celu utrzymania gwarancji należy serwisować samochód raz w roku lub co 20 000 przejechanych kilometrów. Zapewniamy, że nie dojdzie do wypalenia zaworów ani gniazd zaworowych.

Zaznaczamy, że film ma charakter poglądowy i nie jest w nim zawarta cena instalacji. W celu jej uzyskania należy wypełnić formularz na stronie www.gazautomix.pl

Jeżeli jesteś zainteresowany wyceną instalacji LPG do AUDI TT, kliknij w poniższy przycisk.

WYCENA INSTALACJI LPG

Zobacz film z realizacji montażu instalacji LPG w AUDI TT:

Jeżeli jesteś zainteresowany wyceną instalacji LPG do Twojego samochodu, kliknij w poniższy przycisk.

WYCENA INSTALACJI LPG