Chrysler Pacifica LPG

WYCENA INSTALACJI LPG

Chrysler Pacifica LPG. Chrysler to amerykańska firma motoryzacyjna istniejąca na rynku światowym już od roku 1925. Samochody tej marki aktualnie są rozpoznawalne już na całym świecie, a różnorodność wyboru sprawia, że producent ten potrafi wyjątkowo dobrze zadbać o każdego klienta. Tym razem postanowiliśmy wziąć na ruszt model Pacifica, który jest produkowany od 2016 roku. Montaż instalacji LPG

Jest to minivan średniej klasy, który jest następcą modelu Tauron Country. Nazwa Chrysler Pacifica jest jednak znana od dłuższego czasu. Samochód o tej nazwie był bowiem produkowany od 2003 do 2007 roku jako crossover. Czym jednak różni się kolejna generacja tego modelu?

Chrysler Pacifica wyposażenie wnętrza, po montażu instalacji LPG

Przede wszystkim jest to nadwozie. Zostało ono tak zaprojektowane, aby swoim wyglądem nawiązywało do crossoverów. Samochód dzięki temu zyskał sportowy pazur nie tracąc na swojej funkcjonalności. W swoim wyposażeniu posiada system multimedialny uconnect, który zapewnia nam wyświetlacz o wielkości 8.9 cala. Dla rodzin z dziećmi z kolei jest możliwość rozbudowania go do wersji z dodatkowymi dwoma 10 calowymi ekranami z tyłu.

W tym modelu nie można zapomnieć jednak o systemie stay & go. System został skonstruowany tak, że po naciśnięciu tylko jednego przycisku dwa rzędy foteli chowają się automatycznie. W jednym momencie bagażnik powiększa się trzykrotnie. Jest to świetne rozwiązanie szczególnie biorąc pod uwagę fakt tego, jak trudne i czasochłonne bywa czasem wymontowanie foteli w niektórych modelach. Chrysler zrobił w tym przypadku kawał wyśmienitej roboty.

WYCENA INSTALACJI LPG

Spalanie LPG oraz specyfikacja techniczna Chrysler Pacifica

Mimo wspaniałego wyglądu i wnętrza Pacifica potrzebuje również napędu, aby przemieszczać nas z punktu A do punktu B. I w tym przypadku Chrysler nas nie zawodzi. Pod maską kryje się 3,6 litrowy silnik napędzany sześcioma cylindrami. Łączna generowana moc tego silnika wynosi 287 koni mechanicznych.

Jest to silnik wolnossący obarczony spalaniem w okolicach od 9 do 12 litrów w trasie. Podczas jazdy miejskiej wartość ta potrafi wzrosnąć do 15 litrów. I tutaj jest jednak rozwiązanie. Firma Gaz Auto Mix ze Skrzyszowa oferuje montaż instalacji gazowej zapewniając eliminację ryzyka wypalenia zaworów przy ich systemie.

Spalanie samego gazu zamyka się w okolicach zbliżonych do spalania benzyny, co przelicza się na obniżenie kosztów spalania o 50%. Benzyna w takowej instalacji pełni rolę wyłącznie rozruchową pomagając silnikowi osiągnąć temperaturę 30 stopni Celsjusza.

WYCENA INSTALACJI LPG

Rodzinne auto z pazurem

Chrysler Pacifica II generacji jest w ostatecznym rozrachunku autem bardzo uniwersalnym. Z jednej strony oferuje pojemny silnik z nie małą mocą i drapieżnym wyglądem. Z drugiej zaś jest to samochód rodzinny mający w zanadrzu pojemny bagażnik. Niewielkie względnie spalanie potrafi zapewnić oszczędną jazdę.

Jednocześnie przy tej jeździe mamy możliwość nabycia większych wrażeń w momencie, gdy pojawi się w nas taka potrzeba. Auto w ostatecznym rozrachunki jest godne polecenia i rozpatrzenia przy najbliższym zakupie dla całej rodziny.

Jeżeli jesteś zainteresowany wyceną instalacji LPG do Chrysler Pacifica, kliknij w poniższy przycisk.

WYCENA INSTALACJI LPG

Zobacz film z realizacji montażu instalacji LPG w Chrysler Pacifica:

Poniżej możesz zobaczyć galerię zdjęć:

Chrysler Pacifica LPG
Chrysler Pacifica LPG
Chrysler Pacifica LPG
Chrysler Pacifica LPG
Chrysler Pacifica LPG
Chrysler Pacifica LPG
Chrysler Pacifica LPG
Chrysler Pacifica LPG
Chrysler Pacifica LPG
Chrysler Pacifica LPG
Chrysler Pacifica LPG
Chrysler Pacifica LPG
Chrysler Pacifica LPG