Autor: Michał Hibner Aktualności, Ogłoszenia

Praca w Biurze Obsługi Klienta

Informujemy, że od dnia dzisiejszego rozpoczynamy proces rekrutacji na stanowisko pracownika biurowego w naszym Biurze Obsługi Klienta. Zainteresowanych aplikowaniem na takie stanowisko prosimy o wysyłanie dokumentu CV na adres marketing@gazautomix.pl w tytule wiadomości wpisując „Aplikacja BOK”.

WYMAGANIA:

– znajomość budowy samochodów (niezbędne!)
– umiejętność obsługi komputera (program pocztowy, edytor tekstowy)
– umiejętność obsługi urządzeń biurowych (drukarka, skaner)
– komunikatywność, sumienność oraz rzetelność
– umiejętność pracy w grupie oraz pod presją

DODATKOWE ATUTY:

– znajomość języka czeskiego i/lub angielskiego
– doświadczenie na podobnym stanowisku
– znajomość obsługi programu Integra7
– prawo jazdy kategorii B

PODSTAWOWE OBOWIĄZKI:

– otwieranie oraz rozliczanie bieżących zleceń
– wydawanie pojazdów po montażu instalacji LPG
– szkolenie Klientów z obsługi instalacji LPG po montażu
– wydawanie oraz przyjmowanie samochodów zastępczych
– umawianie Klientów do serwisu
– odbieranie telefonów
– obsługa Klienta w siedzibie firmy
– obsługa Klienta telefonicznego oraz internetowego (Facebook)
– dbałość o prawidłowy obieg dokumentów
– wykonywanie drobnych prac biurowych
– wykonywanie poleceń przełożonego
– dbałość o wizerunek biura oraz firmy

OFERUJEMY:

– pracę w największej w Polsce firmie montującej samochodowe instalacje gazowe
– wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji oraz doświadczenia
– umowa o pracę po okresie próbnym
– niezbędne narzędzia do pracy
– możliwość rozwoju zawodowego
– stabilność zatrudnienia
– Kartę Multisport (50% dofinansowania)

CV prosimy wysyłać na adres marketing@gazautomix.pl w tytule wiadomości wpisując „Aplikacja BOK”.

Tagi: ,

O autorze

Scroll Up