Autor: Michał Hibner Aktualności, Informacja, Ogłoszenia

Dowód rejestracyjny zabierz obowiązkowo!

Informujemy, że dowód rejestracyjny pojazdu jest dokumentem absolutnie niezbędnym do wystawienia homologacji instalacji gazowej. To również z tego dokumentu pobierane są szczegółowe dane pojazdu takie jak dane właściciela, numer rejestracyjny, numer nadwozia (VIN) itd.

1 października bieżącego roku zniesiono obowiązek posiadania dowodu rejestracyjnego oraz polisy OC podczas kontroli Policji. Za brak przy sobie tych dokumentów nie otrzymacie mandatu ale ta zmiana prawa nie zwalnia naszych obecnych jak i przyszłych Klientów z konieczności okazywania dowodu rejestracyjnego w naszej firmie.

W związku z powyższym dowód rejestracyjny pojazdu jest dokumentem, który obowiązkowo należy zabrać ze sobą udając się do naszej firmy nie tylko na montaż instalacji LPG ale również na ewentualny serwis, przegląd okresowy instalacji gazowej lub inną naprawę. Pracownicy naszego Biura Obsługi Klienta mogą, w skrajnych przypadkach, odmówić przyjęcia pojazdu do montażu jak i serwisu osobie, która nie będzie posiadała przy sobie dowodu rejestracyjnego.

Tagi:

O autorze

Scroll Up